+1 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Sorum yukarıda. Kilolu hamile kalanlar da cevaplarsa çok sevinirim hanımlar çok saolun :)

26 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Evet doğru canım ilk gebeligimde 30 ikincide 20 üçüncüde on kilo aldım 
-Reklam-
0 oy
(262 puan) tarafından
89 ile hamile kaldım 25. Haftadayiz 87 kgyim almayı geç verdim bile doğru bı tespit olabilir canım :)))
(723 puan) tarafından
Oha cok iyi ya walla inşallah bende öle olurum. Mide bulantin mi çok oldu niye verdin ki acaba canım yiyo muydun
(262 puan) tarafından
Hiç olmadı canım bı kere öğğ dediğimi bilmiyorum. Sadece istahimda azalma oldu ama yinede yiyodum hiç kesmedim yemeği hiç kusmadim ama verdim yinede canım bende anlamadım niye böyle şükür bebeğim de iyi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İlk gebelikti 80 le hamile kaldım 90 la doğuma girdim
(723 puan) tarafından
Ne  güzel ya yediğine ictigine dikkat ettim mi yoksa öle mi oldu
(3,419 puan) tarafından
Valla normal hayatından daha fazla yedim içtim kendimi hiç tutamadım canm gece frlan ekmek arası yerdim 10 kg aldım sadece ama ben dışarı çıktımi 5 saat frlan yururdum
(723 puan) tarafından
Hamilelikte çok yurunebliyo mu zararlı değil mi ya
(3,419 puan) tarafından
Valla ben yürüdüm evim çarşıya uzaktı hep yürüdüm geldim
0 oy
(11,074 puan) tarafından

İlk gebeliğimde 19 kg aldım.  70 kg dum galiba. Yeterince kiloluyduk yani ama çok aldım :) ikincide kaçla kaldım hatırlamıyorum 16 kilo falan aldım tam aklımda yok. Şimdi 76yla kaldım git gide şişiyorum. Bence kilolu hamile kalanlar da çok kg alabiliyor yani 

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Yalaaaaann 87yle gebe kaldim 109la dogurdum
(262 puan) tarafından
6. Ayda kaç kilo almıştiniz acaba
(1,737 puan) tarafından
5 ayimi bitirene kadar ufak ufak alıyordum 5 den sonra karnim cikti fln birden hizlandi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Canım bir arkadaşım çok kilolu kaldı hamilelikte de aldı ama veremedi 

Sanırım alınan verilmiyor çok kilolu olumca
0 oy
(594 puan) tarafından
76 kiloyla hamile. Kaldım 14 kilo aldım 3 buçuk ay oldu 12 gitti geri kaldı 2 kilo yapıştı bana :D
0 oy
(579 puan) tarafından
3 gebeliklerimde hepsinde 84 kiloyla hamile kaldım canım ilkinde 10 kilo verdim almadım ikincisinde 21 kilo verdim almadım 3 cude 7 kilo verdim şuan 4 cu gebeliğim bunlar ikiz bunlarda 4 kilo verdim 5 kilo geri aldım en son gittiğimde 1 kiloyu vermişim geri yani şuan 32+6 yım 84 kiloda ilerliyoruz 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Dogru olabilir. Ben ilk hamileligimde 9 kilo verdim ikinci hamileligimde 6 kilo verdim bu ucuncu hamileligim 92 ile hamile kaldim suan 87 kiloyum :)
0 oy
tarafından
Ben 59 kiloyla hamile kaldim hamileligim boyunca 14 kilo aldim az da degil cok da degil ideal kilo aldim. Simdi teyzem hamile 3 hafta snra dogum yapacak 87 kilo hamile kaldi suan 82 kilo bebegin durumu da iyi
0 oy
tarafından
belki psikolojiktir kiloluyum diye dikkat eder ve zayiflar. Yada benim gibi zararlı şeyleri ekmek şeker, paket gıdaları hayatından çıkarır almaz :) 3aylık hamileyim hiç mide bulantım kusmam olmadı elhamdülillah 72ile hamile kaldım 65kiloyum şuan.
0 oy
(1,331 puan) tarafından
82yle hamile kaldım 96yla doğum yaptım doğumdan sonra 86ya düşmüştüm kilolu hamile kaldım diye 1 kilom bile fazla geldi çok almışsın denildi hep
0 oy
(7,441 puan) tarafından
89 la hamile kaldım 32.haftaya kadar hiç kilo almadım sonra bebek buyudugu için artık bebek kilo almaya başladı galiba doğuma kadar toplam 6 kilo aldım sezaryen oldum doğumda 7 kilo verdim sonra bir hafta içinde 2 kilo daha gitmişti 
0 oy
tarafından
80 ile hamile kaldım doguma 84 ile girdim
0 oy
(964 puan) tarafından
75 ile hamile kaldim 85 ile doguma girdim
0 oy
(1,837 puan) tarafından
İlk gebeliğim 82.200 le hamile kaldım şuan 84.800 olmuşum 37+2 olduk bugün çok şükür
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Yok kızzz. Ben ilkinde 22 ikincide 20 kg aldım. 
0 oy
tarafından
Ne güzel ya ben daha 22 hafta 13 kilo aldım çoooook göze batıyor hemde
tarafından
Kiz dur dikat braz cok almissin zararli ne yiyirsan hemn brak yemeni azalt kilolar saglikli degilki heleki senin alman normalde kilo alimi 20 haftadan sonra başlar sen doğuma kadr böyle devam edersen daha com alirsin vucudun mahfolur çatlar kendnide düşünmelisn
tarafından
İlk gebeliğim bende anlamadım nasıl aldığımı beslenme alışkanlığım hiç değişmedi halbuki hatta eskiden ekmek yerdiim hamilelikten sonra yemiyorum bile. Ama sigara içiyordum bebekle birlikte sigarayı da bıraktım kilo alımını ona bağlıyorum tamamen sigara içerken de aynı şekilde yer içerdim çünkü
0 oy
(359 puan) tarafından
Sanmıyorum 70 kilonun altına düşmeyen bir insanım 2 hamileliğin dede 25 kiloya yakın aldım :)) hamileyken başka bir insan oluyorum iştahım çok açılıyor tatlı tuzlu sürekli yemek istiyorum kişiden kişiye değişir bence doğumdan sonra 8 kilosu gitmişti sonra diyetle sporla 9 kilo daha verdim hala vermeye çalışıyorum :) 
0 oy
tarafından
80 le hamile kaldım, 93 ile doğurdum, 15 gün sonra aldığım kiloların hepsini geri verdim. Oburiks gibi de sürekli yiyordum. 6. Ayıma kadar 4 kilo anca aldım, sonra birden bire bir başladı gelsin kilolar =)))) 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 136 göst.
13 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seh0sh (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 793 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.

379,855 soru

11,370,609 cevap

34,854 kullanıcı

...