0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden açıldı

Kızlar bazen buraya  fotoğraf atıyoruz gerek yakınlar tanımasın diye gerekse diğer mecralarda kullanılmasın diye çekiniyoruz.Ama bazen samimi kullanıcılarla konuşmak fotoğraf atmak istiyoruz bi konu hakkında olsun başka bisey olsun.Tabi telefon numarasını vermeden fotoğraf paylaşmak istiyoruz.bu platform üzerinden özel mesaj kutusundan kullanıcılar birbirine fotoğraf görsel vb seyler yollayabilir mi bunu mümkün kılabilir mısınız sayın adminler <3

Adminlerden cevap bekliyorum mümkün olabilir mi böyle bisey :angel:

7 Cevaplar

+3 oy
(133,632 puan) tarafından

En İyi Cevap
Özel mesajların içeriğini gizlilik sebebi ile kontrol edemiyoruz. Olası taciz veya vb. durumlarda müdahale şansımız olmadığı için bu özelliği eklemiyoruz. Kötü durumların önüne geçebilecek bir sistem geliştirdiğimiz anda özel mesajlara resim ekleme özelliğini dahil edeceğiz.
tarafından
https://hizliresim.com/ bu siteye fotograf yukleyip daha sonrasinda ordan linki kopyalayıp atabilirsn mesajla  
Kızlar bi admin bu şekilde cevap verdi resim yüklemek isteyen bu yolu seçebilirmiş bilginiz olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynen canım aynen bende istiyorum 
tarafından
Hadi kızlar destek verin  :)))
0 oy
tarafından
Evet bnce de olsun bnde.istiyorum ama bi yandan da bu durum suistimal edilir diyede korkuyorum acikcasi
tarafından
Güvendiğin cok samimi olduğun kişiler icn uygun olr diye düşündüm canm icatlar ihtiyaçtan doğar die bi söz var mesela ben burda bi kaç kişiyle cok samimiyim bazen bebeklerle ilgili ya da bayansal özel seyler konuşuyoruz fotoğraf atmak istiyroum burda herkes görmesin sadece ona atmak istiyorum o yuzden boyle bisey yapsalar ne güzel olr.
0 oy
tarafından
Oluyor özelden atabiliyosun özel msj olarak hızlı resim şeklinde
tarafından
Ben denedim kaç defa olmadi canm
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sen direk admine yaz cnm burda postu gormesi biraz zaman alabilir 
tarafından
Oraya da yazarım canm sagolasin :)) olursa iyi olur demi
(12,777 puan) tarafından
Yani ama 2 gun sonra dost dediginle dusman olabilirsin bence samimi gordugunle instagramdan vs takiplesmek en iyisi
0 oy
(2,181 puan) tarafından
bence dee lutfen olsunn ❤
tarafından
Teşekkürler canm  sagolasin ❤❤
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Vallahi aklında İyi yaşa gerçekten çok güzel bir düşünce olmuş Bunu ben de isterim İnşallah admin gerçekleştirir
tarafından
Söyledim canm admin açıklama yapmış insallah olur sagolasin canm cok tesekkur ederim:))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 212 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 355 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 282 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ümranşen (1,629 puan) tarafından soruldu

379,850 soru

11,370,474 cevap

34,854 kullanıcı

...