0 oy
742 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Az önce kayınvalidem geldi benim büyük kızımla bebeğim oynuyorlardı dur şunları çekeyim diyor izin varmı diye sordu bende ona buna atacaksan çekme dedim eşimde vardı yanımda yok kız kime atacağım diyor sonra bizimkiler oynamaktan vazgeçti çekemedi.. Yalan... konuşmadığım kim varsa atacak onlara aile ile pek aram iyi değil biraz dik kafalı olduğum için ezemediler herkese mesafemi koydum bu yüzden karı koca bunlarda bir resim atma merakı var kayınpederimde öyle benden gizlide çekmeye çalışırken kaç kez yakaladım birşey demedim ama kızdığımı anlıyorlar.. Kızlar beni sevmeyen insan benim çocuğumuda sevmesin bir zahmet öyle değilmi.. Eşimde bana diyor neden öyle dedin anneme bende verdim cevabını çocukla anı yaşamaya değil resim çekip millete atmaya geliyorlar buraya dedim

5 Cevaplar

+1 oy
(48 puan) tarafından
Tam benim kafamsin tuttum seni :D
(344 puan) tarafından
Tut beni düşüyorum :D❤️
(48 puan) tarafından
Allah'ını seversen üstüme düşme benim :D :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
YOKKK KAMERAMAN OLMAZ O MOBESE KAYNANA OLACAK BİRDE NE BU ÇAĞDAŞ YAŞAM YAŞLILAR GENELDE NAMAZ KILAR KUR'AN OKUR İNZİVAYA CEKİLİR YA GERÇİ NAMAZIN KUR'ANIN YAŞI OLMAZDA GENELDE 60 INDAN  SONRA DERLERYA O GELDİ AKLIMA TÖVBELER OLSUN :)
+1 oy
(822 puan) tarafından
Ağzına sağlık iyi demişsin 
+1 oy
(119 puan) tarafından

Mantıklı insan heryerde mantıklı insandır :angel:

+1 oy
(64 puan) tarafından
Torunu ayol sana niye soruyor çeke bilirmiyim diye hayret.
(344 puan) tarafından
Öyleyse herkes haddini durması gerektiği yeri bilsin kimse kardeşinden annesinden babasından olmasın bizim bir problemimiz yok çok şükür zamanında bende çok şey yaşadım her iki tarafta huyunu suyunu öğrendi birbirinin adımlar ona göre atılıyor şimdi herşey daha basitleşti teşekkürler gergin sohbet için iyi geceler..
(2,634 puan) tarafından
Ablacım , abim yok ama düşünüyorum da annem böyle birşey yapsa ve yengem bize güzel bir açıklama yapıp söylese emin ol ben yengemin tarafında olur annemi de ikna etmeye çalışırım.  Herkes yumuşak değil. Herkesin kuralları var.  Ben sevmedigim insanın bırak evime gelmesini telefonumu numarami bile görmesini istemem.  Sadece derdini anlatmış bu konuda sinir olduğunu anlatmış.  Niye bu kadar takiliyorsunuz anlamış değilim.  Tekrar söylüyorum,  herkes aynı yapıda,  aynı karatelerde,  aynı kişilikte,  aynı kurallarda değil. Herkes farkılı lütfen bunun bilincinde olalim
(238 puan) tarafından
Iyi geceler rica.ederim hep.gergin sohbet etmem güzel.post açarsan onda daha güzel yazışırız:)
(344 puan) tarafından
Çalışıyor bende zamanında çok çalıştım halada çalışıyorum hem ev işi yapıyorum evde  ek iş yapıyorum kimse kimsenin sırtında kambur değil öyle hisseden indirsin beni ekmeğini yesem bile bu çok çirkin bir kelime yediğim ekmeği burnumdan getiremez tekrar teşekkürler iyi geceler iyi uykular..
(238 puan) tarafından
Merve dnz bende.baska.dille açıkla.desim.zaten bizim.gelinler bana görünce olarak annen şöyle dedi şöyle.yapti anlatırlar ne annemi.ne.onlari.tutarim.bizver o yasi geçmiş idare et ki.benim.annem.isin.alirken bile çocuğuna baktı.halada.bakiyor meme.kanseriydi.o haliyle.bakti.ne yapsın mecbur evladı.var.icinde

İlgili bir soru bulunamadı

381,026 soru

11,407,109 cevap

34,943 kullanıcı

...