0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (549 puan) tarafından
Arkadaşlar şimdi benim bebeğimin yürüteci vardı bitane de kardeşim verdi diğerinide satmak istiyorum kaynima dedim letgoda sat parasını bana getir çocuklara birşeyler alcam dedim eşime de dedim satarsınız parasını bana getir diye satmışlar 70 TL'ye kaynım almış 50 tlsini kendine bana 20 TL veriyo  böyle olur mu ya sanki paraya ihtiyacı var ama eşim olacak akıllı da sat parası senin olsun demiş bu adam hep böyle yapıyor kardeşi benim için öl dese ölür yani hiç çekinmez parası var kardeşine veriyo al sende dursun diye yada anasına veriyor al sakla diye adam bana beş kuruş harçlık vermiyor diye sattirdim şimdi bebek arabası var bitane onunda parasını ona vercem diyo dünden beri kavga ediyom napcam bu safla ben hakkım geçiyor resmen helal etmiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(119,252 puan) tarafından
iyide sen kendin niye satmadinki
(549 puan) tarafından
Attım letgoya ama yazan yok onların çevresi çok diye attırdım eşimin spotcu tanıdıklar fln var diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl bir mantıktır hepsini alsaydı 20 yi de gönder
(549 puan) tarafından
Dimi utanmıyor hiç bişey diyince de eşim sen karışma diyo çıkıyor parası var yok değil eşim sat parası senin olsun demiş akla bak
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eee sen kendin sat dolapta
(549 puan) tarafından
Attım ama yazan olmadı işte ondan sattirdim
(6,203 puan) tarafından
İlla ki yazan cikar onun parayi almasindan iyidir
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kaynini gorunce soyle, eee satmissiniz bana sadece 20 tl niye geldi de. Onuda alsayfin ben 20 tl yi napacam de, kendin koy satilirsa satilsin yoksa kalsin.
(549 puan) tarafından
İstedim parayı vermedi abisi ona vermiş akla bak hem bana beş kuruş harçlık vermiyor hemde Kardeşine para veriyor sağa sola harcamayı çok sever bize gelince parası olmuyor adamın
(6,978 puan) tarafından
O kocani iyi bir haslayacaksin, tepkini koyacaksin ve bidaha ikisiylede is yapmayacaksin. Her seferindede yuzune vuracaksin
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Hic mi utanmamis 5o tl ye mi tenezzul etmis boyle lanet insanlar dan nefret ediyorum 
(549 puan) tarafından
Dimi parasida var yokta değil o kadarda dedim satınca parayı bana getirin diye boğazından nasıl geçecekse çocuklarım için satmıştım onu
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Eşinden parasını al zorla da olsa öyle şey mi olur 
(549 puan) tarafından
Verse vermiyorki parasını saklıyor
0 oy
(3,457 puan) tarafından
O 20 tl yi ne amaçla göndermiş gönder gitsin onu yarın birgün sattım parasını verdim demesin kimsenin ağzı torba değil valla canm 
0 oy
tarafından
Kaynin utanmaz eşin de çok özür diliyorum ama aptalın önde gideni. Kardeşlik böyle olur sanıyor demek ki 
(549 puan) tarafından
Aynen zaten eşim kardeşlerine harçlık verir geçen kaynım kola almış oda parasını verdi kola 10 TL tuttu 20 TL verdi
0 oy
tarafından
Ay ne münasebet ya eşinde suç neden kardeşine veriyor ki çocuklarının rızkını. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
13 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 226 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu

379,331 soru

11,354,373 cevap

34,828 kullanıcı