0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Neden die çok merak ediyorum aslında neden bazı arkadaşlar hep asigilama yargılama küçümseme yada nebilim bir yafta yapistirip paldır küldür vurma yolunda ya arkadaşlar buradaki herkes kadın ve şunu unutmayin Kiminizi kiminizle imtihan edeceğiz diyor rabbim ya yarının sahibi Allah ben asla şöyle yaomam böyle yapmam demeyin insan asla yapmam dediği herşeyi gün gelip yapio lütfen biraz daha olumlu ılımlı olalım rica ediyorum bir yorumu dün geceden beri düşünüyorum post açıp halimi söylüyorum ve bana kimbilir sen ne b..k yedin adam başka kadına bakmış yazıliyo bu insanın mayası ile alakalı ayrıca ben çirkin bir kadın değilim sarışın mavi gözlü beyaz tenliyim titizim yemeğim utum eksik olmaz saygiliyimdir kolay kolay sesim yükselmez illa bulmak için yapmak gerekmez lütfen ya lütfen biraz mantıklı olun 

16 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Angelina jolie nin aldatıldığı dünyada görünüş pekte önemli değil bence
tarafından
O postu da yorumları 'da görmedim bu arada güzelliğini söylediğin için diyorum
(568 puan) tarafından
Ben görünüşüm çok iyi demedim herseyim le eşime iyiydim ama yaptı yapacağını dedim
tarafından
Iste erkeklere yapmaması için güzellik temizlik vs etki etmiyor. Ben de onu demek istiyorum. Zihniyetleri bozuk olana istersen dünya güzeli ol fayda etmez
tarafından
Angelina çok cirkin ya
(69 puan) tarafından
Su kadar yorumdan sonra alakasiz bir şekilde anjelia çirkin yorumu yüzümde tebessüm ettirdi farkli komik geldi :))

Diğer arkadaşında dediği gibi mayası bozuk olana dünyayı da sersen önüne yapacağını yapar yine sendeki o görmez haram tatli gelir Allah ıslah etsin ne diyeyim.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Onlar evde kocasına kaynanasına gık diyemeyip burda öfkesini kusmaya çalışanlar kendilerini mükemmel zannediyorlar çünkü ne oldukları kim olduklarını görünmeyen klavye mikemmeli nicki aklında tut birdahada muhattap olma en güzeli ben öyle yapıyorum 
(568 puan) tarafından
Bende öyle yapcam artık
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Bunun herseyi yapmakla,bakimli olmakla alakasi yok adam serefsizse yapar 
0 oy
tarafından
Canim benim boşver allaha havale et kendilerini bisey sanıyorlar ya 
(568 puan) tarafından
Ettim zaten valla Allah kınayan a versin
0 oy
tarafından
O enbesil kafalılar kim bilmiyorum da sen kocanın ayağını da yıkasan onun için de o şeref yoksunluğu varsa yine yapar onlara bakma canım sen konuşmak için yapıyolar mahalledeki dedikofu çıkaran herşeye karışanlardan farkı yoktur onların evinde huzur bile yoktur
(568 puan) tarafından
Hayatları boyunca hiç sinanmamis olabilirler ama bu ilerde sinanmicaklari anlamına gelmez
0 oy
(964 puan) tarafından
Bu insanlar pislik cidden kendi kocalari yapsaa tekmeyi vururlar hehe de gec 
(568 puan) tarafından
Ya tekme vurmak o kadar kolay olmuo işte çoluk çocuk aile eş dost çevre ve bosaninca adamın sana neler yapacağını kestirmek kolay değil
(964 puan) tarafından
Valla cocuk icin katlanilmaz asla benim midemde genis değil valla adam baska karilara bakcak cevre umrumda değil bu dusuncrler yuzunden zaten adamlar her halti yiyor yanlis anlama sozum sana değil
(568 puan) tarafından
Yok ben daha net emin değilim görüşüp konustu dokunduysa zaten biter
(964 puan) tarafından
Valla kuzum o sana kalmis bisi diyemem
0 oy
tarafından
Buradaki bazi insanlarin yorumlarini ciddiye alma nereye saldırsak diye pusuda bekliyorlar. Baksana sana bile neler demişler o yüzden kale alma. Empati yapamıyorlar insanın önünde ne var bilmiyoruzz onlarda bana birsey olmaz havalarindalar.
(568 puan) tarafından
Valla sürekli benim postumda değil ben bebek uyuturken açar okurum hep aynı insanlar herkese boyleler neden die merak ediyorum
tarafından
Insanlara üstten bakmayı sevdikleri icin. Hayatlarinda empati nedir bilmiyor o yüzden o
klavyeden yazmak onlara kolay oluyor. Birde şu var evdekilerine ses çıkarmiyorlara buradakilerine aslan kesiliyorlar.
(568 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Cnm takma burayı bu kadar senin o postunuda okumustum sen bebeğinle ilgilen derdine çare ara bacım sana o yorumu yazan da Allahın dan bulur 
(568 puan) tarafından
Halimiz Allah a ayan çare onda inşallah
(1,763 puan) tarafından
Cnm sen nerde oturuyorsun orda da sormuştum gaziantepde yardımcı onarabilirim kadın sığınma evine yerlesmen icin bebeğine beraber
(568 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun gemiyi ilk terk eden ben olmucam sabaha kadar düşündüm Ankara dayim ben eşimin ailesi destek olacak bende evladımı birakmucam eşime gelince gerçekten onu bilmiyorum tek bildiğim çok sevdiğim
(1,763 puan) tarafından
Eşinin ailesi destkci mi sana canm o zmn asla çıkma evden kayinbaban ödesin lirayı evine de alsın malzemeni gül gibi geçin git esin kaç yaşında cnm bazen erkekler geç olgunlaşıyor Allah imana getirsin benimde burda bir ark var aldatma yoktu ama evine bakmıyordu boy boy 3 çocukla kalmıştı 1 sene gelmedi evine sonradan adam akıllandı geldi şimdi 5 vakit namaz kılıyor Rabbim onuda doğru yola sevk etsin
(568 puan) tarafından
35 yaşında eşim ama çocuk gibi hala kuş besler köpek peşinde kosar kavga eder neyse ben Allah a sığındım gecicek inşallah
0 oy
tarafından
+++++++++++++
0 oy
tarafından

