0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Nasılsınız canım çok sıkılıyor konuşcak birilerini arıyorum eşim işe gitti evde tek kaldim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Iyi akşamlar canım.  Boş ver kocayı yaa benimki dibimde oturuyor tv izliyor bi hayrı yok yani :D ne yapcan kocayı . Gel konuşalım çocuğun yok mu tek misin o yüzden mi sıkılıyorsun 

(25 puan) tarafından
Eşim olsa canım sıkılmaz da malesef işte çocuğum olucak hamileyim 1 ayım kaldı karnimda hareketli bir fok balığı taşıyorum tekkim suanlik yani o yüzden canım sıkılıyor
tarafından
Benimde 2 buçuk ayim var ne güzel az kalmış senin:))  bende sıkmıyorum ama yapacak bisey yok allah izin verişe 23 gün sonra gidecem ailemin yanına okular in kapanmasını bekliyorum gurbeteyim ben  . Sende sıkılma yaa Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum
(25 puan) tarafından
Amin inşallah ya aslında sıkılmiyorum eşim yanında değil tek yatıyorum bide ona çok aliskanim o yüzden sabah geliyor sağlık çalışanı o yüzden erkenden uyuyorum o yokken o yüzden canım sıkılıyor gibi aslında daha yeni geldik dün denizden ama işte ben eşime çok düşkünüm galiba ondan
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Iyi akşamlar canım kızımla dslaşıyoruz ısıra ısıra morarttı kollarımı zilli 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Gel konuşalım kızzz bende tekim öyle geziniyorum kocada anasının yanında :DD
(25 puan) tarafından
Ya yazık olmuş valla küçük evlendin galiba
(1,326 puan) tarafından
17 de canım
(25 puan) tarafından
Hmm erken evlenmişsin
(1,326 puan) tarafından
Evet canım
(25 puan) tarafından
Hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 98 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
3 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Araszerya (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...