0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından
Bugun kahvaltidan sonra arkadasimla cocuklari disariya cikarttik onunki 2 bucuk yasinda benimki 8 aylik bende oyle hava aliriz iyo olur dedim neyse gittik parka arkadasimin kizi bi an takildi düştü arkadasim ony avutcana slk misin kizim onune baksana dedi bende kizdim arkadasima daha kucuk nerden anlasin hem buyukde olsa olabilir dusebilir dedim agladi kuzum kiyamadim ama arkadasim gaddar yuru eve gidiyoruz dedi donmek zorunda kaldik ama sinir oldum 

3 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Senin donmene gerek yoktu ona bagli degilsin sonucta ve arkadasinda sacmalamis.Biz bile bazen dusebiliyoruz o zaman arkadasin kendisi dusunce o da ***** oluyor
(964 puan) tarafından
Kizi aglayinca benim kizimda agladi ondan bende donmek zorunda kaldim kizim icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maalesef benim eltim de öyle yanlışlıkla ayağı takılsa kizinin sen salakmisin aptalmisin der mesela şuan biri 8 diğeri 6 yaşında mesela
(964 puan) tarafından
Ya kiyamam cocuk dusunce benim icim yandi ama gaddarlar cok
tarafından
Ben de çok üzülürüm yaaa
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Çocuk yani bu düşe kalka büyücek benim kızımda 1 yaşında dışarıda illa ki düştüğü oluyo ama ben aa kızım düştü hadi ellerimizi silelim yada başka bir şekilde avuturum ki ağlamasın dikkati dağılsın diye bağırıp çağırsam ne anlicak sanki çocuk :)
(964 puan) tarafından
Aynen oyle canim ne anlar ki ufacik cocuk hem buyuk olsada nolcak dusebilue
(3,156 puan) tarafından
Heralde yani biz hiç mi düşmüyoryz yada o arkadaşın?cahillik işte....
(964 puan) tarafından
Aynen yaa kizdim.bende

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 165 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu