0 oy
854 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Dün gece bi korkuyla uyandım ki eşim bana vuruyor oda uyuyor ama. Sayıklıyor bışeyler söylüyo. İlk şoku atlatıp uyandırdım bunu noluyo dıye. Rüyasında beni dövüyormuş sebebi ise ben onun iş yerine gitmişim herkes moladaymış eşim çalıyormuş ben onu öpmeye başlamışım saçımı açmışım üstümü çıkarmışım töbe estağfurullah bılmem napmışım oda dıyomuş çabuk giyin adamlar gelcek sımdı ben yok demişim sonra bana vuruyormuş falan sinir oluyorum ya böyle ruyalar çok görüyor bu nedendir bılmıyorum.. Korkuyorum artık ondan 

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
O sana öyle uyurken vuruyor ya işte o an onu güzel güzel uyandırma agizinin üstüne bi çarp sonra bida sonra bida yeter lan senin rüyana da sana da de bida görmez 
(1,298 puan) tarafından
Yok daha neler bu bıraz saçma olur ya sanmıyorum eşim öyle bi insan degıl canım aklıma bıle gelmez bu seçenek
tarafından
E işte korkman da yanlış:)
tarafından
Yemin ederim bu yoruma sesli güldüm shdhdhdhdj çok haklısın yapıştır gelsin dhdhd
tarafından
Yapardım ben ya :) onlami uğraşıcam sabah sabah zaten heryerim ağrıyor kalkarken birkerede dinç uyanmam
tarafından
Vallaha bende öyleyim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kocanın üzerini sıkı ört bacim
(1,298 puan) tarafından
Hep açık valla sabaha kadar bebek gıbı onun üstünü örtüyom:)
tarafından
Bacım işte ondan açık kalmış uyduruyor kafadan rüyasında :)
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ayy esinin bilinç altinda neler var acaba 
(1,298 puan) tarafından
Ne olabılır bılmıyorum kı
tarafından
Bunu yazmak cesaret ister ya valla :)
(1,298 puan) tarafından
Ya korkutmayın benı lütfen paylaşın ben ne düşünecegımı sasırdım
(2,613 puan) tarafından
Neyi yazmak anlamadim
0 oy
tarafından

Töwbe bismillah deli mi ne

0 oy
tarafından

Uyurken de dayak yemeyen de ne bilim:D

(1,298 puan) tarafından
Normalde asla elini bile kaldırmış degıl canım 10 yıldır beraberiz hamdolsun yanı :)
0 oy
tarafından
Esin bilinç altında senin ona ihanet edeceğini veya ahlaksızlık yapacağını düşünüyor. Uykusunda görmüş :/
(1,298 puan) tarafından
Bu olabılır aslında sorsan baba sonsuz güvenir ama çok kıskanç baskıcı biri
tarafından
Seni anlıyorum benimki de öyle
Benim koca da rüyasında ben başkasıyla mesajlasiyor musum felan anlattı. Az kur kafanda dedim. Erkeklerin geneli mi bu ya.
tarafından
Eşin seni başkasıyla görmemiş ki yine kendiyle görmüş aldatacağını falan düşünmüyor bence sadece seni farklı insanların öyle görmesinden korkuyor. Benimki de beni otelde temizlik yaparken görmüş kendisi de davetli konuşmacı... Çok sinir oldum :D
(1,298 puan) tarafından
Valla çok mantıklı bılıyo musun. Benı çok kısıtlar balkonum dört bir yanı duvar yinede çıkarken başım kapalı kolum uzun olur yanı ben kendımı zaten biliyorum ama o yinede bu konularda çok baskıcı
0 oy
(5,949 puan) tarafından
K.b canım  güldüm  biraz:))) 

Konuya  gelirsek  senin  bir  işler  çevirdiğini  düşünüyor  sanrım  onu  aldataciginı falan 

