0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (2,368 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
tuvalet banyo nasl beyazlatıyorsunuz iyi desiginiz bi deterjan varmı saolsn esim yalandan ciflemiş hep utanıyorum biri gelse sarı bazı yerler bide tuvaletin deligine tsktıgımız beyaz aparat varya onların kenarlarında sarı nasl gecicek bi bilgisi olan varmı klozetin su cıkan minik musluk gibi yeride sarı gibi kackere sürttüm hemen yine sarılasmıs nasl ypmamd lazm fayans yerdeki de sarılasıyor hemen

14 Cevaplar

0 oy
(261 puan) tarafından
O beyaz aparatı degistir canim istersen pahali bisey degil zaten klozet için de bolca ace döküp beklet öylece sonra durularsin
(2,368 puan) tarafından
alcam zaten cnmda hiç vaktim olmadı esimin yaptıgı kadar oldu temzlik kadın tutcamda o halde görmesn asırı kotu degl amanyerleri kızlar uyuduktan snra diş fırcası ile yapym bari .. ACE mi etkili
(261 puan) tarafından
Sen annelerde filanmiydin o yuzden mi esin yaptı  :)
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kireçten sararıyor derz aralarına dikkat ederek kireç çözücü dök fırçala yıka sonrada çifle yap tertemiz olur sarıların hepsi gider
(2,368 puan) tarafından
o cok zararlı dmi elime yuzume gelirse
(2,266 puan) tarafından
Zararlı olsa çaydanlıklardaki kireç için kullanılmazdı çamaşır suyundan farkı yok diyebilirim sonuçta asit degil eline degsede bişey olmuyor ben beze döküp kireç lekeleri için duşakabini siliyorum çokta güzel oluyor
(2,368 puan) tarafından
geciyor mu dusa kabin gercekten mi ace alınacak ve kirec cözücü esime deymde alsın bi gece yapaym bari bide tuvalet egitmine basladk
(2,266 puan) tarafından
Ace su gibi oldugu içim her yere sıçrıyor onun yerine domestos al. Kireç çözücü yap sen duşakabin lavabo banyo en etkilisi. Tuvalet egitimine allah kolaylık versin :) 26 aylıgz biz daha başlamadık bilmiyor geldigini
0 oy
tarafından
Porcoz çok dökme o sarartir kuzum ve o aparatı değiştir bence birde gece Domestos dök sabaha kadar dursun
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ersağ kullan cnm banyo wcsini çok güzel 
(472 puan) tarafından
Aha bitane daha ersağ kadını gördüm
Bende ersağ
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben fayans arasına bi aparatla porcoz sıkıp dış fırçasıyla sürüyorum bembeyaz oluyor 
0 oy
(671 puan) tarafından
O sarilıklar kirecten oluyor canım kireç sökücü dök biraz beklet fircala yıka bsy kalmaz birde hergun ozonlu su yap yıka benim tuvalet banyo beyaz fayans hep ama hergun ozonlu su yaparim her hafta kireç sökücü dökerim kar gibi olur 
0 oy
(3,585 puan) tarafından
İlk önce kireç çözücü dök belket temizle temizledikten sonra çamaşır suyu dök belklet yine temizle ikisini karıştırma sakın zehirlenirsin
0 oy
tarafından

Kesinlikle wip :)

0 oy
(1,682 puan) tarafından
Sırf bu yüzden her gün yıkarım cif Domestos ve porcoz ile mutlaka ama 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Diş macunu ile dene en ucuzundan al 
0 oy
tarafından
Çamaşır suyu kullan en etkilisi o benimde o dedin klozetteki tâaret muslugunun kenarlari sararmisti eski dis fırcasıyla camaşır suyuyla yaptim gecti baya 
0 oy
tarafından
Kapağı değiştir her gün lavabolarda mutlaka çamaşır suyu kullan 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Beyaz aparatın ne oldugunu anlamadım ama, ben önce bolca çamaşır suyu dökerim elime eldiveni takar çitilerim heryeri sonra duş başlıgı ile kaynar suyla yıkarım sonra kokulu cif dökerim heryeri aynı şekilde çitilerim yine yıkarım bembeyaz olur. Yerleri ve duvarları da aynı şekilde önce çamaşır suyu sonra cif ile araba fırçası ile hunharca fırçalarım sonra yıkarım 2 günde bir yaparım. 
0 oy
(10 puan) tarafından
Canım benimde sapsarı olmuştu kiralık evdi geldiğimizde çamaşır suyu döktüm fircalayip beklettim biraz sonra  bulaşık teli olurya onunla telledimm iyice tertemiz oldu fayans derzleride dahil.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 500 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Esrabeyza (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 196 göst.
22 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 808 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fullmoon (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.