0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (5,353 puan) tarafından
İki dişi çıktı 2 ay önce gün içinde herşeyi atyor ağzına gece belki 10 defa klkıyır habıre emzdryırum gözlerım çıktı artık ya 10 dk ytyır klkıyır sznde bylemı acaba sabah 6  7 oldumu klkıyır gün içinde ytyor ama gece daka başı klkıyır büyük değilmi szce aynı yenı doğan bebek gbı 

12 Cevaplar

0 oy
(10,021 puan) tarafından
Uyku saatlerini duzenleyene kadar en az 7defa kalkardi. Simdi kalkmiyor
(10,021 puan) tarafından
Gunduz falan nasil uyuyor sadece meme ilemi. Benimki sallaniyor
(203 puan) tarafından
Yok canım sallanmaz asla meme ile 9da kalkar 12de uyur 1 saat sonra 4 bucuk 5 bucuk arası uyur 8 buvuk 9 arası yatar
(10,021 puan) tarafından
Iste uykusunda o uyanmadan besleyeceksin canim. Gunduzde kaldiriyosun ya uykusuz oluyo o yuzden geceye kaliyo uyku uyuyo
(203 puan) tarafından
Gündüz zaten toplasan 2 saat uyumaz canımmaz uyur zaten
(10,021 puan) tarafından
Bence bi dene 8de kaldir tam 11de ve 15.30da sonra 21.00de yatir birkac gun. Gecede o uyanmadan beslemeyi dene. Bende olmaz demistim benimkide 40 dakka uyuyup kalkardi simdi gunduz ben uyandiriyorum 1 saat doldugu icin
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Valla yeni doğdugunda gece sadece 2 defa kalkardı 

Simdi 9 aya 10 gün falan var 6 -7 defa kalkar diş cikaracak bu aralar gece agliyo memede yapışık uyuyo kolumda yatiyir o derece pert oluyorum pert :'(

(5,353 puan) tarafından
Bnm kızım da gazlı ydı daka başı uyndrdı 4 aylık ken 2 kere kalkmaya başladı çok zorlanıyorum ya 10 dk da bi uyanıyorum habire emzdryırum şişecek  dyorum ya
0 oy
(203 puan) tarafından
Benimkide 2 3 saate bir kalkıyor aksam 9da yatıyır sabah 9fa kalkıyor ama bende alıştım 2 saat sonra kendim kalkıyotum:) 
(5,353 puan) tarafından
Bız sbhınm6 7 klkıyırız gece 10 da ytyorım ama gunduz çok ytyor
(1,054 puan) tarafından
Valla sizin uyku duzeni msaAllah nazar etmiyim  cok guzelmis bende uyanirkm kendim böyle uyusa
(203 puan) tarafından
Yok kız gece kalkıyor işte benimkide 2 3 saate bir deliksiz uyumuyor :(
0 oy
(549 puan) tarafından
Benimki de 9 aylık ona aynı sürekli olarak kalkar gece 1 de 3 de bile kalktı olur 
(5,353 puan) tarafından
Benm kızım nerdeyse daka başı klkıyır
0 oy
(2,707 puan) tarafından

Gökçe  iki kez kalkiyo bazende  kalkmiyo doymuyor olabilir kuzum tok tutacak seyler yedir yatır 

