0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar memlekete geldim 4 yaşındaki kızımla eşimle önce onların ailesine gittik 10 gün eşimle durduk sonra eşim gitti evimize 4 günde yine öyle durdum. Yani dolu dolu 2 hafta durdum. İyiler ikiside bir kötülüklerini görmedim iyiler de ama Sonra annemlere geçtim geçerken de 15 günde orda dururum dedim. Geldim ertesi gün kaynanam aradı napıonuz falan öylesine. Bugünde kayınbaba aradı 1 hafta oldu tam ne zaman buraya geleceksiniz torunu özledik diye. Yani rahat bir şekilde annemlerde duramıyorum gibi. Ben onlarsayken annem hiç aramaz rahatsız etmeyim sürekli rahat rahat kalın diye.

Bu şey hep var 6 yıllık evliyim anneme geçince bir kaygıya kapılıyorlar.torunu özledik diyolar ama buranın da torunu yılda 1 geliyoz. Seviyorum onlarıda kırmak istemiyorum ama valla böyle arayıp bildikleri halde ne zaman gelecen artık gelsen özledik gibi konuşunca soğuyorum başka bir sıkıntımız yok bir bu sorun oluyor. Bu yüzden çok özlediğim yılda 1 geldiğim memlekete hiç gelesim gelmiyor. Napsam ki kızlar kaynana bir daha ararsa söylesemmi sıkıştırmayın beni diye veya büyük görümcm anlayışlı ona mı söylesem bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
15 günde burda kalıcam  de cnm
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Annemde kalcam daha ozledim onu de kapat benimkilerde oyledi en sonunda gina gelmisti esime soylemistim
0 oy
tarafından
Aynen bize söyledin gibi sizde 2 hafta kaldm burdada 2 hafta kalcam diceksn torunu özlediyseniz annemlerde özlüyor diceksn
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Direk söyle canim valla
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ay aynı sorun bizdede var izinde gittik annem bi yemege çağırdı bizi neyse gittik arayıp durdu kayınvalidem yok şu geldi gelin yok abin hasta gelin diye burnumdan getirdiler bizde bizimkiler komşu neden böyleler bilmiyorum
0 oy
tarafından
Benim kaynana elti alt üst oturuyorlar çocuklar 24 saat onların yanında eltim bayramda 2 3 günlüğüne memlekete gidince kayinpeder merdivene oturur ağlardı torunlarım gitti diye doğru düzgün yemek yemezdi adam
(2,765 puan) tarafından
Aha bu benim kaynanam anneme giderken bebegimi vermek istemezmis bigun bi azarladim hergun görüyon be kadin ona haftada bir gidiyom diye daha sesini cikaramiyo☺️
0 oy
tarafından
Kirmadan söyle canim ailemi özledim 15 günde burada kalıcam de onlarında torunu. Seneye hic kaynanalara haber vermeden gel aileden rahat vakit gecir sonra git onlar yoksa zehir oluyor tatilin
0 oy
tarafından
Arayınca gelmiyorum hemen 15 gün kalacam burda de 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ver cevabını her seferinde böyle yapıyorsunuz sizde de kaldım buranın da torunu sık boğaz etmeyin diye. Böyle böyle tepene çıkarlar çünkü 
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Şey de olabilir, hani bakın biz gelinimizle ilgileniyoruz gitmesini istemedik yanımızda iyi bakarız, imajı vermeye çalışıyorlardır belki sizinkilere karşı. Senede bi defa olan bişi zaten göz ardı et canım, bunun için huzursuzluk çıkmasın
0 oy
tarafından
Çözüm önerisi sunayım hemen ilk geldim bir hafta orda kal sonra bir hafta annenlerde yine bir hafta kaynanada yine bir hafta annede şekilde dönüşümlü kal iki tafaf da ikişer hafta görmüş olur ama böyle olunca orda kaldığın süre gözlerine çok gelmez

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 351 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde funda_trkgl (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 510 göst.
31 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 3,457 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 482 göst.