0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
 Kızlar ben 37+6 günlük hamileyim . Dün ve bugün vajinamada bıçak batar gibi ağrılar oluyor. Nedenini bilen ve böyle birşey yaşayan oldu mu?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek artık iyice yerine yerleşiyo öok normal canım Rabbim sağ salim kucagına almak nasip etsn
tarafından
Yaa tatlı heyecanlar bunlar :))
(55 puan) tarafından
Evet hem de çok :))
tarafından
Benm de 2. Olcak kısmetse 24 haftalığız :)
(55 puan) tarafından
İnşallah zaman bir an önce geçer senin için kucağına sağ Salim alırsın canım .:)
tarafından
Aminn :)
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım bebek aşağı inmiş baya Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin normaldir bence
(5,721 puan) tarafından
Canım kanala inse bile alan dar büyümüş baya bebiş zorlanır yine nereye vurduğu belli olmaz
(55 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol bilgilendirdiğin için 2 gün önce gittiğimde 3400 dedi kilosuna eşime çekti büyük ihtimal çünkü ben minyonum . İnşallah bir an önce gelirde çok büyümeden normal doğum olur ondan çok sabırsızım.:)
(5,721 puan) tarafından
Olur annesi masalalh nazar değmesin bende de boy 1 50ikiz doğum yaptım göğsüme kadar geliyordu bebeklerin vücudu her seferinde alın artık diyordum nefes alamıyorum tabi büyüdüler hamd olsun insan unutuyor acılarını
(55 puan) tarafından
Ne güzel canım maşallah ikiz çocuk sahibi olmak Allah bağışlasın.Benimde aynı nefes almakta zorlanıyorum dediğin gibi bu acıların hepsi unutulacak.
(5,721 puan) tarafından
Amin amin kuzum cümlemizin evladını inşallah
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Hamilelikte normal şeyler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
3 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mesel (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
1 cevap 83 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,262 soru

11,352,437 cevap

34,824 kullanıcı

...