Bizimde 4 tane dişimiz  var
(5,353 puan) tarafından
Cnm annemde oyıe dedi doymuyor dur dedı ben ek gıda olarak khvaltı bıde ıkındı yoğurt yada çorba yaparım suda veririm taa akşama kadr akşamda emzdryırum yatması ile kalkması bir olıyrı acaba çorbayı akşammı verim
(2,707 puan) tarafından
Tabi kuzum aksamda doyur bence artik ver yesin
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Normalde çok düzenli uykusu vardı. Diş çıkardı bütün uyku düzeni bozuldu. Kurulmuş saat gibi uyuduğundan1 saat sonra kalkıyor. Saat başı emziriyorum geceleri.. Öyle kesintisiz uyumuyo aç olduğunu da düşünmüyorum ama bilemiyorum çok ek gıda da alamıyor 
(5,353 puan) tarafından
Bizimki karma karışık uykusu gece yarısı daka başı klkıyır yoruldum artık daha dyer dişlerde çıksa iyi olurdu
(1,093 puan) tarafından
Ben o zamanlarda çay kaşığının ucuyla calpol vermiştim uyusun uykuya dalabilsin diye.
Rezene anason vs verilebiliyor veya papatya çayı galiba ama tam araştırmadım. Kansızlık varsa o da etkilermiş. Bizde kansızlık da var belki ondan da kaynaklı olabilir bebeğinizin gece sık uyanması uyuyamaması
(203 puan) tarafından
Kaç kilo bebişleriniz kızlar kaç aylık tam
(1,093 puan) tarafından
9ay 10 günlük 8 kilo kızım..
(5,353 puan) tarafından
Bnm kızım 9 ay9 günlük 11 buçuk kilo kan değerelerı daha ölçrmedık hiç inşşalah temız çıkar gelişimi çok iyi dedı nyr byle sık uyanıyor blmıyorum
0 oy
(207 puan) tarafından
Neler çektim neler. Bir yaşına kadar 10-15 defa kalkardı, 1.5 yaşına kadar en az 5 defa kalkmaya başladı. 2 yaşına kadar da 12den sonra yani 1,2,3 yada 4 gibi uyanırdı ve uyumazdı sabah 8, 9'a kadar. Allahıma binlerce kez şükürler olsun bu 1 aydan beridir gece bir defa kalkar süt veririm yatağına atarım tekrar uyur. Az çekmedim bu uyku düzensizliği yüzünden. İkinciye hamileyim inşallah bununda uykusu abisinin ki gibi olmaz
(5,353 puan) tarafından
4 5 aylıkken iyı ydı şmdi yenı doğan bebek gbı mız mız ya
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bizim 6 dis oldu şuan alt köpek dişleri zorluyor gece uyumadan ağrı kesici veriyorum durumuna göre gece 2 kez uyanıp karnını doyurup yatıyor 10 da uyuyor 2 ve 6da kalkiyor
(5,353 puan) tarafından
Bnm kızımda 6 7 kere klkıyır vallahi doymuyor mu acaba ya
(8,965 puan) tarafından
Bi gün mama ile deneme yapabilirsin
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım hiç kalkmazdi ben kaldirirdim onun nedenide ben 3 aylıkken uyku eğitimi verdim o yüzden o zamandan beri hiç kalkmaz ben kaldirirdim şuan 21 aylik
(5,353 puan) tarafından
Cnm uyku eğitimi nsl verdın
(3,099 puan) tarafından
Canım emzik çok yardımcım oldu aslında sakin bir müzik kısık seste ve emzigini verip yatağına koyuyordum kızımı benim kokum olan yıkanmamış bir yazma bırakıyordum yanına ve çok rahatsiz etmiycek gece lambası o şekilde uykuya daliyordu hiç sallamadim şimdiye kadar yeni bı kaynanamgilin oraya taşındık şimdi sallıyorum oda yabancı yer olduğu için korkup uyumuyo daha alışamadı
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Valla dokuz buçuk aylık oldu oğlum oda aynı henüz diş çıkarmadı.. doğduğundan bu yana bı iki saat deliksiz uykusu yok..on veya 15 dakkada bir uyanır emer
(5,353 puan) tarafından
Acaba emzdryıruz doymuyor mu kız
(1,000 puan) tarafından
Yok canım doyuyor hatta yatirmadan muhallebi pirinç unu veya irmik gibi şeyler yapıyorum.. bir kaseye yakın yiyor nerdeyse .... Yarım saat sonra geri uyaniyor
0 oy
(171 puan) tarafından
739378 kere falan kalkıyor. Sabaha kadar meme ağzında dursun istiyor
(5,353 puan) tarafından
Buda oyle valla uykuya dalıyorum emzrrken
0 oy
tarafından
Uyku eğitimi ver canım ben 4 aylıkken verdim çok rahatım
(5,353 puan) tarafından
Nasıl vercem blmıyorum ki

İlgili sorular

0 oy