0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ya gece olsun gündüz olsun hareketsiz kaldığım an sanki ellerim ayaklarım şişiyor yanıyor gece uyuyamıyorum zombi gibiyim 1 2 saat uyuyup kalkıyorum sonra gene ayni oluyor sabahta haliyle uykusuz kalıyorum ne yapcam Bilmiyorum gece uykusunu özledim 4 yaşında kızım var kaynanamlarla birlik duruyoruz diye gündüz onlar bağ bahçe işlerine gidiyorlar diye bazenn uyuyabildigim zaman uyuyorum yoksa gece gündüz sisiyorum sanki napcam ben böyle :( kaynanama söyledim bugün oda tuzlu yemeyi kes gece de belli bı saatten sonra yemek yeme belkide onlar dokunuhor sana dedi bende yemezsem açıkıyorum dedim kızım az bı deneyelim öyle dedi yoksa böyle hepten perişan olucaksjn hamilelikte az dikkat edelim su tatlı tuzlu şeylere sonrasında istediğin kadar istediğin saatte ye falan dedi de şimdi napcam bilmiyorum sanki bı balon var içimde hareketsiz kaldığım an harekete geçiyor :((

1 cevap

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aynı senin durumdayım bacağımı sivrisinek şişledi ona uzanıp kaşıdım patliycam sandım 
tarafından
Benimde tüm bedenim ağrıyor sanki yatağa yatınca
(1,862 puan) tarafından
Evet kalkamıyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
22 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 97 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 139 göst.
23 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aytenlam (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 282 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Yarennnnnnn (32 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,276 cevap

34,510 kullanıcı

...