0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Nisan 20de adet oldum mayisda 7 gun gecikti bu gecikme oldu zaman kasiklaromda agrilar oluyordu kesin geveyim dedim test yaptim negativdi.zaten 26  mayis adet oldum o zamandan bu yana hala devam ediyor kasikda batma gibi sancimi desem agrimi desem ne iste.

Neden olur bi bilgisi olan varmi.acaba kist filanmi var kisti olanlar hangi belirtiler vardi ? 

2 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kist batma yapar canım kist olablr dikkat et Bi Dr görün 
tarafından
Gerçektenmi  ya? :(
(1,326 puan) tarafından
Evet canım olablr Bi kadın doğuma git bakalm
tarafından
Bu ay adetimi bekleyim eyer bu ayda gecikme yasarsam yine agrilarim olursa gidicem bi ultrasona
-Reklam-
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Canım bendede aynı oluyordu doktora gittim birşey yok ablama sordum cunki ablama o konularda çok güvenirim bilgisine meğerse çorapsız gezdigim için ayaklarımdan aliyormusum oda ağrı yapıyormuş çorap giymeye başladım birdaha çekmedim ağrı batma falan aynı adet olmuşum gibi agriyordu
tarafından
Kuzim zaten corapsiz gezince ayaklarim buz gibi olur cok usur .vucudumdan terler bile aksa ayagimda yaz corabi olur hep yani ayagim cok usur .cikarmiyorum zaten .kist den korkuyorum ben o olmasin sakin
(3,100 puan) tarafından
Canım sen o zaman her ihtimale karşı bir kadın doğuma gözük şimdi kist olduğunu biz bilemeyiz ultrason kontrolü ile doktor anlar onu
tarafından
Tamam tesekkutker kuzum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
17 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
20 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (561 puan) tarafından soruldu

397,147 soru

11,878,237 cevap

35,994 kullanıcı

...