0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından

Kızlar hergun biyerim ağrıyor yoruldum artık.midem zaten hep ağrıyordu ama iki gündür böyle sizliyo ağrıyor uyusuyo gibi oluyor  dün gece mide kanaması geçiriyorum sandım değişik bir ağrı ara sıra giriyor beni mahvediyor mide koruyucu kullanıyorum ama bu ağrı içinde endişeleniyorum komple yemek borum filan yara gibi bazen nefesimi daraltıyor böyle olan varmı gebelikten normaldir diyorlar gitsem endoskopi diyecekler onu da nasıl yaptırayım .midesi böyle olan varmı ?

1 cevap

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım mide dediğin safra olabilir mi? Sen yine de ihmal etme bindoktora git mutlaka
(71 puan) tarafından
Safra olsa naparki acaba
(2,443 puan) tarafından
Safrada taş varsa ağrır nefes aldırmaz
(71 puan) tarafından
Ya bu ağrı böyle komple yemek borum ve midem de anlamıyorrum da tam neresi olduğunu.insalah safra filan deildir.ya kimseyi ağrılarıma inandiramiyorum öyle evde kıvranıp duruyorum inşallah Rabbim tüm hastalarada baana da şifa versin
(2,443 puan) tarafından
Annem safrasında taş vardı o da miğdem ağrıyor diye kıvranıyordu hatta dedem mide kanserinden vefat ettiği için ondan bile şüphelendi ama safrada taş çıktı safra kesesini aldılar. Kız kardeşim de ağlıyordu miğdem diye. Yediği yaramıyordu hatta nefes darlığı bile çekiyordu artık. Onda da tas varmış safrada ama onunki ilaçlarla küçüldü. Doktor sıkı bi diyet verdi hatta bayaaa bayaa zayıfladı hem ilaçlardan hem de her şey yasaktı yani tatlı tuzlu hamur işi. Sadece sebze yemeği yiceksin demişti doktor. Reçel falan hep yasaktı. Çok şükür ilaçlarla küçüldü ama kontrolü var yine şuanlık iyi. Geçmeseydi o da ameliyatlıktı. O yüzden aklıma direk safra geldi
(71 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
10 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilaydarabioz (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sevdapolat (6 puan) tarafından soruldu

379,835 soru

11,370,118 cevap

34,853 kullanıcı

...