0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Bayanlar 13 aylık Bi oğlum var ve 1 hafta reglim geçti test yapmadım ama hamileyim sanırım biraz korku biraz sevinç biraz endişe var bende sezeryan oldum bide Bi sıkıntı olma ihtimali varmıdır? 

14 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Valla canım ilk zamanlar biraz zor oldu benim için büyük oğlum kıskançlık falan yaptı. Şuan bebeğim 10 aylık. Alıştı büyük oğlum    şimdilerde  pek fazla bi bi zorluğu yok
(22 puan) tarafından
Hmm büyüyünce zor olmuyor ya tabi bende istemeden oldu bu çocuk varsa yani oda test yapmadım daha :(
(2,523 puan) tarafından
Hayırlısı canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Agasi yakında olsa uzakta olsa çocuk her zmaan zor canım rabbim yeterki canlarini sag etsin dert tasa  hastalık vermesin bir şekilde büyüyüp gidiyorlar 
(22 puan) tarafından
Aynen öyle canları sağolsun❤️ Bi sıkıntı çıkmaz inşallah
tarafından
Çıkmaz inşallah canım benimde üç tane çocuğum var iki kız bir oğlan büyük kız 5 yaşında küçük kız 2 yaşında oğlan da daha 22 günlük ")) baya zorluyorlar beni ama ne yapayım varsin zor olsun yeter ki onların canı sağ sağlıklı olsun da
(22 puan) tarafından
Aynen öyle canım 20 yaşındayım bende hani ortam da biraz kalabalık ya sıkıntı stres Allah tüm annelere kolaylık versin oğlum da bana baya düşkün ne yappıcaz hayırlısı bakalım
tarafından
Oo daha genceciksin kız sen iki yi de üçüde büyutursun benden geçmiş artık bunyem kaldırmıyor ")) rabbim su önümüzdeki bir kaç ayı hayirlsii ile atlatmayı nasip etse daha havada karada kurtarırım da yeni doğan bakımı bana pek zor geliyo =//
(22 puan) tarafından
Ya bunun yaşla alakası yok kafan rahat değilse 1 bile büyütrmiyosun ablacım içine kapanıksan bide :(
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Sezeryan sıkıntı değil. Araları küçük olduğundan başta zorlanırsın biraz evet ama sonra rayına oturur her şey. Çocukların yapısı da önemli tabi. Yine de hep diyorum 1i de zor 5i de... en azından birlikte büyürler 
(22 puan) tarafından
Evet kendimi o şekilde motive ediyorum :)
0 oy
tarafından
Doktorlar normalde 2 sene sonra düşünün diyolar canm hem kesi bölümü hemdr yaralarin kapanması icin . Cabm hayirlisi neyse o.olsn ins benimde 5 aylik kizim var spral taktirfm 3 ay önce kizim 5 yaşına felan gelince bende düşünüyorm ona kardeş allah nasip ederse
(22 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim herkese nasip etsin
0 oy
(1,326 puan) tarafından
İlk zor olurdu ama sonra iyi bence arkadas olurlar birbirlerine zorlugu kalmaz senle değil kardeşiyle oynar 
(22 puan) tarafından
Aynen öyle canım şuan oğlum baya düzeltti kendini bi zorluğu yok ama küçük doğunca kıskanç vs ne olur bilemem
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Oglum yasini 14 gun gecti 2. Dogdu 4 aylik oldu simdi inan okadar zorki iki cocukla
(22 puan) tarafından
Allah kolaylık versin yapı olarak da önemli ya
(4,237 puan) tarafından
Amin canim valla yapiyla alakasi varmi bilemiyorum ikiside ilgi.isteyen yaslarda cunku
(22 puan) tarafından
Tabi ki canım orası öyle hanı yapı dediğim huyduzluğu vs kolik o denli
(4,237 puan) tarafından
Evet canlari sagolsunda buyuyorlar iste buyuyene kadar carsi pazar unutulacak☺kendimi oyle teselli ediyorum artik ikiside buyuyunce rahat ederim diye
(22 puan) tarafından
Şimdi öyle diyoruz ama hiç Bi zaman evlat sorumluluğu bitmiyor her gün yenisi çıkıyor karşımıza canım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben o iki çocuğu büyüttüm şimdi üçüncüye hamileyim hepsi sezeryan bir ayım kaldı bir sorun olmuyor 
(345 puan) tarafından
Ya birşey soracam sanki devlet hastanesinde ilk dogumu sezeryan olanlar ikinci dogumuna eger 2 sene gecmisse normal dogurtuyorlarmis dogru mu acabaa
(22 puan) tarafından
Bilemiyorum ama normal doğuran oluyormuş ama kaç sene geçecek bakalım bi bilgim yok
(1,862 puan) tarafından
Onun için dört yıl geçmesi gerek diye biliyorum devlet dogurtur ama şartlar uygunsa tabi nedir şartlar anne zayıfsa çatında sorun yoksa bebek kilolu değilse çıkarken yırtılma riski olmayacaksa varis yoksa çocuğun başı kanala yerleşirse doğar
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederiz bilgi için :)
(1,862 puan) tarafından
Rica ederim kızlar ♥️
0 oy
tarafından

