0 oy
840 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Kizlar 33 haftalik hamileyim renkli usg bebegim kocaman agizli düşük burunlu falan gorunuyor herkes kizin cirkin olck diyor baba tarafından birilerine benzetiyor .. ister istemez üzülüyorum usg gibi mi doguyolar deneyimlerinizi yazarmsnz...

59 Cevaplar

+3 oy
(14,034 puan) tarafından
Sizin kalbiniz çirkin diyemedin mı 
tarafından
En güzel bebeyi çıkarmış gelip buralara yorum yapıyor :D :p
-Reklam-
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Yoh artik :D ultrason fotografinda bebekler odemli oldugu icin zaten bir seye benzemiyor
+1 oy
tarafından
Ultrason fotoğrafına bakıp çocuk çirkin yorumu mu yaptılar? Rabb'im sen böyle insanları benden uzak tut. 
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Kiz ne bakiyon onlara bebek suyun icinde tabiki net goruntusu olmuycak sabi suppan yavruya yakistirdiklerina bak beyin ozurluler heralde
0 oy
tarafından
Boşver o kalpleri çirkin insanları ve konuşma bir daha emin ol huzur bulursun doğmamış bebeğe neler diyorlar evlat o ya her haliyle sevilir o bebek için canlarını verecek insanlar var şu hayatta
0 oy
tarafından
Meleğin çirkini mi olur kız. Bebişin totosunu yesinler. Niye laf söyletiyosun valla ağızlarına kürekli vuracan öylesinin :)))))
0 oy
(1,785 puan) tarafından
O beyin yoksunlarına de ki bebeğin ilk bir haftaki görüntüsü bile sonraki hallerine benzemiyot ki anne karnında nasıl düzgün çıksın ne kadad terbiyesizlik daha doğmamış sabiye sende sustun oturdun mu aynaya baksanıza deseydiniz
0 oy
tarafından

Melek o melekk <3

Herkes halt yemiş .. Nefret ediyorum böyle boş insanlardan. Sen sakın moralini bozma minik hisseder hüznünü <3 hem ilk dogan bebekler hep aynı oluyor benim kızımın saçları cok azdı :) çok zayıftı sonradan 40 tane şekle giriyor bebekler doğduğu gibi kalmıyorlar. O senin bir parçan <3

0 oy
(10,053 puan) tarafından
Kız usg gibi doğsa sevmicenmi. Sen ne takiyosun milleti ya
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Gerizekalilar. Bana da öyle yaptılar yüzü uzun burnu uzun vs dediler. Ayyy oğlum doğdu ki maşallah nur topu gibi fındık burunlu oval yüzlü sarışın bembeyaz =)))) kimselere göstermeye korkuyorum 4 gün hastanede yattık hemşire ve doktorların gözdesi olmuştu 
0 oy
(467 puan) tarafından
Ultrasonda ki gibi doğsa ne olur senin bebegin dünyanın en güzeli bebeğidir anne olunca anlayacaksın çirkin diye birşey yok 
0 oy
tarafından
Daha doğmamış bebeğe çirkin diyecek kadar beyinleri çirkin insanlarla muhatap olduğun için üzülmelisin 
0 oy
tarafından
Hic o fotografa benzemiyor cnm 
0 oy
(119,392 puan) tarafından
millet kafayi yedi 
0 oy
(73 puan) tarafından
Ufff üst de ne belli oluyormuş da onu anlamislar Allah'ım cahillikten ölecek bu insanlar ya. Ver ağızlarının payını canım ne susuyorsun. Yanımda eltimin bebeğine büyük burunlu dediler. Bende hamileyim. Bu nasıl sevmek öyle denir mi küçücük çocuğa dedim. Benim çocuğuma derseniz böyle şeyler ben kabul edemem fena kapisiriz dedim. Sen de haddini bilsin herkes.
0 oy
tarafından
Ya Allah aşkına bacım üst görüntüsüne göre çocuğa çirkin güzel mi denir Allah'ın melegine çirkin diyenlerin kalbi çok çirkin aslında ben biliyorum ki o çok çok güzel bir bebek sen niye takiyosun ki onları Allah aşkına seni çekemiyorlar kiskaniyorlar ondan bunlar başka biseyden değil 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
ya ne alaka ne bos insan var hem odem oluyor hem de suyun icinde oluyor kendi kalplerinin cirkinligidir o
0 oy
tarafından
Bizimki de sadece dudak doğacak gibi görünüyordu evet öyle doğdu ama şimdi herkes o dudak şekline bayılıyor boş ver ağzı olan konuşuyor
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bismillahirrahmanirrahim
0 oy
tarafından
Meleğe çirkin denir mi yaaaa ayıp ayıp kalplere bak pis kalpliler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
0 oy
3 cevap 133 göst.
0 oy