0 oy
156 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (572 puan) tarafından
Kizlar tatil planlari yapa yapa bir hal oldum cok para harciyamayiz guvenli virus acisindan ve uygun fiyatli istiyorum aklima ankaradan bartina otobusle gitmek var ama orada soguk olur felan diye düşünüyorum antalya mugla tarafinida istiyorum ama ucakla gitmemiz gerek uzak ucak biletleride pahali otobusle bartina gitmek 3 bucuk saat felan en yakin yer ora otobusle ucakla heryer yakin ama ucak biletleri pahali aklimda otobus seferlerine bakip en bos otobuse en arkaya binip gitmek var arabamiz yok yani varmi sizinde yaratici fikirleriniz ucuz nereye gidebilirim ucak biletini nasil ucuza getirebilirim 3000 felan harcayabiliriz otele karta cektirip onuda taksit yaptircaz zaten baska türlü imkansiz turkiyede yasayip asgari ucretle tatile gitmek ne zor ya simdi derler gitme o zaman diye bizim hakkimiz yokmu otur otur evde catliycaz kizimla ben dogdu dogali evde bi deniz görsün istiyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bodrumda uygun fiyatlı yerler var canim lükse kaçmadan tatil yapılabilir ama tabi yine sudan ucuz değil 

Bodrum için öneride bulunurum bodrumluyum 
(119,070 puan) tarafından
hee 1 hafta icin ne kadar ortalama 5* askim
tarafından
1500 falan canim
1 hafta 5 yildiz 1500 tl.mii cok iyi kiz
tarafından
5 yıldız değil kız.  Pansiyon fiyatı bu deli 5 yıldıza tarla satsak yetmez :D
tuuh laa sevindiydim bende
-Reklam-
0 oy
(22,071 puan) tarafından
3bin harcicaksaniz canim alanyaya falan gidin bnce ya ankarada ne varki bi anitkabir falan
(572 puan) tarafından
Ankarada yasiyorum anakradan nere yakin olur o anlamda sordum
(22,071 puan) tarafından
Haa ynls anladim bebetom :D ben olsam alanyaya giderim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Geçen yaz biz Eskişehir'dn yola çıktık sabaha karşı. Alanyaya kadar önce pamuk kaleye sonra saldaya uğradık.Alanyada ilk gece bi otelde kaldık. Sonra bi çadır iki yatak aldık. O gün Alanya yi gezdik denize girdik. Sonra Manavgat ile Alanya ortasında çok güzel bi kamp yeri bulduk. Mutfağı duşu ocağı vardı sahile kıyısı vardı. Tabi ben evden hazırlıklı çıkmıştım. Enson İzmir efese kadar gittik. Arabanız varsa. Antalyada muglada çok güzel kamp yerleri var. Hatta çadır bile kiraliyorlar. Tahtadan evler var kiralık. Imkaniniz varsa bi düşünün araştırın derim
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Uçak çok pahalı cidden bide tren bakabilirsin ankaradan nereye gidiyor bilmiyorum ama bi araştır daha konforlu ve hızlı gidersiniz ben istanbul ankara tren baktım 85 liraydı otbüsten uygun. 
0 oy
tarafından
Kuşadası diyorum uygun oteller var mesela club scala çok memnun kalmıştık çok da pahalı bi yer değil 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Balıkesir Erdek tarafına baktınmi hiç denizi falan çok güzeldi Erdek ocaklara gittik biz iki sene önce sende bak bir canım
0 oy
tarafından
Uçak biletini gece saatlerine alırsan ucuz olur canım Bi bak istersen 
0 oy
tarafından

Sakarya' ya gel cnm Karasu. Güzel yer internet ten bak istersen. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 221 göst.
0 oy
10 cevap 98 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
13 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
1 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Pembemsi (22 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...