Yada  üzeri  açık  kaldı  saçma sapan bir rüya  gördü
(1,298 puan) tarafından
Kız üzeri açık olunca böyle rüya mı görülür merak ettım ıkınci kişisin bunu söyleyen :))
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Eşim uyurken bana da.bi kaç kez vurmuştu. Rüyasında adam dovuyormus. Birinde de hamileydim şükür bişey olmadi
0 oy
tarafından
Şeytan vesvese veriyor işte kimi en çok sakınır seversen şeytan seni hep onunla korkutur onunla sınar en güzeli abdestsiz yatmamak ve yatarken okuyup üfleyip yatmak 
(1,298 puan) tarafından
Dogru canım çok haklısın vesvese de oluyo bazen hepimizde. En kötüsü bu zaten herseye sebep
tarafından
Aynen öyle canım şeytana fırsat vermemek lazım
0 oy
tarafından
Bizimki de rüyasında biriyle kavga ediyormuş zaten hep sayıklar yumruğu yüzüme attı neye uğradığımı şaşırdım zaten bebek küçük uyuyamiyorum neyse uyudum Allahtan yüzüm falan morarmadi kimse inanmazdı valla o gün gitmiş bana çikolatan kalp yaptırmış içine de küçük kalp çikolatalar koydurmustu o yumruktan sonra çikolata iyi geldi :D ama korkuyorum artık onunla uyumaya 
(1,298 puan) tarafından
:)) valla benı de güldürdün tabı korkarız bıda bunlarla uyumaya bacım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Senin kocanın Fikri neyse zikri de odur çok mu takıntılı acaba valla beynine bir girmek lazım  
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Kim bilir ne düşüyor da bilinç altına yerleşiyor
0 oy
(119,287 puan) tarafından
ahahaha anca ruyanda doversin deseydin
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Kuzenim de hamileyken eşi üstüne çıkıp boğmaya çalışmış rüyasında. Hep korkunç hem de komik
(1,298 puan) tarafından
Ay Allah korusun gerçekten şeytan ugraşıyor demekkı
(5,491 puan) tarafından
Adam nasıl sinirlendiyse artık. Geçen benimki de uyandı kasa fişini al diye bağırıyo bana gecenin bi yarısı
(1,298 puan) tarafından
:))) ay Allah iyiliğini versin oda neki benım adamın uyku maceraları bitmez de bı keresinde bılmem kaçıncı uykusunda bı fırladı yataktan gözünü bile açmadan. Kostur Kostur hazırlanıyor işe geç kaldım diye attı kendını kapıdan dısarı. Ay binanın kapısından çıkarken uyanmış geldı bı gülüyo ki onu hiç unutmam :))
(5,491 puan) tarafından
Hahaha Allah'ım  o da ayrı alemmiş
0 oy
(1,837 puan) tarafından

İnsan korkularını görür canım bende çok görüyorum eşimi mesela yapmasından korktuğum şeyleri yaparken yani esin seni kıskandığı için böyle bir rüya görmüştür büyük ihtimalle korkulacak bir durum olduğunu düşünmüyorum eğer rüya sonrasında etkisinde kalıp gerçekten olmuş gibi davranmıyorsa sana sorun yapma. Ben başlarda etkisinden kurtulamayip eşime sorun çıkartıyordum sanki gerçekten yapmış gibi :D

0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bi kaç gündür bende aynıyım eşim vurmuyo ama saçımı cekiyo bugunde yaptı bende onun sacını çektim uyandı napıon yaaa dedi senin yaptıgını yapıom zaten uyuyamıyorum hamilelikten ağrım var sende sacımı cekion dedim allah allah dio niye cektim ki diyo öyle kıskanç şiddet meyilli biinsanda değil aksine çok sakin hiçbirseyi kafaya takmayan biri bende anlamadım :)))
(1,298 puan) tarafından
Sende çekmişsin işte iyi yaptın keşke bende ona vursaydım pişmanım :))
(1,070 puan) tarafından
Zaten benim normaldede saça karsı bi huyum var kim çekerse çeksin hemen onun sacını çekerim sende bida vurarsa geçir bi tane :)))
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Kız bu seni kekliyo olmasın vurup vurupta
(1,298 puan) tarafından
Yok canım ben zorla uyandırdım uykusu çok agır anlıyorum uyuduğunu
0 oy
(7,935 puan) tarafından

rüyasında vesvese geliyor uyumadan önce felak nas okusun

Benim eşim uyuyordu bende yatakta çocukla oturuyordum, eşim uykusunun arasında bana m.e.h yapıyor eliyle :D

0 oy
(48,667 puan) tarafından
sana olan sinirini cikarmis ☺️
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Valla bacım beni de dövüyor kocam arada uyurken ama bilinçaltı diyip geciyor um :D

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,062 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,228 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Nur_91 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,237 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nneeeeehir (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,998 göst.