0 oy
1,114 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Benim 2 eltim var ve bir gelin daha gelecek aramıza toplam 4 gelin olacağız, bazen keşke diyorum bu kadar eltim olmasaydı tek gelin olsaydım acaba daha mı farklı olurdu herşey yoksa daha çok mu zorlanırdim bilemedim 

65 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Ailenin tek gelini olmak isterdim gibi bir düşünceye sahip olanların iyi ki eltisi değilim. ( Eltisi tarafından zulme uğrayanları müstesna tutuyorum) Hiç bir zaman Allah hayırlısını versin demeyi bilmiyoruz toplumca. 
tarafından
Rabb'im tüm yanlışlarımizi ıslah etsin canım
(1,034 puan) tarafından
RAHMANIN KULU... sana o kadar çok hayran oldum ki atamam... Ben eltimle çok kötüyüm bu durumdan çok cok şikayetçiyim çünkü hep adım bn attım evime davet ettim hep aradım mesaj attım ama o bana bunların hiç birini yapmadi  hatta daha bugün kaynanam gilde bir araya geldik hep konuşmaya çalıştım ama yuzume bile bakmadı bnde artık bırakacam dedim sinirle numarasını bile sildim
(2,165 puan) tarafından
Aminn inşallah
tarafından
Estağfirullah Göksu, Rabb'im seni hayırlı arkadaşlarla karşılaştırsin ve sana Saliha bir arkadaş nasip etsin.
(1,034 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun.. RAHMANIN KULU
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tek gelinim iyiki eltim yok
(2,165 puan) tarafından
Mesela bişey olsa kayınvalidenize bakmak zorunda kalsanız, tek gelin olarak zor olmaz mı sizin için
(197 puan) tarafından
Bende tek gelinim iyiki tekim uğraşamazdım benimle sürtüşen kıskanan birisiyle ben gelemiyorum böyle gereksiz hareketlere
0 oy
tarafından

Yok istemezdim simdi bile herseyi benden istiyorlar ozaman yakami hic birakmazlardi:woot:

(2,165 puan) tarafından
Dimi bana da öyle geliyor ama sanki tek olsaydim da daha çok değerim olurdu gibi :)
tarafından
Valla deger vermek isteyen 1 de olsan verir 5 de olsan verir canim onunla alakasi yok bence
(2,165 puan) tarafından
Bana sanki ayrımcılık yapıyorlar gibi geliyor ama tabi bilemiyorum yinede
tarafından
İste benim demek istediğim de o canim deger vermek isteyen hepsine verir ayrim yapmaz Allah versin bizimkiler gelin sevmez hele kayinbabam sanki dusmana bakar gibi bakiyor gelinlere
(2,165 puan) tarafından
Ayy ne kadar kötü bişey yaa sende onların kızı oldun ama dışardan gelmiş muamelesi çok kötü ve kırıcı
0 oy
(895 puan) tarafından
Tekim ve tek kalacagim
(2,165 puan) tarafından
Sizce nasıl bir duygu yani tek gelin olmak zor mu
(895 puan) tarafından
Valla cok iyi bi duygu.arkadasim var okadar iyi bi gelinki anlata anlata yere goge sigdiramazlardi.eltisi oldu ondan sonra kiyaslama yaptilar.sonra oda kotu oldu.yani tek olmak iyidir
(2,165 puan) tarafından
Aynen canm ya
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Valla benim eltim yok şuan olmadığı için midir nedir çok istiyorum 2 kaynım var bakalım nasıl olacak 
(2,165 puan) tarafından
Bende bilemiyoruz ya 2 eltim var ama ikisde uzaklardalar yalnızım kayınvalideme de çok yakınım bişey olsa ilk ben varım ama bu büyük haksızlık
(12,484 puan) tarafından
Öyle düşünme aranız iyise sevaptır yap bak canım
(2,165 puan) tarafından
İyi bana kötülüğü yok ama kayın babam işini bilmez biri o yüzden biraz uzak durmaya çalışıyorum
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Sen yine iyisin canım benim 5 tane eltim var bi tane daha gelicek eder 6 elti ve 5 görümcem var
(2,165 puan) tarafından
Maşallah yaa büyük kalabalık ailesiniz desene. Zor olur ama senin için de yani seviyor musun kalabalık aileleri
(1,018 puan) tarafından
Kalabalik aileyi seviyorum eltilerimle armizda çok iyi sadece bi tane eltimi sevmiyorum ortaligi kariştormak istiyor hep diyer eltilerim hepsi çok iyiler
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Ben tek gelinim eltim olsun istermiydim istemezdim galiba ya. Kıyaslama olurdu ister istemez. Bende hiç sevmem öyle şeyleri. 
(2,165 puan) tarafından
Evet kessinlikle kıyas yapılıyor
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Elti konusunda belki sanslyimdr ama bu sefer aile cok duskun olyor surekli ogllarini gormek istyolsr ne bilm istemzdim
(2,165 puan) tarafından
Dimi bencede öyle
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Ben hiç evlenmezdimmm
(2,165 puan) tarafından
:D oda iyiymiş
(1,034 puan) tarafından
Öyle elti görümce gördükçe keşke evlenmeseydim diyorum eşimden sıkıntım yok ama ben herkesi görüyorum da arkadaş gbi çoğu kişi yaa  hayranlıkla izliyorum benim kuzenler görümce gelinleri var muhteşem anlaşıyorlar bizimkilerde birbirini çekemiyor heeep alttan aldıkça hep adım attıkça g.ötleri kalktı bnde sildim
(2,165 puan) tarafından
Evet bazıları maalesef öyle işte bu yüzden alttan almayacan ki görsünler neyin ne. olduğu biz sustukça zaten tepemize çıktılar
(1,034 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
tarafından
Tek gelinim, eşim tek çocuk :)
(2,165 puan) tarafından
Nasıl bir duygu ailenin tek gelini olmak:)
tarafından
İyi güzel değerli el üstünde tutuyorlar :)
(2,165 puan) tarafından
Ohh valla ne hoş yaa
0 oy
(693 puan) tarafından
Zaten tekim herkes kendi halinde olunca bir sorun olmuyor
(2,165 puan) tarafından
Herkss kendi Halinde gibi duruyor ama öyle olmuyor ortalığı karıştıran var gizli saklı neler neler yapıyor
(693 puan) tarafından
Mutlaka o her yerde var ama ben mesafeli olduğum için ve çok şık görüşmediğim için sıkıntı olmuyor benim acimdan
(2,165 puan) tarafından
Bende öyleyim canm ama yemin ederim biyerden bir şekilde dedikodu çıkıyor sonra üzülen ben oluyorm dediğin gibi de uzak duruyorum hep ama nasıl oluyor bilmiyorum gelip beni buluyor çirkeflikleri
0 oy
(133 puan) tarafından
Tek gelinim agzima ediyolar keşke eltim olsa ona karissalar
(2,165 puan) tarafından
:D buda farklı bir bakış açısı tabi
0 oy
tarafından
Tek gelinim dört gözle eltim olsun diye kayınlarımın evlenmesini bekliyorum 
(2,165 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun en azından yalnız kalmazsin sana destek olurlar tek gelin olmak da zordur
0 oy
(9,247 puan) tarafından
1 de olsa 10da olsa değer veren hersekilde verir.
(2,165 puan) tarafından
Kessinlikle öyle ama ilk gelin son gelin mertebe olarak ayrımcılık var yeni gelene çok başkalar eskiye başka
(9,247 puan) tarafından
Sizde demekki öyle bişey var biz iki kişiyiz yeniyim ben ama eşittir herşey.
(2,165 puan) tarafından
Bizde Maalesef var bu çok denk geldim eltim kendiiside her seferinde böyle.oldugunu bir şekilde gösterir bende çok ayar oluyorum zaten biriyle hiç konuşmam diğeri eh işte
(9,247 puan) tarafından
Yöresel mi ailesel mi bilemedim boswer sende takilma
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Tekimde ne hayir gorduk sanki :D 

