0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Günaydınlar meraba bikac gündür canım çok sıkkın. Komşularımız dört bir yandan saldırıya geçtiler bize. Sebep yok yere. Ben evimi 4 ay önce aldım müstakil bina hani öyle site yada apartman tarzı değil. Giriş kat. Her neyse benim üst kattaki ve yan binadaki ve arka taraftaki kişiler hep akraba abi kardeşler ve ben artık çok bıktım bunlardan kökenimiz Kürt diye sürekli farklı imalarda bulunup bize ters gidiyorlar herkesin merdiven altı kullanılır durumdayken ben merdiven altını rahatlıkla kullanamıyorum bisiklet olsun araba lastikleri olsun hep koyuyolar bizde hep uyardık koymayın diye çünkü kapımın önü ve çok çirkin bir görüntü oluyo ortada. Neymiş efendim burası ortak alan bilmem ne dedik tamam bizde sizin deponuzu kullanalım madem ortak alan diye bu sefer sahada zıt gitmeye başlıyorlar. Arka taraftaki komsumunda klima sesi gece bizi hiç uyutmuyo o derece defalarca uyardık tamam diyip geçiştiriyo.. vallahi bı ev sahibi oldum çok beğenerek aldım evimi ama hiç huzurlu bir uyku uyuyamadım kaç aydır. Ben bunları nereye şikayet edebilirim. Sizin fikrinize ihtiyacım var.

15 Cevaplar

+2 oy
(928 puan) tarafından
Hangi çağda yaşıyoruz ya hâlâ Ebu cehiller bitmedi Kürt olunca noluyor yıllardır beraber yaşıyoruz hep Kürt Türk birbirimizden kız alıp verdik akraba aile olduk. O dagdakiler Kürt değil beyinsizler onların beyinleri yok kanları da yok kansız imansızlar niye herkesi bir tutuyorlar. Önce gidin şikayette bulunun sonrada taşının ordan yaşanmaz bu cahillerle 
-Reklam-
+1 oy
(10,372 puan) tarafından
Klima için bir şey yapamazsın klima motoru çalışır yani yapacak bir şey yok adam evinin içindeki eşyayı kullanıyor canım. Merdiven altı için de evinin önüyse senin koyamaz öyle bir dünya yok ortak alan falan değil senin kapının önü. 
(112 puan) tarafından
İşte anlamiyolar ki ya.
0 oy
(119,337 puan) tarafından
karakola git diycemde bence direk savciliga dilekce yaz git gozlerini korkutman lazim yoksa o evde camdab disari bakamazsin sen git gide
(112 puan) tarafından
Tm cnm
0 oy
tarafından
Ahhh şu türk kürt ayrımı yapan insanlardan nefrettttt ediyorum cahiller yaaa benim dedemi kürt diye camiden kovdular
0 oy
(402 puan) tarafından
Bu tür ufak şeyler sebebiyle şikayetinizden hiç bir sonuç alamazsınız.akraba apartmanları böyle oluyor.kolay gelirse satıp değişin derim.o tarz sıkıntıları teyçem de cekiyor.maalesef huzur bulamadı hiç de bir sonuç alamıyor.
0 oy
tarafından
Ev alma komşu al diye boşa dememisler bı yere şikayet de etsen dipdebesiniz kimse yokken sıkıştırırsalar ne yapacaksın cocuklarin var mı varsa daha zor güzellikle çöz ya da taşın 
0 oy
tarafından
Köken kurt diye değil bence komşularınız yeterince kaba  ve görgüsüz 
0 oy
(964 puan) tarafından
Kürt türk ne fark eder yaa bu ayrim yapanlarin Allah b.elasini versin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Zabita gelir ilk basta sobra polis
0 oy
(940 puan) tarafından
Bende kurdum kurt oğlu kurt hemde 

Insan olana herkes insan kurtlerin çoğu namuslu insancıl neden ayrım yaparlar terbiyesizler 

Ayrım yapıyorlarsa defolup gitsinler turkiyeden 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Klima ici  yapacak bir sey yok bizde çalıştırıyoruz buzfolabi vs nasil ki gerekli o da öyle ama onun dışında sizin kapinizin önünü dolduruyolarsa sizin alaniniza giroyolarsa onu sikayet edebilirsiniz tabiki savciliga dilekce yazmak en mantiklisi
0 oy
(262 puan) tarafından
Bu tarz komşuluk.meseelelerine ne polis gelir ne zabıta bence.cunku biz sesten çok rahatsızdık defalarca polisi aradık gelcez dediler .bazen biz bakmiyoruz dediler.ben araştırdım bu işler icin sadece mahkemeye başvurabiliyirsun.onun içinde daha maddi biseyler lazım sanki
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Şikayet etsende bişey olmaz daha da kinlenmesinler sonra
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kürtlerin g.tünün b.okunu yesinler. 

Zabıtaya şikayet et madem ortak alan her yeri herkes kullanır size laf edemezler 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 261 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 566 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 491 göst.