0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar doğumda atılan dikişler için ne yaptınız nasıl iyileştirirdiniz normal doğum yaptım ve çok dikiş var aferdersiniz paranız varsa asla devlette yapmayın resmen k.ö.p.e.k muamelesi yapıyorlar dedim sizden yardım alayım

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sezeryan oldum dikişim yoktu 

Rabbim sifani versin 
tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Canım bende devlette yaptım ama insandan insana değişiyor benimki çok iyidi 

Dikişleri hep kuru tut ki çabuk iyileşsin  hep temiz tut ki iltahap vs kapmasın  kaşıntı falan olur oda iyileştiği içindir fazla kaşımamaya dikkat et
0 oy
tarafından
Ne alaka 3 kere doğum yaptım 3ünüde devlette yaptım çokta güzel geçti doğumlarım çok memnun kaldım hiçte köpek muamelesi görmedim hemen devlet hastanelerini karalamayın bence benim arkadaşım özel lokman hekime sezeryan oldu çocuğun boynunu kestiler üstelik hiç açıklama bile yapmadan bantla yapıştırıp vermişler kızın kucağına o zaman özeller demi kötü 
tarafından
Canım neden kötülüyüm ki denk geldiklerim öyleydi hatta  burası bedava diye buraya geliyorsun halbuki eşim avukat isteydim özele giderdim ben devleti degil çalışandan memnun degildim
0 oy
tarafından
3 sezeryan oldum 3cu 8ay once erken oldu ebeler doktorum hasta bakıcısı hepsi çok iyidiler devlette 
tarafından
Maşallah kuzum ama bende tam tersi
0 oy
tarafından
Kuzum bende devlette doğum yaptım vallh özel den farkı yoktu Allah razı olsun ebelerden çok ilgılendıler güleryüzlüydüler şakalaşıyorduk arada

Rabbım merhametlılerle karşılaştırsın
tarafından
Aynen valla benim şansıma hepsi kötüydü bana da hep iyi dediler bende devlete gittim dünyam başıma yıkıldı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 280 göst.
13 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hediye0355 (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
0 oy
5 cevap 126 göst.
0 oy
12 cevap 480 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...