0 oy
1,120 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Benim 2 eltim var ve bir gelin daha gelecek aramıza toplam 4 gelin olacağız, bazen keşke diyorum bu kadar eltim olmasaydı tek gelin olsaydım acaba daha mı farklı olurdu herşey yoksa daha çok mu zorlanırdim bilemedim 

65 Cevaplar

0 oy
(238 puan) tarafından
Ben tek gelin olmak isterdim açıkçası bir tane eltim var  keşke olmasaydı diyorum o eski kıdemli olunca hep o önde tutuluyor bana ne de olsa o küsemez küçük diyolar bir şey oluncada sen küçüksün alttan al diyo kaynanam
(2,165 puan) tarafından
Ay aynı ben valla bizde de böyle çok kötü bir durum dışlanmış gibi hissediyorum bazen
(238 puan) tarafından
Aynen bende oyle hissediyorum 3 sene oluyor evleneli ama hala aileye kabul edilmiş gibi hissetmiyorum. Ama en sonunda patladım ben küçüksem oda büyük büyüklük yapsın her şeyi bana deme dedim ondan sonra bir sey demez oldu kaynanam ama hala en sevdiği gelini yılan dilli eltim
(2,165 puan) tarafından
Demek ki yılan olmak gerekiyor bu devirde:) onlar daha çok seviliyor çünkü sessiz sakin saf olan iyi niyetli olan hep istenmeyen gelin oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Tek gelinim öyle bi özel durum yok :D

(2,165 puan) tarafından
Keşke özel hissetirseler biraz :)
(1,054 puan) tarafından
Maalesef ailede yenge bile demezler bana asla
(2,165 puan) tarafından
Bana da demezler zaten hepsinden küçüğüm :D
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Tek gelinim. Guzel bir sey :)
(2,165 puan) tarafından
Demi keşke bizde de öyle olsaydı ama maalesef kader :)
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Tek gelinim iki görümcem var
(2,165 puan) tarafından
İyiymis.
Görümceleriniz nasıllar size karşı
(2,493 puan) tarafından
Biri Almanya'da hiçbir şeye karışmaz biri de kaynana varken onun yanındaydı her tartışmada kaynana vefat etti değişti iyiydi ama genel anlamda
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm Allah daha iyi etsin inşallah
0 oy
(7,939 puan) tarafından
6 buçuk senedir evliyim hala tek gelinim ama 3 gelin daha gelecek tek olmanın güzel yanlarında var kötü yanlarıda ama kötüsü büyük gelin olmak çok eziyet ediyolar sonradan gelenlere eleşmiyolar
(2,165 puan) tarafından
Ayy bizde tam tersi kuzum yaa. Sonradan gelene hep laf ediyorlar ilk gelin olan kıdemli olduğu için ona laf yok buda beni fazlasıyla geriyor
(7,939 puan) tarafından
Vala ben çok çile çektim bizdr büyükler çileyi çekiyor kayınlar ztn tam bir baş belası bi tane kayın 10 kaynnya bedel yani bendekiler öyle
(2,165 puan) tarafından
Doğrudur valla canm Allah sabır versin sana da
(7,939 puan) tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
tarafından
5 kardeşler en büyük elti benim 1 tane kaynım evli hepsine ben şahit olucam :D büyük yengee severler beni genel olrak :)
(2,165 puan) tarafından
Ne güzel sevmeleri hoş bir şey insan kendini değerli hissediyor bazıları da adam yerine koymaz valla
0 oy
tarafından
Gelini bilmem de keşke benim kaynanam başkası olsaydı ya 
(2,165 puan) tarafından
Öylemi neden kuzum
0 oy
tarafından
İstemezdim kayinim bekar insallah evlenirde gelin gorurler beni unuturlar
(2,165 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Tek gelinimm iyiki de tekim :D
(2,165 puan) tarafından
Yaa nasıl bir duygu sizce ;)
(2,020 puan) tarafından
Gayet guzel canimm. Ama tabiki bu aileden de kaynaklanan birsey bence. Benim kayinvalidem iyidir  aramizda anne kiz iliskisi vardir. Belkide bu yüzden yani :)
(2,165 puan) tarafından
İşte herkese böylesi nasip olmuyor. Keşke bizde öyle olsak tamam biseyini görmedim bana karşı kötü değil , ama bişey olur mesela kızlarına oturmaya gider ben çok yakınım kendisine beni cagirmazlar kendi aralarında eğlenirler beni yok sayarlar bu şekilde kırılmişliğim var ama diğer türlu evimin içini karıştırmaz
0 oy
tarafından

İstemezdim bütün işler bana kalırdı :angel:

