0 oy
455 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hamile kadınlar soğuk su içerse bebek bronşitli doğar diyorlar korkuyorum soğuk suyu seviyorum doğru mu bu. 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanlis canim benim hamileliğim soğuk su meybuz dondurma yiyerek gecti oglum turp gibi masallah
tarafından
Maşallah canım korkutuyorlar insanın gözünü ne alakası varsa. Teşekkür ederim cevabın için :)
(2,201 puan) tarafından
Meyve mevsimi mesela ya simdi yollardaki agaclarda hep meyve falan uzum kayisi incir dolu gorunce canim istyo esim kopariveriyo annemlerde yarin bigun cocuk büyünce oda boyle toplar ağaçlardan gidip pazardan alalim diyolar :))))))))
tarafından
Cerosş canim senin olaya bise diyemicem bence esin koparmasın sizin agaciniz degil sonucta manavdan alin   annenler hakli :)
(2,201 puan) tarafından
Belediyenin yollara diktigi agac sonucta milletin bahcesi dgl
tarafından
Anladim canim
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Çay içince de bebek yansın o zaman kahve içince de kap kara çıksın bebek.
(49 puan) tarafından
Maden suyu içincede erir belki
tarafından
Aynen bana da çok saçma geliyor benim içtiğim su neden bebeğime etki etsin ki korkutuyorlar.
(6,136 puan) tarafından
Kola ic gazli doğsun:-/
(2,633 puan) tarafından
Hahahahaha :D
0 oy
(2,267 puan) tarafından
O sizin karninizda en güvenli yerde böyle şeylere nasıl inanırsınız 
tarafından
İnandığımı söylemedim zaten sadece böyle bişey var mıdır diye sordum.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Inanma öyle şeylere canım bende sürekli soğuk su içiyorum.kizimda da içtim hiç birseyi yok çok şükür. 
0 oy
tarafından

Benim bebegim yandi o zman buz gibi su iciyorm bn :D sacma sapan seyler cnm 

0 oy
(458 puan) tarafından

36 haftaligim su an ilik su kesmiyo sise sise buzlu su iciyorm hiic  bisi olmuyo allahin izniyle

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kız senin içtiğim suyu direk bebek içmiyor:D ama tabi soğuk su seni hasta eder boğazlarını şişirir 
0 oy
(174 puan) tarafından
Suyu daln bilmm ama bana hep derlerdi sıcak tut kendini zor dogurursun ayagına corabını giy doguramassın faln ben yaz kıd corap giymeyi sevmm giymmde sadece dısarı dıkarken ama hicde öle olmadı dogumm rahattı zorda olmadı sanmıyorum öle bişy olacagjnı ya 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Sıcak çay iciyoruz o zaman nolcak bebiş:)
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bir şey olmaz çocuğa canım sadece soğuk su hamilelikte mide yanmasına sebep olup anne için rahatsız edici oluyor. Bana gebe okulunda sürekli ılık içmemi tavsiye etmişlerdi. Gerçektende işe yaradı. :)
0 oy
tarafından
Hayır canım seni korkutmuslar ben hamileligim boyunca hep dondurma yedim şimdi 2 aylık oğlum var maşallah hiç bişeyi yok
0 oy
(638 puan) tarafından
Kayınvalidem de böyle demişti bana, bebe midemizde mi sanıyorlar acaba :)) 
0 oy
tarafından
Ben çatır çatır buz yiyorum bişey olmaz en fazla boğazım ağrıyo ara sıra hepsi bu 
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Tabikide yanlış vucudumuz 38 derece iciyoruz vucudumuzda isiniyo o yoksa icimzde hep soğukluk hissederdik bebege gidene kdar ohohohohooo
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Hic zannetmiyorummm

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yanlış anlamayin lütfen ama hiç mi okumuyorsunuz ya bazen saç baş yolası geliyor insanın sence mantıklı mi canım? Soğuk içince çocuk bronşitli doğuyorsa içtigin direk ona gidiyor demek. O zaman çay çorba içince de çocuk yanıp kavruluyor içerde 
0 oy
(66 puan) tarafından
Hamileligim boyunca dondurma soguk su ictim ama bebegim gayet saglikli canim 
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Yok canım ya hep yedik içtik bı skintimiz yok çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gazli_bebek (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Efsun (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 932 göst.
12 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde tbal (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 2,016 göst.
21 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,064 soru

11,377,378 cevap

34,864 kullanıcı