0 oy
182 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,921 puan) tarafından
Uzun zamandir kizimda boyle bisi oldugunu dusunuyordum ama etrafimdakiler yok bisiey sen abartiyosun falan dedleer ustune dusmedim ama artik sabrim da kalamadi kizim yaptigi seyler 3 yasinda dikkati daginiz yerinde duramiyor laf soz dinlemiyor yemek yemiyor tuvaletini ogretwmedim 1 yildr vs daha cok sey doktor da bugun zekasinda hic bir problem yok 4 5 yasindaki cocukla ortusur ama boyle dedi ilac verdi kontrollere gidecez cocu boyle olup duzelen varmi yada etrafimda bir tanidigi nasil bir yol izlediler 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne ilaci verdi bebeye doktor
(1,921 puan) tarafından
Acarmisin biraz
tarafından
Bu ilac antidepresan tarzi bi ilac bebenin sakin durmasi icin canim benim benim oglumda oyleydi hatta daha fazlasi zamanla duruldu kullanmadim ben asla boyle bisey
(1,921 puan) tarafından
2 3 damla kadar verin demis eczasi fayda etmeye de bilr demis verdim bi defa bugun oyle uyusma falan olmadi son radde ye geldim artik sabri kalmadi ona kizip ben uzuluyorum artik
tarafından
Ne diyim canim evlat senin evlat ben soyleyimde bende bikere sordum doktora artik dayanamadigim icin doktor dediki ne istiyosun cocuktan cocuklugunu yasamasinmi uyusuk uyusuk otursunmu birak dagitsin kendine zarar vermedigi surece dokunmayin cocuklara ogun bugundur oglum neyaparsa yapsin ellemedim iendine zarar vericegi seyleri kaldirdim evden dagitti döktü noldu topladim sildim simdi cok sukur okadar agir basli bi evlatki
(1,921 puan) tarafından
Dogru diyosun
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Senin aklında soru işareti kalmış. Bence bir pedogogla görüşmekte fayda var. Onlar daha net bilgi verir sana. En azından yol gösterir.
(1,921 puan) tarafından
Çocuk ve ergen ruh sagligi diye geciyor ama bilemedim
(4,668 puan) tarafından
Evet canım dikkat dağınıklığı yoksa bile çocuğunuza nasil davranmanız gerektiği konusunda yardımcı olacaktır. Bence mutlaka gidin hem ona hem size iyi gelecektir.
(1,921 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
tarafından
Bence küçücük çocuğa ilaç içirme canım çocuk o inan çoğu anne sorsan aynı şeyleri anlatır 
(1,921 puan) tarafından
Ya canim anlatinca basit gibi geliyor ama oyle degil 1 yildir takio ediyorum boyle onun icin buray da sordum belki boyle bi tani koyulam cocugu olan vardir
0 oy
(928 puan) tarafından
Benim oğlumda da var hiperaktivite bozukluğu ama doktor 6 yaşından önce ilaç vermiyoruz demişti seninki de çok küçükmüş daha 
(1,921 puan) tarafından
Herkez oyle diyor vermeyim siz ne yapyorsunuz peki
(928 puan) tarafından
Benimki yedi yaşında ama doktora gittiğimizde 6 yaşındaydı doktor öyle dedi daha önce gelseydiniz ilaç veremezdik dedi
(1,921 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ya burasi kucuk bi devlette bu doktoru bulduk
(928 puan) tarafından
Bana sorarsan verme ınstagramin varsa Fatma Özdemir akkuş var doktor çok iyi bir kadın ona sor cevap veriyor oğlumun doktoru kitapta öneriyor sayfasında
(1,921 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Esimin var bakim hemenyazdim insallah donus yapar
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ekrana bakıyor mu ? tv telefon fark etmez. aslında büyükmüş yani küçük olsa anlaşılması zor olur ama büyük olup da ilac verilmesine şaşırdım. cok mu hareketli yani nasıl ki hareketleri 
(1,921 puan) tarafından
Yerinde hic durmuyo aksam kadae kosyo hopluyo zipliyo dusup heryerini yara ediyor ama aglama yok odaklanamiyor hic yemek yemiyor bkseye yasaknkoyuyoruz israrla onu yapiyor mesala bulasik makinasi 5.defa sivi derjani bksaltti kiziyoeum guzelce de anlatiyorum ama yapiyor tv nin kablosunu cekiyor ymhayir bu sana zafar verir diyoruz ama yok her seferinde yapiyor mesala sandalye getirip yapiyor bunlari
(3,836 puan) tarafından
kural koyma da kati mi davranmadiniz acaba ? ya da biraz simarmis olabilir mi bilmiyorum bulunduğu ortam nasıl. 4 yas çok da küçük bi yas değil bence yani 2 yasinda olup bu dediklerinizi yapsa anlıcam da 4 yas için hareketli herhalde baya
0 oy
tarafından
Büyuk ihtimalle verdiği ilaç sakinleştiricidir canım yine sen bilirsin ama verme bnce uyuşuk uyusuk olur 
(1,921 puan) tarafından
Bugun 1 defa verdim bi sorun olmadi oyle uyusma falan bi kac gun veriyim eger dediginiz gibi olursa doktora tekrar soryum
0 oy
(501 puan) tarafından
Hemen kullanma derim başka bir doktora da götür.smdi doktorlar nerdeyse her çocuğa hiperaktivite tanısı koyuyor,3 yaşında bie çocuk zaten ne kdr dikkatini toplayabilir.smdi her yaramaz hareketli çocuk hiperaktif deniliyor.benm kızım da iki yaşında çok hareketli iştahsız vs ama daha çok kucukler
(1,921 puan) tarafından
Ya oyle de aile apt sinde otueyoruz yasitlari da var ama bu farkli ya benim cocugumun bana zararu olmaz ama millete illalah getirdi o dercede

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
24 Ekim 2019 Aile kategorisinde Rabiaua (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
26 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...