0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (2,186 puan) tarafından

Bu sabah yatisim yapildi ebbegim makat gelisti 10 50 falandi ameliyata aldilar 11.00 de kizim dogdu tabi ben hatirlamiyorum genel anestezi istedimm.12 ydi odaya getirdiler beni ama agrim cok oldu gaz sancisi gibi ama 10 kati :D ama 4 saattir kendim yuruyorumm bebegimin altini degstrdimm defalarca emzirdimm. Bu guzel duyguyu rabbim herkese nasip etsinn bacilarim :) ayrica sonda bir gram acitmiyo okdr korktum agliyodum ama hiccc de acitmadi wallahii hatta ustune bastim yerinden firladii hemsire dedi sen otursana mesanen yirtilcak.:D bide bebegimm kustu annemde bende gormedim esim.bi bagirdi bebek morardi diye hemsire geldi yogun bakima goturdu midesini yikadilar 2 saat yogun bakmda kaldi yavrum meger anne karninda da pisligni yemis 38+1gunlukk dogdu bu arada 3400 dogdu cok sukur :) 

20 Cevaplar

+1 oy
(9,652 puan) tarafından
Gözünüz aydın..  Sağlıkla huzurla büyüsün inşallah 
(2,186 puan) tarafından
Cok sagol canim..
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Gözünüz aydın güneş gibi ısıtsın evinizi<3

(2,186 puan) tarafından
amin kuzuuum aminn ckk sagolll :)))))
(5,721 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah. İnşallah tez zamanda atlatır şikayetini bebeğin. 
(2,186 puan) tarafından
Amin bacimm aminn allah razi olsjn insallahhhh :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Gözün aydın cnm hayırlı olsun 
(2,186 puan) tarafından
Cok sagol canimmm
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım 

Ama sonda acıtıyor ya ameliyata goturmeden taktılar benimkini 

Belden uyuşmali olmuştum bende :)
(2,186 puan) tarafından
Demek kisiden kisiye degisiyor kuzum hemsire de oyle soyledi benimki bir gram acimadi wallahi kendini kasma dedi ilkinde takamadi ikincsnde serbest biraktm hemen oturdu :)
(1,982 puan) tarafından
Hatta demiştim belden uyusturunca takın diye kabul etmedilerdi :) ne günlerdi :)
(2,186 puan) tarafından
Evet bende bayiltinca takin dedm kabul etmedi :)) z
(1,982 puan) tarafından
Allah'ım analı babalı büyüsün canım hayırlı evlat olsun evlatlarımız inşallah
0 oy
(912 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün. Gözünüz aydın :)
(2,186 puan) tarafından
Cok sagollunn aminnn insallahhh :))((((:
0 oy
(758 puan) tarafından
Büyük kızımın adaşı doğmuş iyi ki doğmuş ☺️
(2,186 puan) tarafından
Iyiki dogmus evlerimize güneş lerrr :)
0 oy
tarafından

Yaaa :)

Darısı bana inşallah ben belden uyusturuldum ilk doğumda hangisi daha kolay acaba?

(2,186 puan) tarafından
Aminn insallah bilmiyorumki canm ben korkudan genel istedim sonradan ewet agrim oldu ama dayanilmaz degilll
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hayırlı evlat olsun inşallah güle güle büyüt yavrunu ❤️
(2,186 puan) tarafından
Sagolllasin baciiiimmm amiiinnnn :)))
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün 
(2,186 puan) tarafından
Aminnn canmmm allah razi olsun
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Oyyy canım benim evinize Güneş doğdu desene Rabbim analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat  olsun♥️♥️
(2,186 puan) tarafından
Aminn baciiim allah razi olsunnn cok sagol kuzuuum :)))
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Hayırlı olsun gözünuz aydın canm darısı başımıza<3

(2,186 puan) tarafından
Amin canm rabbim isteyen herkese nasip etsin bu guzell duyguyuuuuu amiiinnnn :)
0 oy
(11,086 puan) tarafından

Hayırlı evlat olsun gözün aydın :)

(2,186 puan) tarafından
Allah razi olsn kuzum cok sagol :)
0 oy
(82 puan) tarafından
Gözün aydın olsun canım Rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah ❤️ normalde mekonyumlu suyundan anlamaları lazımdı dogar dogmaz işlem yapılması gerekiyordu çocuk doktoru tarafından neden  o kadar geç anlaşıldı ki kakasını yedigi Allah korumuş valla 
(2,186 puan) tarafından
Bende bilmiyorumki bana iyi dediler dogumdan sonraa. Odaya geldk bikac saat snra oyle oldu yavrum :( narkozun etkisi wardi cogu.seyi.hatirlamiyorum.ama sapkasi yanimda kalmisti.bebegimin hemsire apar topar goturmustu bası usur.orda diye.agladimm bebegimi getirin diye :)))) hatirliyorum . Amin kuzum allah razi olsun
(82 puan) tarafından
Benim oglum da kakasını tutmustu öglen hastaneye gittim suyundan anladılar gece 3 e kadar beklediler dogum yaptım bebek cıkar cıkmaz doktoru gelip midesini temizledi ordan biliorum cnm neyse geçmiş gitmiş şükür bebiş iyi tekrar gözün aydın olsun ❤️
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Gozunuz aydi  Allah analı babali büyütsün inşallah canım:)
(2,186 puan) tarafından
Amin kuzum allahrazı olsun razi olsun  :)
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Sağlıkla büyüt☺️.   
(2,186 puan) tarafından
Amiin cok sagol:))
0 oy
tarafından
Allah huzurlu mutlu bereketli bir ömür nasip etsin inşallah ♥️ kuzuya
(2,186 puan) tarafından
Amin caniim benm cok sagol :)
0 oy
tarafından
Oy masallah prensese. RABBİM sağlijla büyütsün canm inşallah bol bol sütün olsun Allah im rızkını eksik etmesin bebisinin. Seeryanda süt hemen gelmeyebilir endişe etme emzirmeye devam et sen emzmdice gelecek. 
(2,186 puan) tarafından
Amin bacimm allah razi olsun bi nkere sutum geliyo da bebek hep uyuyo yanj 5 dk emiyo sonra birakiuo rahatsiz da ediyorum ama banamisin demiyo bide goguslerimin ucu cok aciyo yara oldu hep zeytinyagi suruyorum siliyorum ama tadimi kaliyo bebek istemiyo anlamadim
tarafından
Sen yinede yıka canm . En iyi nemlendirme anne sütüdür her emmeden önce ve sonra anne sütüyle uçlarını sıl. Yenidoğan öyledir gücü yok ki annesi azcik emince çene yoruluyor :) ayyy masallah y mis gibidir şimdi kokusu benim yerime de kokla gerçi bende çok sayılmaz 2 ay oldu doğum yapalı ama olsun yaaa 40li bebeğin kokusu bambaşka oluyo (◍•ᴗ•◍)❤
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım güle güle büyüt evladını inşallah
(2,186 puan) tarafından
Allah razi olsun bacimm aminnn :)))

İlgili sorular

377,228 soru

11,289,332 cevap

34,698 kullanıcı

...