(2,165 puan) tarafından
Aman herkss evinde olsun iyi olsun bana Dokunmayan yılan bin yaşasın:D
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Tek gelinim eşim evin tek oğlu ikide görümcem var
(2,165 puan) tarafından
Elti yok ama görümce var :) nasıllar size karşı görümcelik yapıyorlar mi
(44,603 puan) tarafından
Yapmiyolar doğrusu yapamiyolar çünkü eşim yaptirmaz
(2,165 puan) tarafından
Olması gereken bu zaten canm ne güzel eşin yanında
0 oy
tarafından
Bende öyle diyorum keşke tek gelin olsaydım 
(2,165 puan) tarafından
Bende bazen düşünmüyor değilim valla ama.nasil olurdu acaba
tarafından
Ben yokken kaynanam eltime a z ye herşeyi alır herşeyi verirdi gerçi hala daha öyle de
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Tek gelinim önce şanslı hissediyordum şimdi keşke eltim olsaymışta değerimi bilselerdi diyorum gelin görmemiş onlar 
(2,165 puan) tarafından
Öyle canm ne yapsan da yaranamiyosun Allah iyi insanlarla karşılaştırsin
(2,244 puan) tarafından
Kaynananın iyisi mi olurmuş adı üstünde KAYNANAA:)
(2,165 puan) tarafından
Kessinlikle yaa :D
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim eltim var  biride  olacak gelecekde  iykide  var. benden uzak  kaynanam onlarla ilgilensin
(2,165 puan) tarafından
:) öyle bizde de kaynanamgile en yakın benim gelin olarak , diğerleri uzakta maalesef
(1,161 puan) tarafından
yok ya benimki aramaz sormaz  ilgilenmez. diger elitim baska sehirde her gun arar konusurlar.
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm bu biraz da onlardan kaynakli oluyor uzak duruyorlar ister istemez bende uzak duruyorum
0 oy
tarafından
Ben tekim . Olmasini isterim. Annemin iki eltidi var onlari kiskaniyorum. Keske benimde olsa . 
(2,165 puan) tarafından
Keşke herkes hoş olsa iyi olsa yüksekten bakmasa kimseye , ama çok yapıyorlar bunu o yüzden insan soğuyo keşke bazen tek olsaydım bide uzakta olsaydim diyorum
tarafından
Hmm öylede oluyor cnm bazen. Ehh hepimiz zaten hayatdan şikayetciyiz.

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 544 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 939 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
+1 oy
60 cevap 1,003 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

377,998 soru

11,314,110 cevap

34,753 kullanıcı

...