0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (918 puan) tarafından

Betami bilenler bilir

3,7, 27, 27, 31 çıkmıştı 

İlk yaptigim zaman testlerde çok silik çizgi çıkıyordu yani ışıkta falan bakılınca var mı yok mu emin olamıyodum bugün test aldım ve direk böyle çıktı 

Kimyasal olsa eğer daha siliklesir veya kaybolmaz mıydı değerim 3 olduğu zaman ayrıca kahverengi lekelenme oluyodlrdu doktor gününe daha var yorumlayabilecek olan var mı 

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah'm bu hevesini boşa çıkarmasın inşallah
(918 puan) tarafından
Amin kardeşim çok sağol rabbim seninkileri de bağışlasın varsa egerr yoksa da hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah
tarafından
Var 1 oglum 2 kızım var hamdolsun
(918 puan) tarafından
Allah bağışlasın canımm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allahım yüzünü güldürsün bu umudunu hevesini kaybettirmesin inşallah hayırlı haberlerle 

(918 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun
0 oy
(120,676 puan) tarafından

allah seninde yuzunu guldursun insaallah :)

(918 puan) tarafından
Aminn sevdacim benim aminn hepimizin inşallah
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Kaç gün geciktin 
(918 puan) tarafından
10 gün gecikti
0 oy
(635 puan) tarafından
Rabbim inşallah sevincini yarım bırakmaz. Öncelikle adetin gecikti mi? Ya da kaç gün var? Bende 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım adetim 2 gün geçmişti test yaptım silik çizgi çıktı. Hemen ertesi günü kan verdim 14 çıktı anlamıştım orada ama istiyordum ki sağlıklı gebelik olsun. Neyse kimyasal gebelikte ertesi günü bile o silik çizgi ya daha silik oluyor ya da gidiyor. Ben o gün test aldım geldim eve testi yaptım o kadar varla yok arasındaydı ki kuruyunca kayboldu hatta. O gün ikindi vaktinden sonra kanamam leke gibi başladı hastaneye gittik. Beta hcg 18 çıktı. Anca haftasonu geçip pazartesi tekrar muayene olabilirdim. Tabi kanamam devam ediyordu. Neyse pazartesi hastaneye gittik ki betam düşmüştü. Eğer ki adet gecikmen olmasıysa normaldir ama pek birşey de diyemiyorum gerçekten bu süreç ne kadar zor olsada beklemekle kesinleşiyor. 
(918 puan) tarafından
Canım benim adet tarihim 29 Mayıs'ti 5 günlük kahverengi pembe lekelenmem oldu boyleyken verdiğimde 7 çıktı sonra dedim leke geldi ya düşmüştür iki gün sonra tekrar verdim 27 çıktı iki gün sonra yine verdim yine 27 çıktı toplam 4 gün sonunda da 31 çıktı ilk yaptigim idrar testleri de adet günlerinden bir kaç gün sonrakiler hep silik çıktı yarim saat sonra çizgi oluştu kimisi de çizgi vardı ama böyle ışıkta falan anlaşılıyodu çok çok silikti bugün de yapiyim dedim 5 dkda ikinci çizgi cikti
(635 puan) tarafından
Canım inşallah dış gebelik değildir. Böyle değerler genellikle kimyasal gebelik olmaktan çıkıp dış gebeliğe geçiyor. İnşallah inşallah değildir sağlıklı bi gebeliktir
(1,691 puan) tarafından
kuzum seninki dis gebelige benziyor lutfen gec kalmadan doktora git ki seni zehirlemesin allah korusun cok tehlikeli adetin 10 gun gecikmis kimyasal olsa coktan betan sifirlanirdi normal gebelik olsa beta 1000 kusuru gecerdi bu sekilde yavas artmasi anca dis gebeliktir ve cok tehlikeli
0 oy
tarafından
Adet tarihin gecti mi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (918 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
0 oy
8 cevap 105 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu