0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar daha öncede yazmıstım esimı annesi yonlendırıyor sureklı benim dedigimi algılamıyor annesinin soyledıgını hemn algılıyor bu sıralar eşimle aram yoktu annesine hep yalnız gitti akıl veriyorlar yanlız gittiğinde annem cocuk kunyesı yapacak diyordu benim annemde kucuk altın yapacak ıste  sımdı de dıyorkı annem bilezik yapacakmış senin annende cocuk kunyesı yapsın Bı torununa kucuk altın mı takacak felan diyor gecende Baska bısey olmustu annen seni kucuk cocuk gbı yonlendiriyor aklın yokmu senin felan diyee laf saymıstım sımdı konusmaya basladık hemen gelmıs yine aynı akılda annesinin aklıyla bıseyler soyluyor beni sinir etmeyi yine basardı :$

11 Cevaplar

+1 oy
(1,310 puan) tarafından

Yani biseyede karismasalar olmuyooooo:ermm:

(221 puan) tarafından
Yok olmaz canım
-Reklam-
0 oy
(153 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisniz canım bu zamanla düzelir merak etme sana sormadan bişi yapmaz hale geliyorlar anliyorlar yani :)) neyin ne olduğunu sadece sabir
(221 puan) tarafından
1 senelik evliyim canım düzelmedi sımdı ye kadar :)
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Canım eşine söyler misin ben seninle evli senin çocuğunun annesi senin eşimin annem çöp dahi takmasa bu kimseyi ilgilendirmez o evden çıkmış cikarilmisim bakması alması yükümlü olan sensin dite
(221 puan) tarafından
Yok canim bursa adet bide kız annesi yapıyor cogu seyı besık yatak yorgan kıyafet oda mecbur sanıyorlar
(3,149 puan) tarafından
buralarda da adet ama durumu yoksa yâda varsa dahi mecburi değil ki
(221 puan) tarafından
Mecburi degılde onlar öyle davranıyor ıste ben soyluyom mecbur gbı davranma yine anlamıyor
0 oy
(305 puan) tarafından
Yonlendrmesi tabki dgru degl ama birak bilezik yapsin kiz dha pahali :)
(221 puan) tarafından
Yok kız oo teneke Bı yerden bulur oo hesaplanmıştır kunye daha pahalıdır :)
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Salaklara bak annenlerin ne takacaginadami karışıyolar icinden mn geliyosa onu takar. Annenler bisey aldığinda bnm annemler bunu aldi soyle seninkilerde bunu bunu alsin babanne olcaklar de bende burunlarindan getiririm valla aileme emrivaki yapamazlar
(221 puan) tarafından
Ezdırmıyomkı onlar desin dursun ben kendi bıldıgımı okurum ama sadece beni sinir ediyor ıste durduk yere
(2,931 puan) tarafından
Sen istedigini yaptiriyosan bosver sen hareketlerinle onları sinir et V:D
(221 puan) tarafından
Aynen beni yonlendıremıyor ogluna akıl veriyor ıste zaten bende yapmıyorum desin dursunlar, :)
(2,931 puan) tarafından
Ben olsam kudurturum valla :)
(221 puan) tarafından
Bende oyle yapıyorum :)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sanane benim annemin ne takacagindan yada annen ne karisiyo de isterse hic bi sey  takmaz ya bu anneci kocalar evlenince halaaaa karisi koruyamaysn kocalar ne diye evlenir otursun anasinin dizinin dibinde elin kizi basi yakmasalar
(221 puan) tarafından
Aynen oyle bıdaha sorarsa soylemedım soylemıycem de herkes ıcınden ne geliyorsa onu yapar diyecem
(12,777 puan) tarafından
Aynen oyle birak anasina da oyle desin
(221 puan) tarafından
Manyak ya beni sinir etmek ıste
(12,777 puan) tarafından
Sinir etmek degil anasi sozde diyodur ben  bunu takcam o da taksin aman ha ilk torun diye kocamda akli yok iste ortada sen kalirsin sana yazik