Kızım 17 aylık oğlum 44 günlük zorluğu var ama alışıyor insan alışmak zorundasın yani ayrıca çok güzeller :) bende sezryan oldum sorun olmadı 

(22 puan) tarafından
Anladım canım alışıyoruz tabii annelik böyle bişey:)
0 oy
(549 puan) tarafından
Benim 6 yaşında oğlum var 9 aylık bebeğim var doğduğunda hiç kıskanmadi hep yanımızda uyudu onun bebek oldunu anlatıyoruz ellemiyo hiç 
(22 puan) tarafından
Benimki küçük canım daha 13 aylık
0 oy
tarafından
Zordur bence biraz 'da sabırla alakalı benim 2.5 yaşında tek oğlum var bana 1 tane bile zor hele uyutma tuvalet vs derken zorlukları gittikçe cogaliyo 2 tane olsaydı kafayı yerdim herhalde ama çok sabırlı birine çokta zor gelmeyebilir
(22 puan) tarafından
Tabi ki sabırla da alakalı Bi durum rabbim sabır versin
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Ben kızım 20 aylıkken gebe kaldım istiyorduk aralari iki buçuk yaş olacak önce gözüm korktu bir sene zor olur olursa da Allah kolaylık versin hepimize 
(22 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(2,388 puan) tarafından
Kuzu ben 23 yaşındayım. Temmuz 29 da büyük oğlum 3 yaşını bitirecek. Bir de 4 aylık bebeğim var. Resmen saçlarım diken diken oluyor sinirden. Birinin altı birinin yemeği birinin maması birinin banyosu evin yemeği temizliği derken çöküyorum..

Ben tek bakıyorum çocuğuma. Yalan yok çok çok çok çok zorlanıyorum. Bir de büyük oğlum çiş öğrenme aşamasında. Aslında öğrendi de tuvalete gitmek için ışığı aç diyo sortumu çek diyo. Aşırı derecede zorlanıyorum. 

Anca gece uyurlarsa yapıyorum bir kahve 5 dk lik keyif yapıyorum. 

Elinden geldikce büyük çocuğun okul çağına gelsin o zaman yap derim. Tabi rabbim bilir yine de. Hamile isen de rabbim kolaylik versin.gözünü korkutmak istemem fakat başımıza geldi. Hamileliğin Son dönemlerinde 7-8-9 aylık iken egilemiyorsun nefesin daralıyor 2 is yapsan oturuyorsun o zamanlarda küçük çocuğunun olması daha zor. 

Dedim ya allahım yar ve yardimcin olsun. İlk oğlumda iken şükür cekerdim şimdi ya sabır çekiyorum :D 
(22 puan) tarafından
Rabbim sana da kolaylık versin kuzum sabırlı ol sn 13 aylık oğlum fazla bana sıkıntı yapmıyor ama küçük gelince bilemiyorum hamile miyim onu da bilmiyorum korkudan cesaret edemiyorum öğrenmeye
0 oy
tarafından
Oğlum 13 aylıktı doğum yaptım şimdi Oğlum 17 kızım 4 aylık :) Zor ama imkansız değil :) bende kızımı öğrendiğimde ne hissedeceģimi şaşırmıştım. Sezeryana gelince sorun olmuyor. 
(22 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun
0 oy
(139 puan) tarafından

Aynı durumdayız ya oğlum 14 aylık ve adetim 1 hafta qecikti test yapmadım bende ama kesin hamileyim. Senin dediğin qibi hem korku hem endişe hemde mutluluk içindeyim aileme nasıl söylüyecem onu düşünüyrm. :ermm:

(22 puan) tarafından
Ay utanıyorum da ben ya vlla aynı düşünceler içindeyiz
(139 puan) tarafından
Hiç sorma laf yiyecem annemden çekiniyrm nasıl söyleyecem diye o cesaret bende yok. Eşimle çok sorun yaşadık çok şükür şimdi iyiyz ama annem kızacak yinede
(22 puan) tarafından
Rabbim nasip etmiş vardır bunda da bir hayır kuzum karnın büyüyünce anlarlar hiçte sıkma canını bende hamileyim bak test yaptım ama ben söyledim napalm nasipte varmış sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 243 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Merve111 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 263 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Adanalibelammm (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 461 göst.
20 Nisan 2019 Aile kategorisinde Beyza35 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.