+1 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Vallaha internette gördüm deniyorum yumuşatıcı krem surtum üstüne elma sirkesini pamuğa döküp sigilin üstüne koydum üstüne başka bı çorap koydum tokayla sabitledim yanma falan yapar yazmışlardı ama yapmadı şu saate kadsr ya baska bı yontem biliuo musunuz

4 Cevaplar

0 oy
(3,693 puan) tarafından
Eczaneler de yakı mi ne var onu denedin mi hiç canm
tarafından
Yok vallaha denedim en erken cuma günü ilçe merkezine inebilirim ondan internette ne gorduysem onu yapıyorum
(3,693 puan) tarafından
Bı eczaneye sor o verir sana zaten yapıştırılıyor
tarafından
Yarın sordururucam bakalım
-Reklam-
0 oy
(119,481 puan) tarafından
sigil ilaci almisti annem ben cocukken bana o gecirmisti
tarafından
Vallaha ilaç kullanmaktan nefret ediyorum cumaya kadar hiç bı değisjm olmazsa eğer bı siğil ilacı aldircm onun orda olması sinirimi bozuyor
0 oy
(1,175 puan) tarafından
O bide daha kötü yayyolıyor ya benmde parmahmda cıktı bütün elime yayıldı okunması gerekiyormus galiba. Annem öle internrtte yazdgıı gbi okudu ama gine gecmedi gel zamn git zaman namaza baslamstm dua ederken siğillerimede  okumustm sonra baktm hepsi yok oldualr
tarafından
Bende şimdi Internetten duasına bakıp okucam yapicak başka çarem yok
(1,175 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
tarafından
Adak kesen birini bulursan etinden bı parca al tooraga gomerken isteğini dua ederek yap o parça toprak altında curudukce vücudunda ki siğiller geçer Allah'ın izniyle
tarafından
Vallaah hiç yanımda öyle birisi yok inanki
tarafından
Ya bu adak yerlerinde oluo bazen denk gelirsen sor istersen

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
0 oy
3 cevap 58 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 353 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
14 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,127 soru

11,410,163 cevap

34,948 kullanıcı

...