0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından

37. Haftadayim bu haftaya girdim gireli akıntım çok arttı afedersiniz bazen sarı yeşil gibi oluyor acaba enfeksiyondan mi artmistir yoksa doğum yakın diye mi ?daha öncede enfeksiyonum vardı ama bu kadar akıntım olmuyodu şimdilerde sürekli ıslaklık hissediyorum.

7 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benmde öyleydi canım 4 gün sonra suyum geldi yani artıyor 
(71 puan) tarafından
Hadi yaa:) bende öyle hissediyorum sanki yakınmi diye aman temizliğimi yapayım hemen ozaman:)
(1,326 puan) tarafından
Yap yap benm içime doğdu yaptığım gün doğum gittim :D
(71 puan) tarafından
Bn de yakın diye hissediyorum ama işte bazen böyle olup haftalarca doğum yapmayan var hayırlısı olsun teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Doğuma yakın artıyor akıntı 
(71 puan) tarafından
Bnde oyle düşündüm eskiden yoktu böyle şimdilerde oluyor hep inşallah sağlıkla gelsin tüm bebekler
0 oy
(55 puan) tarafından
Evet canım artıyor. Rabbim kolay doğum nasip etsin. Sağlıkla al kucağına. 
(71 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler. Acaba bir süreç belirtirmi gerçi herkeste farklıdır ama hani şu kadar süre sonra dogum olabilir denilebilir mi?sanırım ahiret sorusu sordum ama :)
(55 puan) tarafından
O konuda bir fikrim yok malesef. Yanlış yönlendirmeyim
(71 puan) tarafından
Aslında sorduktan sonra fark ettim heyecandan ahiret sorusu soruyorum bu sıralar herkese;)) teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Artıyor ama beyaz oluyor genelde yeşil enfeksiyon olabilir sen doktoruna sor yinede 
(71 puan) tarafından
Cumartesi kontrolüm var gidince sorucam bana da enfeksiyon karışık gibi geldi.tesekkurler
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evet hamileligin en sevmedigim yaniydi akinti insani sinir ediyo durmadan camasir degistirirdim 
(71 puan) tarafından
Hiç sorma sürekli oluyor malesef
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ben ne çektim o akıntıdan  fitiller, şaseler kullandım hiçbir faydası olmadı. Benimde hep enfeksiyonum yüksekti. Doğum yaptıktan bir süre sonra geçti
0 oy
(549 puan) tarafından
Artar arttı için ben doğumu 38 de yaptım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.