0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Eşimle yabancı gibi olduk işten geliyor oturuyo duruyo çocuklarla ilgilenirse keyfi iyi olursa ilgileniyor ama hiç aşkım canım hiç bişey yok çok soğuk davrandığını düşünüyorum ve farkediyorum. Bende hiç öyle sırnaşık bi tip değilimdir susar otururum sinirim bozuldu son 4 gündür filan böyleyiz 7 yıllık evliyiz acaba artık sıkıldı mı benden bilmiyorum çok mu gerginim onu mutlu edemiyorum mu anlamadım ki ister istemez uykusuz kalıyorum 2 çocuk sabah erkenden kalkıyor tüm gün koştur dur. Keyifli olduğum şen şakrak olduğum söylenemez ve vıcık vıcık biri değilimdir bilmiyom ne yapmam lazım acaba. Çok mu uzak davranıyorum bilemedim ki....

9 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Yarında keyifli şen şakrak davran bakalım o zaman nasıl olcak 
(16 puan) tarafından
Enerjim modum düşük inşallah keyifli olabilirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Al karsına konus noldu bı skntı mı var dıye. Belkı dvranısların hosuma gtmıyodur yada maddı olarak skntı cekıyodur esın buda aıle hayatına yansımıstır belkı
(16 puan) tarafından
Maddi olarak sıkıntıdayız zaten farkındayım ama soğukluk girdi anlamadım saçma sapan
tarafından
Kolay degıl canm ev gecndırmek. Anlayıslı ol destek ol esıne. Hele kı su pandemı donemnde gercekdn cok zor.  Konus bakalm ınsallah duzelırsınz
0 oy
tarafından
Eşini karsina alip  sorsan  niye böyle soğuk  davramdiğinı  cnm
(16 puan) tarafından
Şuan uyuyo bile yorgunum iş stresi vs deyip geçiştiricektir ama soricam yarın
0 oy
tarafından
Arada oluyo ya öyle bazen insan sıradanlıktan bunalıyor düzelir birkaç gün sonra inşallah 
(16 puan) tarafından
Galiba hergün aynı şeyler sıradan inşallah düzelir çünkü ben çok üzülüyorum böyle olunca
0 oy
(7,869 puan) tarafından
Vala bizde 1 haftadır 2 yabancıyız evde ama bizimki ilk defa şiddet uyguladı ondn bende neredeyse 7 yıldır evliyim bu atada bende şen şakrak vıcık vıcık birş hiç olmadı m:) 
(16 puan) tarafından
Ne olacak bu halimiz vallahi aman
(7,869 puan) tarafından
Kız seninki kolay git sor ben asla konuşmuyorum oturduğu yerde oturmuyorum pnla yemek yemiyorum ****** gelip gidiyo oda benş takmıyor
(16 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun arkadaşım inşallah düzelir
(7,869 puan) tarafından
Amin inşallah saol cnm
0 oy
(580 puan) tarafından

Öncelikle bir çay demle çocuklarınız uyuduktan sonra oturun karşılıklı konuşun. Eşinin işinde, gücünde, dostuyla, ailesiyle bir sıkıntısı varda içine mi atıyor sor. Hemen soğumaya, sevmemeye çekmeyelim canım. 4 gündür oluyorsa bunun altında vardır bir sebep. Kendinde arama birşeyleri. Neden böyle olduğunu, ne olduğunu sor. Eş olmak, yoldaş olmak öyle oturup susmakla olmaz ki.. gerekirse üstüne gideceksin konuşturacaksın ama tatlı dille :) 

(16 puan) tarafından
Haklısın canım yarın oturup güzelce konuşacağım bu durumu böyle çekilio susmak dahada huzursuzluk veriyor bana
0 oy
(601 puan) tarafından

evliligin en tehlikeli zamanlari 3ncu senesi 5nci senesi birde 7nci senesiymis aklimda kalmis evlilik uzmanimiydi danismanimiydi neydi anlatmisti  nedense niye bunu yazdim bende anlamadim kelalaka mi :angel::ermm::D

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bütün soruların cevabı sende zaten kendin bile diyoraun az işveli cilveli ol şenşakrak ol hayat enerjin dolu pl ve karşındaki insana yansıt öyle olursan evlilikte güzel olur boşuna dememişler yüzü güzel 40 günde doyarsın huyu güzele 40 yılda doymazsın (naz işve cilve  güler yüz tatlı söz )
0 oy
tarafından
yarında bebisleri yatır  erkenden yap iki kahve koy yanina cerez cikolata otur hafi beraber bi keyif kahvesi yapalim de biraz kendindende odun ver eger esini seviyosan birazda olsa şırnaş sen saklak ol cnm benim gunun nasil geçti  sende bu aralar kafana takilan bisey varmis gibi seziyorum de ama bana neden askim cnm bitanem niye dekiyosun deme aksi taktirde eline pis koz verirsin bunuda her cani sıkkın  oldugunda aliskanlik haline getirir uygular tatlim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 508 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 491 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 150 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.