0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (2,371 puan) tarafından

kızlar ben ücretsiz izindeym ..iş yerinden biri aradı beni bi imza toplanacakmsta sakın ... söyleme diyo bende ben izindeym nerden söyleyim siz konusuyormussnz ya diyor saka gibi ne laf soksam ki kendileri de herkesten kaypak herkes her lafı yetiştrr benim adım kolay geliyor millete okadar sinir oldum ki yarın ımza attırmaya gelecek laf sokmam lazm sinirden aklıma glmedi ... tekdedigim ben calısmıyorum etmiyorum benden önce haber ucmasın da dedim   iki isim verdim sen onlara söyle die onlar konusmuyor diyor benm konustugumu nerden biliyor deli mi ne .. bide bugüne kadar hiç kimsenin sırrını demem dedikodu öyle cok yapmam demekki kötu olup biri bi laf deyince tasıyacakmısım gerci tasısam bile yine benm adım geçer tasımadgım halde bunu diyen kızda cok fena herkesin herşeyine burnunu sokar kavga eder cirkeflik yapar 

ablama anlattm yıldırma politikası resmen işi bırakıp gitsin diye ufrasıyolar diyor öyle deyince de üzüldüm iyice taktm 

11 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bencede canım ablan haklı işi bırak diye ugrasablrler bu devirde kimseye güvenme 
(2,371 puan) tarafından
ya bide 2.kez ücretsiz aldım ben bide cok takan biriyim ustume oynuyolar bi laf demeleri yetiyor guvenmyrm nefret ediyrm esim 6 7yıl burda snra tayin cıkar oyuzden para biriktirip defolup gitmek istşyorm
(1,326 puan) tarafından
Ne işinde çalışıyorsun canım
(2,371 puan) tarafından
kamudaym cnm
(1,326 puan) tarafından
Bildiğin üstüne oynuyorlar canım yarında sen onlara sok dur
(2,371 puan) tarafından
yarn imza atmaya gelecek o lafı diyen kişi ..beni garip buluyorlar ben kmseyle ugrasmadgm için böyle ..ne desem ki ben zaten telefonda dedm cvbmıda sen tugbayla Fatma dan suphelen bendne önce laf gitmiştir bile bide benim p kişiye bişey dememe bile gerek yok onun herseyden haberi vardır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buna mobing derler ama patronlardan boyle bisi gormuyosan digerlerini takma baktin bokunu cikariyolar bu sefer gercekten ispiyonla :)
(2,371 puan) tarafından
yok patronlarım beni cok sever kamuda calsyrm ..ne laf soksam ki wlla kendileri her lafı asagıya söylerler ben o kişi fenayms ona dersem die yarın ögren diyolr saka gibi ..wlla ufaktan ufaktan söyleyecem derdim gunum benm işyeri hiç işim yokta
0 oy
(2,371 puan) tarafından
yo yarın laf sokmasassam catlarm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kız ben ewlilik aşamasındayken neler ettiler bana istifa için......
(2,371 puan) tarafından
cddmisim ne yaptılar ..ama hiç aklıma gelmedi 11 yıldır calısıyorm cnm ben cok ılgınc ama
(9,247 puan) tarafından
Şuan ewleniyormusun.resmen benim müdür hepsini. Tembihlemisti istifa ettirin de tazminat. Odemeyeyeim diye ... Çalışma saatimi değiştirdi müdür. Vardiya yoktu bana vardiya yazdı içerde 30gun iznim vardı dedim iznne cikicam patrona söyledim tamm dedi o izin de nikahı yaptım  izne beş gün daha eklendi geldim istifa ettim tazminati aldım
Mudurede dedim küçücük aklınla benle oynamaya çalıştın ama sende. Zeki olduğum kesjn . Sırf tazminat ödememek için mibing uyguladi
(2,371 puan) tarafından
yine iyi izni vermişler bi an okuyunca izinde vermedi diycen sandım arkadasların ugrasrmydı senle ? peki bu postumdan sen böyle bsey cıkardnmı yorumun ne .. ne fena ınsanlar var ya tazminat ödemeye die vebal resmen rabbim onlara döndürsn
(9,247 puan) tarafından
Arkadaşım in biri 20senelikrti vardiya koydu ikimizi ayrıldı ki iş birliği yapmayalim arkadan iş cewirebilsin diye izne de çıkartıyordu pandemide calismqdik yeni açıldık vs ne izni dedi.maliyeye gorcem şikayet etcem SGK ya gidecem falan dedim resmi izin gunlerini izin olarak kabul etme vermixem dedi benim izin düştü on güne nikaha var 40hun mecbur çıkış vermişim.istifa goruncek para alamicam.bakti ben SGK ya siakyet edicem geri adım attı.en son istifa ettim imzayı attim msj attım buna sen adammisin diye engelledi beni
0 oy
tarafından
Saçma sapan insanlarla çalışmak zor gerçekten tayin isteyemiyor musun başka yere 
(2,371 puan) tarafından
cok sacma sapan benm işim basımdan askın canım cıkıyor bebeklerle evde dedikodu duysamda o arkadasa ispitlesem diye pusudaym memleketim bura cnm heryerde böyle insanlar varki ama. biizm kızlar cok fena benim süt iznimede laf söylemslerdi
0 oy
(2,371 puan) tarafından
ben anladım bu devirde yalancı kaypak fitne fesat cirkef olacan yoksa diger türlü yaranamıyorsn
0 oy
(2,371 puan) tarafından
kaynana postu olsa en üstte:))))
0 oy
(2,371 puan) tarafından
:(( walla dsundukce sinroldm
0 oy
(2,371 puan) tarafından
walla dertlesme die actım bakan yok :(
0 oy
tarafından
Takılma canım kötü şeyler her yerde var o onların karaktersizliği
0 oy
(34 puan) tarafından
Canım bu hayatta yapabileceğin en iyi şey bu insanlarla mesafeli olman ve sadece işini yapman babam kamuda müdürdü zamanında çok çektik bu  herşeye kılıf bulma dedikodu olayları yüzünden. Böyle insanları çok sallamayacaksın sen birşey dersin onlar on eder seni işinden men ettirirler öyle iş olur mu deme yaparlar sen ekmeğine bak bunlardan uzak dur hasta ruhlu insanlar bunlar bana büyük derstir.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,193 göst.
29 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 393 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 353 göst.
0 oy
5 cevap 107 göst.

380,707 soru