0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çok minik bir parça verdim çok sevdi. Siz ne zaman verdiniz tatlı? Ben hiç vermedim binde bir bie çikolata yediriririm bazen oda ayda bir falandi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 16 aylık su an ama ben veriyorum bisey olmaz canım merak etme :))) 
tarafından
Kuzum çok değil zaten 5 6 çatal yedi oda önce ağzına sürdüm çok hoşuna gitti sonra çok ağladı kıyamadım verdim şimdi linç yicem xjsbdnenejejd
tarafından
Yok canım limc yycek bisey yok :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
sadece yas gunlerinde tadina bakmak isterse verdim ki istemezdi.. onun disinda 2 yasa kadar cok dikkat ettim. suan 5 yasinda yedigi cikolata belli dondurmayi bile bu sene yiyor diyebilirim
tarafından
Sadece tadına baksın diye ağzına sürmüştüm hoşuna gitti ağladı bende dayanamadım 5 6 çatal verdim
tarafından
o kdrdan bisi olmaz cnm bazilari bir yasinda bile olmayan cocuga cikolatalari komple veriyorlar ne kdr gec tanissa iyidir.. ben siniri 2 yas yapmistim 3 e kdr da yedigi sayilidir
0 oy
tarafından
Ben de 2 yaşından sonra verdim 
tarafından
21 aylık olacak hemen hemen zaten 5 6 çatal verdim
tarafından
Büyümüş bir şey olmaz  :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
6 aylık olmasını kutlarken dokunmasına izin verdim fotoğraf için o ara yaladı. Bir kez de teyzem çok çok iyi bir pastanenin pastasını kekinden az birşey verdi yedi 7 aylık falandı. Yine teyzemler arada çikolata tadımlık veriyor ve ben kimseye hayır diyemiyorum alerjik ürün desem de benden önce kaçar tane büyüttükleri ve sağlıkçı oldukları için dinlemiyorlar. 
tarafından
Hemşire komşum var numarası falan hep var çok sık olmamak şartıyla yedir demişti aslında ama ben vermedim
(13,202 puan) tarafından
Hiç alerji olmadı annem karpuz veriyor iki gündür çok şükür hiç sorun olmadı şimdi dağ çileği çıkınca çilek verecekmiş daha 9 aylık düşün. Korkma sen de sonuçta kilolarca yemiyor bebeler.
tarafından
Kuzum tiktokta bir anne gördüm az önce 5 aylık bebeği 12 kilo. Ve kadın ek gıdaya 3 ayda geçmiş 4 ayda yürüteçe bindirmiş ve hepsi doktor tavsiyesi üzerine
(13,202 puan) tarafından
Bizimki de 4.5 aylık başladı allahım nazardan saklasın kucağımda ve koltukta doktor tavsiyesi 3 aylık oturmaya başladı. Doktorun dediği tam olarak şu hareket olarak ne yapmak istiyor ise müsade edin korkmayın o yaparsa zaten yapar ve cesaretlerinir. Cidden de herşeye müsade ettik annem anlatma kimseye der 6.5 aylık yürütece bindi sıralamak istiyor oturduğu yerden tutunup kalkmak istiyor. Dişleri yeni geldi karpuz vs yemek istiyor. Aşırı kısıtlamamak lazımmış. Yemek de öyle kuruya nohuta kadar verin 9. Ayda sizle sofraya oturacak dedi de dişler inmeyince hesap tutmadı.
0 oy
(924 puan) tarafından
Bir yaşında önüne koydum tabağı yedi şuan 20 aylık hanfendi kendi yiyor herşeyi yiyecem anne diyo bende daha hazırlarken boş boğaz :) aman canım çok ince ayrıntılara girme ver yesin minik 20 aylık zaten pastadan mahrum etme:)afiyet olsun  yarasın kuzuya
tarafından
Senin kızın konuşuyor mu benim kız hala bugu lala mama diyor mesela
tarafından
Çok teşekkür ederim bu arada konuşuyor olması çok hayret etirdi benimki daha anne demiyor aci diyor bana :/
(924 puan) tarafından
Canim kardesleri alistirdi ona onlar ne derse tekrar ediyor iyi geceler diyo yatarken diğerlerinden alıştı benim oğlan da pek konuşkan degildi oda bezi bıraktı ozguven geldi sohbet ediyor sustiramiyorum bu sefer
(6,683 puan) tarafından
Benhepenneydim neden hayret etdinki benim kizim 22aylik 3kelimeli cumleler kuruyor 1yasindan konusmaya basladi bir kac aydir ki de cumleler kuruyor
0 oy
(14,045 puan) tarafından
1 yaş doğum gününde yedi biraz :D 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
22 aylık olmak üzere kızım henüz çikolata pasta vs hicbirsey vermedim
0 oy
tarafından

Bnm kızım 4 aylıkken bir tabak pasta yedi :'( babannesi yedirmis ben görmeden. :'( bir şey olmamıştı şükür ama su bile icmezken..

tarafından
Bu kaynanalar deli etmek için varlar zaten
tarafından
Aynen öyle valla

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 248 göst.
0 oy
3 cevap 133 göst.
7 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (785 puan) tarafından soruldu

383,140 soru

11,467,436 cevap

35,069 kullanıcı

...