0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar ne verebilirim üstünü ne kadar ortsemde burnu tıkanmış yavrumun evde ilaç olarak ne verebilirm soğuk algınlığı için bi yardımcı olurmusunuz hemen toparlanır dedğiniz olarak ne var çok morelim bozuldu eylül de 3 yaşına gircek 

6 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Ihlamur verip burnuna serum sıkabilirsin ilaç şart değil canım hemen. 
-Reklam-
0 oy
(124 puan) tarafından
Zaditen verebilirsin burnu için de rhinfant her zaman kullanıyorum hasta olduğunda doktora gidince direk antibiyotik vereyim diyor
(886 puan) tarafından
O ilaç elimde yok ama aferin var
(124 puan) tarafından
Küçüklüğünden beri aynı ilacı kullanıyorum ve çok faydası var aferin hiç kullanmadım birşey diyemicem onun için
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bende aferin veriyorum ıhlamur yapabilirsin soğan koy odasına sicakk havlu kapat gogsune zeytinyağ ile masaj yap.. tavuk çorbası icirebilirsin sarımsak falan koyarsın icerce çok geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Hastalık için ne yapılabilir bilmiyorum ama uyurken uyku tulumunu tavsiye ederim. Üzeri açılma derdi olmuyor hiç 
(940 puan) tarafından
Benim kizim da 11 aylık üstüne müslim bile ortsem dünyayı ayağa kaldırır yaz kış uyku tulumu ile yatırıyorum:(
tarafından
Benimki de öyle, uyurken bile hissediyor ayaklarını yatağa vura vura uyandırıyor kendisini :)
0 oy
(710 puan) tarafından
Soğanı ikiye böl içine karanfil yerlesitr canm uyurken yanına köy burnunu açar bil bol meyve çorbaya yüklen  cnm çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
 Benmki de dün bily gydiremedim üstğne üşütmüş işedi ya :)) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 297 göst.
21 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyza24 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 97 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 219 göst.
4 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

379,050 soru

11,346,137 cevap

34,812 kullanıcı

...