0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Mmmmmmm

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saman nezlesi mi acaba alerji mi
(406 puan) tarafından
O nedir ki
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Eczaneden.kodmix war.cnm.yastigina bide yakasjna damlatyn burun tıkanıklığına bire bir bide.bol.bol.serim suyyla aç geçmiş olsn
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Banyo yaptır açılir rahatlar canm .Belkide alerjidir mesela ben şuan aynı anlattığın gibiyim hapşirmaktan mahvoldum burnum yara oldu gozlerimden yaş geliyo hapşırdikca ama hasta değilim bahar alerjim var polenler toz kötü yapıyo burnum tıkandi ama sicak duş o kadar rahatlatiyoki bianda iyileşiyorum burnum açılıyo sende bi dene
0 oy
(150 puan) tarafından
Serum alın eczaneden 1 saate bir  acar o burnu
0 oy
tarafından
Mevsimsel alerji olabilir canım herhengi bir ağaca ya da çiçeğe de olabilir bu zamanda 
0 oy
tarafından
Bak bende actim post kizim emmiyor diye oraya gelen yorumu oku sende. Yap hemen açıldı benjm kizimin burnu serum fizyolojikle yapucaksin
0 oy
tarafından
Bahar alarjisi var büyük ihtimal yigenimde öyle oluyor genelde sabahlari cok hapşırıyor 
0 oy
(278 puan) tarafından
Ya benim kızım da 5 yaşın da ilk grip oldu ilaçla felan geçti şimdi kaç hafta dır burnu kapalı sanki uyurken otururken zor nefes alıyor hirliyo neyden acaba bulamadım gitti burun temiz akıntı felan hastalık yok niye böyle anlamadım
0 oy
(149 puan) tarafından
Coldmix çok iyi geliyor benim kıza. 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Deniz suyu fısfıslar var onlar çok iyi geliyor 
0 oy
(566 puan) tarafından
Havalardan mı ne bizdede vardı geçti şimdi dikkat et gece soğuk gündüz çok sıcak çarpıyor hava bide terli durdurma canım
0 oy
tarafından
1 haftadan fazladır öyleyiz 3 gece uyumadık hırıltı ve akıntıdan ilaç verdim gögsüne havlu koydum sıcak tuttum iyice sürekli burnunu açtım aspiratör ile şuan biraz daha iiyi elhamdülillah 

İlgili bir soru bulunamadı

379,363 soru

11,355,673 cevap

34,832 kullanıcı

...