(221 puan) tarafından
Hee canim karim sınır olmasın yok daha yeni duzeldık onu soyluyor hemen bılıyonkı lafın kimden cıktıgını bılıyorum ***** yok karsınızda
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi anakuzusuydu ve bunu evlenmeden önce fark ettim üstelik. Neyse evlenencede uzak olmamıza rağmen sürekli telefonda irtibattalar hatta bana da müdahele ediyordu hafta bir arayacakmışım  vs.  Eşim gibisi veya kaynanam gibi insanlardan kaçamam hayatta böyle insanlar hep olacaktı. Ben kendimi sürekli motive çok güçlüyüm kimseyi ihtiyacım yok kimse vazgecilmez diye ve bunu eşimede yansıttım. Ona da sürekli artık yetişkinsin kendin karar ver ki annen de büyüdüğünü anlasın yoksa heh seni düşünür endişelenir diye politik yaklaştım. Şimdi eşim diyor bizimkelire söyleme diye veya söylediğimizde annesi müdahale edecek olursa bana yönlendiriyor ona söyle diye bende cevap verdikçe susuyor annesi. Uzun lafın kısası anakuzusu olan erkekler güclü kadını ve yöneten kadını sever sende eşih halinden rahatsızsan güçlü olan sen ol.
(221 puan) tarafından
Yapım geregı yönetilmeyı sevmem canım zaten  daha gecen tartıstık soyledım bugun gelmıs yine aynı seylerı yapıyor zaten aramız bozuktu sımdı duzeldı yine sert konusacam sonra kotu konusuyor oluyorum bıdahakınede ıcınden ne geliyorsa onu yapar diyip kapatacam
0 oy
tarafından
Canım açık açık eger bir daha annesinin lafiyla hareket ederse onu dinlemeyecegini bildir biz ikimiz bu evde yasiyoruz gece oldugunda anne baba yok sadece ikimiz variz diye kafasina sok bunu benim esimde altli ustlu otururken nereye gitsek kapiyi calar haber verirdi gidiyorz diye ne kadar annecisin nefret ederim öyle insanlardan bir daha yapacaksan ben kaoiya ckmadan yap dedim anladi heralde birdaha yapmadi konusmak gerekiyor canim susarsan bunun dogru olduğunu dusunur yanlisini bilmez Allah korusun ömür boyu böyle gider
(221 puan) tarafından
Soyluyorum canim gecen daha annen ne derse onu yapıyorsun diye laf saydım koskoca adam ben utanıyorum artık herseye uyarmaya anlamıyor demıyorkı söylersem yine sinirlenir
tarafından
Öyle erkekte ne bileyim Allah yardimcin olsun cook zor
(221 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ya bu kaynanalari yeminle anlamam deli oluyorum aynisini kaynanasi kaynana yapsa agzina geleni soyler ama kendi yaparken bisey yok
(221 puan) tarafından
Oglu cok dinliyor bende yokmus lar gbı davranıyorum iyi yapıym bende zoraki bısey yaptıramıycaklarını anlasınlar :)
(2,849 puan) tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
tarafından
Küçük altının fiyatından haberi yok herhalde... :)) isteyen istediğini taksın bu adamlar böyle şeylere niye karışır bilmem
(221 puan) tarafından
Akıl hocaları akıl veriyor oda bana soyluyor bosuna zaten yapmıycam:)
tarafından
Yapma sen onların soyadını taşıyorsun senden olan çocukta öyle... herşeyi onların yapması lazım. Bazı adetler var sinir oluyorum.
(221 puan) tarafından
Burada adet diye ıste kız tarafı yapıyor cogu seyı
tarafından
Onu diyorum sinir oluyorum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 239 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 286 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 472 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Cocalll (321 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,374,122 cevap

34,856 kullanıcı