0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Hanımlar merhaba. 10 günlük anneyim ve göğüs uçlarım paramparça. Kenarları yarıldı beyaz beyaz açıldı içi. Çok acı çekiyorum. Lansinoh kullanıyorum 2 gün oldu ama kapanma falan yok . Daha etkili hızlı bir çözüm bilen var mı acaba. Burdaki eski postalara baktım ama yok

7 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
Benimki de öyleydi lahana falan sardım silikonlu uc aldım onun sayesinde iyilesdi
(12 puan) tarafından
Wee ninkini aldım ben ama bebek ememedi ondan.
(355 puan) tarafından
Benimki yumusakdi anne ucu gibiydi 50 TL enson avent yapa Philips olması lazim
(12 puan) tarafından
Bakayım onlara ecz sadece wee vardı teşekkür ederim
(355 puan) tarafından
Rica ederim ins gecer
(12 puan) tarafından
İnşaallah
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından
kremler merhemler hemen etki etmiyor malesef benimde öyleydi ne yapdiysam gecmedi 3 tane ilac  degistirdim kac hafta çektim o agriyi agladim artik eşim sütten kes bebegi diyordu bu kadar agri cekiyorsan diye ama en son gecti 
(12 puan) tarafından
Geçmeyeceksin gibi geliyo banada yarık yani kenardan resmen
(601 puan) tarafından
evet cok kötü bisey bende ikinci cocukta oldu cok agri cekiyordum diye cogunlukta mama veriyodum bide ilacin etkisi olsun diye hemen ilaci ustunden silmek istemiyodum o yuzden oglum meme den biraz uzaklasti o dönem
(12 puan) tarafından
Evet yenidoğan süreklide emmek istiyo. Allah kolaylık versin emziren annelere
0 oy
(2,372 puan) tarafından

Kuzu öncelikle geçmiş olsun. Bende öyle idim. Hatta eski postlarimda vardır. 4 ay oldu doğum yapalı. Çok çok kotü agrıyordu. Ağrısı beynime başıma sırtıma omzuma vuruyordu düşün. Hee seyi denedim olmadı. Her memeden sonra lansinohu sürdüm. Üzerine de poşet koydum. Kuru kalmadı. Oylelikle kapandı gitti çok rahatladım valla. Tavsiye ederim. Üzerine poşet koy. Sütyenin gelse bile ağrımaz. Kuru olursa feci şekilde ağrır 

(12 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. Göğüs pedi koyuyorum poşetle deneyeyim ozaman inşaallah bnmde kapanır gider çok zormuş bunun ağrısı
(2,372 puan) tarafından
Ayyy yyy zormus ne demek çok kötü kız :( göğüs pedi de kullanma. Göğsün ucu ıslak olunca yapisiyor oraya. Tekrar göğsünü çıkarınca çıkmıyo iiiyygggg :( :( :( tekrardan hissettim suan o duyguyu :D
(12 puan) tarafından
Evet yapışıyır şimdi bende poşet koydum kremin üzerine nemli kalırda iyileşir inşaallah. Sezaryen oldum bunu. Acısı daha kötüymüş
0 oy
tarafından
Cnm hic sorma benimde oyle lansinoh krem surup duruyorum. Sutyen takmiyorum artık evin icinde baya iyilesti. Sende takma direk atlet giy hava alsin
(12 puan) tarafından
Valla açık gezindiğimde oldu çok kötü durumdayım :(
tarafından
Bende tam tersi oldu sutyen surekli temas ettikce iyilesmedi. Cikardim suan iyilesmek uzere. Gumus kapak oneriyorlar ama bilemedim. Cok pahalı birde
(12 puan) tarafından
Bnde dolap uygulamasından aldım doğumdan önce kullanmama rağmen hiç bir işe yaramadı onu kullanıyorjm diye ne yağ ne ilaç sürmedim ve acısını fazlasıyla çekiyorum
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Gümüş kapakkkkk
(12 puan) tarafından
Maalesef doğumdan önce kullanmaya başladım keşke krem sürseymişim dedim o iyi geliyo diye onu kullandım sonuç pramparça :(
(3,452 puan) tarafından
Aaaaa benim arkadaşlarımın hiç biri yara olmadııı acaba onların da marka marka kalitesi değişiyo
(12 puan) tarafından
Silverette bnmki
0 oy
(568 puan) tarafından
Şimdi de dan geldim matar olmuşum bende nemli kalsın die lansinoh evvelddn kulkaniasi gerkemis tedavi etmio bana Fito yazdı Dr iki kutu hemen iyi gelecek dedi kanio artık dayanamiorm
0 oy
tarafından
Bende doğumdan sonra aynı durumu yaşadım yarıldı, kanadı kabuk bağladı eşim eczaneden mustelanın göğüs kremini almıştı onu düzenli sürdüm çok iyi geldi tavsiye ederim 
(12 puan) tarafından
Lansinohla ikisi arasındaydım lansinoh bitince faydasını görmezsem birde onu deneyeceğim doktorum da lansinoh ve garmastan ı önermişti garmastanda çok pahalı
(12 puan) tarafından
Tabii son çare bu acı hiç bir şeye benzemiyor
tarafından
Mustela göğüs ucu kremini netten al daha uygun eczanede pahalı
(12 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.