(2,165 puan) tarafından
Hadi yaa işte bide böyle bir yanı var tek olmanın her yönden sıkıntılı:)
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Tek gelinim gayette mutluyum tek sıkıntısı bütün ilgi bende bazen insan sıkılıyor :D 
(2,165 puan) tarafından
Dimi :D ne güzel kız fazla ilgililer işte
(14,027 puan) tarafından
Kayınpederimn ben yemek yemiyorum diye yemedigini biliyorum yaaa
(2,165 puan) tarafından
Ooo maşallah diyelim nazar değmesin
0 oy
tarafından
Tek gelinim bence guzel birsey ya elti bilmiyorum hoş gelmiyor bana. Ama iyi insan olsa cok iyi anlasabilirdikte. Yoklugunuda aramiyorum yani
(2,165 puan) tarafından
Haklısın keşke iyi olsalar da anlaşsak yani karşılıklı değer kıymet vermek gerekir hep bir tarafdan olmaz
0 oy
tarafından
Valla şuan 3 yıllık evliyim tek gelinim yani ama istiyorum ya bi eltim olsun iyi olalım ama hep hayalim eltimle iyi geçinmek 
(2,165 puan) tarafından
Kaynin varsa olur neden olmasın :)
tarafından
Evet var  1 tane  :)
0 oy
(185 puan) tarafından

tek gelinim hatta bebegim  ilk torunlari ama 1 kere bile gormeye gelmediler:(

(2,165 puan) tarafından
Yazık ya ne vicdansızlarmis sebep ne peki
(185 puan) tarafından
bilmemki benide seviyolardi aslinda butun koye anlatiyolardi soyle gelin boyle gelin diye iyi anlamda sonra dugun falan olcakti hamileydim bende karnim buyumeden olsun dedik erteleyip durdular esim tek basina yapti bi sekilde altin bile yapmadilar ama gosterisi cok severler sahte altinlar varya takicilarda dugun olcagi zaman bunlardan alalimmi cok gozuksun diyodu sonra doguma bile gelmeyince konusmadik artik bizde
0 oy
tarafından
Şuan tek gelinim, 1 kaynım var bekar
(2,165 puan) tarafından
İlk gelin olmakda bir ayrıcalık ama :)
0 oy
tarafından
Kız biz 3 eltiyiz de noluyo sanki sadece ben gelinim öbürleri keyfinde 
(2,165 puan) tarafından
Ay aynı benim durumum valla diğerleri uzakta benİm yakın olan ve herşey gelin olduğum için benden bekleniyor
0 oy
(753 puan) tarafından
Tek gelin olmak zor bana göre bütün beklentiler sende oluyor gelmedin gitmedin olayı çok oluyor hiç ii deil tek olmak. Kafa dengi bi eltim olsun çok isterdim 
(2,165 puan) tarafından
Aynen canm ya öyle de sıkıntıli
0 oy
(851 puan) tarafından
Ailenin tek geliniyim
(2,165 puan) tarafından
Güzelmiş nasıl peki iyi anlaşıyor musunuz
(851 puan) tarafından
Vallahi masallah diyim el üstünde tutuyorlar bnde saygida kusur etmem
(2,165 puan) tarafından
Ne güzel canm zaten herşey karşılıkli valla ne ekersen onu biçersin
(851 puan) tarafından
Oyle tabi ama bazilari var ne yaparsan yap asla karşılığını alamiyrsun allah iyi insanlarla karsilastirsin
(2,165 puan) tarafından
Aminn inşallah oylelerine de hiç uğraşmaya gerek yok valla adım atarım karşılığı gelmezse bidaha da uğraşmam şahsen insanlara karşı tahammülüm yok eskisi kadar sabırlı da değilim
0 oy
tarafından
Tek gelinim bende (•‿•)(•‿•)
(2,165 puan) tarafından
Nasıllar peki size karşı kıymetini bilirler mi
tarafından
Bilmezler mi..kayinvaldem Allah razı olsun evlatlarına.nasilsa banada öyle davranır .onlara bisiy alırsa banada alir. ..ama bir gelini daha olsa onada.yapardi aynısını..fazla gelin olmasıyla ilgisi yok birine iyi davranan otekinede iyi davranır .tabi herşey karşılıklı
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Tek gelinim herşey bende gel git onu yap şunu yap ve geckten hiç güzel birşey degil insanin burnundan getiriyolar 
(2,165 puan) tarafından
Hep öyle mi olur ya yoksa uzaksa olsan mesela karışırlar mi Bu kadar

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 546 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 941 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
+1 oy
60 cevap 1,005 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...