0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar siz bebeginizle yalniz geziomusunuz? Ben biktim artik hergun hergun tek cikioz oglumla disari

13 Cevaplar

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Bizimkide gezmez ablaları olsun koşa koşa gezdirir beni çıkarırken canı çıkar 
(597 puan) tarafından
Aynenn!!!!
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Evet bende bıktım kocam evde yıllarca dursa dışarı çıkım demez evde durmaktan psikolojim bozuldu artık. En son haftada bir güne anlaştık ama ondada çıkıp koştura koştura geri getiryo. Oğlum 4 aylık ve hiç insan görmediği için dışarda insanların seslerine korkyo bu baba olacak insan hiç çocuğunun psikolojisini düşünmüyo. Evde bir birimize giryoruz artık oda evden çalıştığı için sabah akşam evde.
(597 puan) tarafından
Vallaha ben cikiom ogluma ama cok skiliom ya, Animda konusacak biri olsun istiom. Esimle cocugumla ailecek gezeyim istiom.. ok adam bi elden ayri
0 oy
(119,309 puan) tarafından
al bebegini cik gez yaa sen ona gidelim.dedikce bi yeri kalkar umursama al cik bak nasi geliyo pesinden
(597 puan) tarafından
Vallaha hep oyle yapiom ama biktim. Tamam bizim evliligimiz iyi gitmio belki ama cocuk bi anasiyla babasiyla beraber bi yer gorsun demi
0 oy
tarafından
Bende tek cıkartiyorm canm bebegimi disarjya 
(597 puan) tarafından
Ama skiliom cnm ya daha 6aylik konusmuyl oglum Animda konisacak biri olaun istiom
tarafından
Bnm kizimda 5 aylik canm benim kizimda konusmuyo ne yapaym canm o cikartmiyo die evdemi oturaym suan bilr sinirlendim kocama :) ben okul var yanimizda onun bshcesine cikariyorm
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yeter ki canım gezmek istesin. Kimseyi beklemem. Alırım çocuğumu giderim.
(597 puan) tarafından
Hicmi canin skilmio kiz bebekle tek basina gwzerken. Benimkide dhaa 6aylik olacak
(4,668 puan) tarafından
Benim bebe 1 buçuk yaşında. Parka götürürüm sahilde yürüyüş yaparız. Babanneye ananeye gideriz. Pek sıkıldığım söylenemez. Benim koca hep evde sürekli dipdibeyiz ayrı kalmak iyi geliyor. Evde bunalan çocuğu alıp çıkıyor :D
0 oy
tarafından
Biz daha disari cikamiyoruz 5 aylik olduk ama useniyor muyum nedir. Ama az buyuse eşimle cikartamasamda atlayacam arabaya dogal yerlere gidicem 
(597 puan) tarafından
Birza buyuk olunca evt yalnizda gitmek eylenceli olur. Konusur kosar zplar. Sdi daha 6aylik ooacka benimkide
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Eşim sabah 7 de çıkıyor akşam 10 da geliyor , onu bekleyecek olursam yandım valla :) ben hep kızımla cikarim
(597 puan) tarafından
Vallaha keske benimki calissada ondna dolayi gezmio olsa
0 oy
(345 puan) tarafından
Canim valla esim calisiyor gun icinde evde degil aksam geliyor ben gunduz eger disari cikmadiysam esim kizimi alir mahallede bir iki tur atarlar gelir izin gununde de hic yoksa markete gezmeye gideriz tabii ki yorgun oldugu zamanlar oluyor onunda ama cocugu dusunuyor evde sıkılıyor zaten diyip cikartiyor ben gitmesem bile onlar bir tur atip geliyorlar
(597 puan) tarafından
Vallaha ben bugun markete yolladigimsa gittigine sevindim..
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Çok şükür benimki sever gezmeyi nereye istesem götürür su sıralar isleri biraz yoğun her gün evde toplantıları var bitsin de biraz gezelim diye bekliyorum kaç gündür evdeyim 
(597 puan) tarafından
Ne guzwl cnm masaAllah
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bizimki de hayatta gelmez canm ben bebişle giderim tek gelirim eve elinde telefon
(597 puan) tarafından
Aynen... Biktim vallaha bugun bi markete yolladim, gitti diye sevindim ya
0 oy
tarafından
Benimkide gezdirmez dışarı cikmamada izin vermez cnm
(597 puan) tarafından
Yok ya hem kendi gezdirmio hemde izinmi vermio
0 oy
(124 puan) tarafından
Cogunlugu oyle canım. Hamilelikte kısıtlamalardı ben de cok bunaldım. Sürekli evde iş bebek aynı şeyler. Eşime de söylemek istemiyorum artık kendi teklif etsin ben giyinip süslenip cıkarım kızımla bosver sende oyle yap :) 
(597 puan) tarafından
Oylede cnm insan bikio. Konisacak biri olsun yaninda istio
(124 puan) tarafından
O kadar haklısınki. Belli Bi saatten sonra bu durum snei cok mutsuz eder bosver kendini mutsuz etme canım eşini oyle kabullen beklentiye girme mutlu olcanı görürsün. Telefonda birilerini ara internette paylasım yap bol fotograf cekin kızınla konuş ona doğayı anlat güzellikleri anlat. Yaşadığımız  gün geri gelmiyor malesef. gelmiyor etmiyor cıkmıyor vs diye dertlenip kendimizi mutsuz etmeyelim :))
(597 puan) tarafından
Herif bana instragramida yasakladi whatsappde durum paylasmayida vallaha o yanimda yokken paylasiom :/
0 oy
tarafından
Biz hep birlikte gidiyoruz tek gidip gezmeyi hiç sevmiyorum cnm. Hemde bebekle zor oluyo tek dışarı çıkmak. Eşimde zaten tek çıkma mı istemiyo ne zaman istersen beraber gidelim diyo. Çocukla tek yorulursun bişey olur falan diyo hep:))) zaten 5 te geliyorum tam gezilecek saat diyo. Haklida öğlen çok sıcak oluyo zaten güneşi pek sevmem:)))
(597 puan) tarafından
Ne guzel, ne sanslisin cnm masaAllah
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 416 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (719 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 183 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
+1 oy