O yüzden herşeyi buraya yazmamak en mantıklısı 

(568 puan) tarafından
Ya işte insan neden yazio bilio musun çevrede konuşacak kimse yok
tarafından
Ana anlayan yok işde
0 oy
tarafından
O ne *** yedin diyen kendi eşsek boku  olduğunu  bilmiyor demekki 

Güzellikle alakası  yok şeref utanma haysiyet  olmadiğı için  eşin seni aldatıyor  suçlu olan eşin
0 oy
(861 puan) tarafından
Bakımlı ol zaten ama temizlik ütü fln erkeklerin gözünde değil sen onu ne kadar umursamazsan o daha çok yakınlaşıyo

Aşağılama tarzı yazanlarda kendini bi halt sanan tayfa takma derim keşke engelleme olsa burda en azından parazit yapmazlar
(568 puan) tarafından
Teşekkür ederim desteğin için
0 oy
tarafından
Kim ne diyo diyemi be eleştiri yapıyo diemi yaşıcaksn canm bosver diyenleri diyenler önce kendilerine baksınlar 
(568 puan) tarafından
Teşekkür ederim desteğin için
0 oy
(776 puan) tarafından
Nasıl oldunuz eşinle inşallah iyisindir Allah yardımcın olsun
(568 puan) tarafından
Hiçbir açıklama yapmio canım ikimizin birbirine denk olmadığını söylüyor ama hep kendi haklı
(776 puan) tarafından
Çocuğunu bırakma gideceksen sen git de nafaka tazminat vermemek için yapıyordur kovmaya kalkisirsa polisi ara kanunlar senden yana hem yoksulluk hem iştirak nafakası ödemek zorunda haklarını savun hiçbir kanun seni evden çıkaramaz ve o nafakayida icra yoluyla olsa dahi ödemek zorunda senin hayatının içine sicip kendine keyfine göre hayat kuramaz haklarını hem kendin hemde bebeğin için kullan lütfen sen değil gidecekse o gitsin aklım okuyunca sende kaldı dualarım seninle
(776 puan) tarafından
Devlet kira erzak ve fatura yardımı yapiyo nafakanida alırsın eşyalarında kimseye muhtaç olmadan yasarsin
(776 puan) tarafından
Yeterli sen dik dur ezilme ez o iti
(568 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorumKatılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorumKatılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorumKatılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum Katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum katılıyorum yeter mi ☺️
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Öyle söyleyenin yarası vardır   

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 125 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Busraaa1 (37 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 154 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 617 göst.
29 Eylül 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 355 göst.
4 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ♥️♥️HİRANURRR♥️♥️ (5,913 puan) tarafından soruldu

381,401 soru

11,418,296 cevap

34,975 kullanıcı

...