0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Oglum 14aylik olucak. Gun icinde oynuyorum oyuncaklarla, disarda gezeriz hava alırız. Eve geldiyimizde oyunlar oynamak istiyorum. Mesala ****** kartlari var seslerini cikarmayi oyrendi kitap okuyorum ama sevmiyor yinede okurum arabalari var remkli kupleri var kule yaparim kendim ressamim boyalarimi veririm oynariz birlikde artik onlarida istemez oldu.. yeni seyler yapmak istiyorum. Yalniz oynadiginda onunla fazla zaman gecirmediyimi dusunurum. Fikirleri olanlar yazarmisiniz lutfen.bide saklanbaci cok sever oynariz birlikde))

3 Cevaplar

+1 oy
(492 puan) tarafından
Oglum 21 aylik sabah kalkıyoruz bir posta öpüşüp koklasiriz sonra kav mta ederiz çünkü bez değiştime sorunumuz var sonra çıkıp ekmek alırız biraz gezeriz geliriz sonra kahvaltı yaparız ben sofrayı kaldırırım ortaklığın tozunu silkelerim saat 10 olur sonra muzik açıyorum ve beraber kuduruyoruz sonra oglen yemegi icin uğraşırım 12.30 gibi uyur 3 gibi kalkar sonra oglen yemeğini yediririm biraz evde oyunlar oynarız güneş iyice çekilince parka gidiyoruz orada koşturuyoruz derken aksam oluyor evde biraz oyuncaklarimizla oynuyoruz akşam yemeği yiyoruz dus alip yatırıyorum rutindir ayni saatlerde yatırırım genelde rutin hayatımız bizim bazen mahellemizde bakkal var ona gidip orada sohbet ederiz şükür 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yeriz içeriz gezeriz oynarız yatarız kalkarız :D hayatı akışına bırakmak lazım doğaçlama o an ne oynarsak oynarız 
(211 puan) tarafından
Birazda sizin durumunuzdayiz. Yazdiklarimi her gun yapmiyoruz
 Ama her gun gezeriz ))
0 oy
(879 puan) tarafından
Bı anımız diğer anımizi tutmuyor ki bazen huysuz bazen iyi anlayamadım ama ne istese belli ediyor zaten bizde onun isteklerine göre hareket ediyorum ama birşeyden çok çabuk sıkılıyor 
(211 puan) tarafından
Yaaa aynen cabuk sıkılır her seyden. Mesala toplari cok sever her yerde qol der topa))) bende nerde gorsem alirim)) bi tek toplardan sıkılmaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
10 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde gokce.resul (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde gokce.resul (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde gokce.resul (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
1 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...