0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
Kızlar biz büyük bir sitede oturuyoruz. Üst komşum her gün istisnasız mutfak balkonunda paspas kilim sirkeler. Allahtan balkonum kapalı ama kapalı olmasına rağmen o kadar tozlanıyor ki, çamaşırlar çamaşır askısında asılı ama o tarafın camını bile açamıyorum. Eşim geçen gün kadın silkelerken bakmış aşağıda sitenin önünde yürüyen insanlar oynayan çocuklar varmış ama o yine de silkeliyormuş. Yönetici önden bir şey silkelemek yasak ama arkadan haftada 1 izin veriliyor demişti eşim aradığında. Arka tarafta da görüyorum silkelediği şeyleri yatak odamın camının önü ceviz kabukları, ekmek kırıntıları, çekirdek kabukları oluyor. Tek silkeleyen o değildir ama neden yaparlar ki. Ben herşeyi evimde hallederim. Paspas bile çırpmam gerekirse fırçalarım. 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Komşuları uyarman olmaz büyük bir siteyse hepsi birbirine paslar. Sen yöneticiyi keskin bir dil ile uyar. Kimsenin evinin artığıni temizlemek zorunda değilsin. Bina kültürleri yoksa oturmasınlar! Benim balkonun aşağısı otopark. Bir şey cirpsam arabalara bile denk gelmez...yine de evimde oturdjm oturali asla balkonda bir şey çırpmamişimdir aşağıdaki komşuma zarar veririm diye. ( Tanımadığım halde)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yoneticiyi arayip soyleyin.kimse kimsenin pisligini temizlemek zorunda degil. Ses cikartmazsan hep devam eder
(580 puan) tarafından
Sonunda patlayacağım artık hergün aynı saatte yapıyor ya anlamadım ev hiç mi temiz kalmaz ki paspası hergün silkeleme ihtiyacı duyuyor
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Canım yöneticiye söyle yada komşunu uyar 
0 oy
tarafından
Söyleyin yöneticiye uyarsın 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Bizde ayni sitede illaki her turden insan var kurala uyanda uymayanda ama kurali geciyorum insanlik diye birsey var ben daha hicbirsey balkondan asagi cirpmadim balkona çırpar ya supururum yada hemen bi su dokerim kimsenin hakkina girmeyi istemem ama ust tarafdan cirpanlar oluyor balkonum hep kuş gemiyle cekirdek kabugu oluyor , hangi birine laf anlatayim 6o tane daire var Allaha habale ediyom yapani ama sinirim bozuluyor gerccekden
0 oy
tarafından
En kısa zamanda kapi önünde kendisini  yakalar önce uyarirdim  dinlemedimi ikinciye saçını başını yolduktan sonra karakolluk olurdum. Yinemi olmadi yine güzelce döverdim:)) taki onu adam edene kadar
tarafından
O kadar da değil abarttın
tarafından
Valla o kadar yapardım:) şükür sitede değilim öyle komsumda yok
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bence yöneticine söyle cnım onu uyar komsuna söylemen olmaz herkes bir olur üstüne
0 oy
(119,346 puan) tarafından
en sevmedigim sey yaa
0 oy
(2,791 puan) tarafından
Benim üst katdaki gibi aynı desene canım her şey sirkeler benim yarısı kapalı yarısı açık balkonun L oldu için kulak çöpü ekmek herşey var kıl dolu balkon leş gibi hergün süpürsmde 1 avuç pislik çıkıyo 
0 oy
tarafından
Bizim en üstteki öyleydi site değil aile apartmanı tek ikimiz yabanciydik burda kocaman ekmekler çerez kabukları merdiven çöp suyu komple asla kabul etmezdi taşındı kurtulduk şimdi bir çöp yok etrafta 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 920 göst.
0 oy
22 cevap 469 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 464 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu