0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Şunu merak ediyorum bebeğim kendisi hazir olunca bırakır mı sizce

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

23 aylık henüz hazır değil bizim ki :D hiç bjr zmnda hazır olmyck gibi gibi 

-Reklam-
0 oy
(857 puan) tarafından
Vallah canım kendisi bırakmaz ki benimki 13 aylık dişleriyle parçalıyor kesicem artık yemekde yemiyor doğru dürüst meme delisi 
0 oy
(4,700 puan) tarafından

Kendisin bırakmasını beklesen okul çağına kadar emer o :D gittikçe daha bağımlı oluyolar canım ama bizde bebekleri yazın kesmeyin derler ishal olurmuş iştahı gidermiş kışın kesin derler istersen kısa girişte hem biraz daha büyümüş olur hem de ishal tarzı şeylerle karsilasmazsin o zaman kes 

tarafından
Yorumunu okudumda keske benimkide oyle olsaydi ya 15 aylik olmak uzere 1 yasindan beri gunde 1 defa o da uyurken ya emer yada hic emmez uzuluyorum bemde
(4,700 puan) tarafından
Kuzum valla benim 16 aylık mecburi bıraktım hamileydim düşük riskim olmasin diye kestim ama olmasaydı da 20 aylıkken falan kesecektim çünkü hiç bir yemeği yemiyodu üzülme 1 defa da emmiş olsa o vitaminini alıyodur hiç emmeyen bebisler var
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Emen bir bebek kendisi bırakmaz bu aydan sonra artık sen kendini nasıl rahat hissediyorsan bebeğinle nasıl mutlu olacaksan o zaman bırak canım 
0 oy
tarafından
24 ay diyor Kur an aksi durum yoksa tabi
0 oy
tarafından
Bi sıkıntı yoksa 20 Ay emme hakkı var bebeğinin. Ben hamileyim o yüzden bıraktı oğlum beğenmedi sütü :D
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Halam oğlunu 7 yaşına kadar emzirmis :))doktorlar iki yaşına kadar diyor canm ama yemesi güzelse vs 3 yaşına kadar da günde bir defa olcak sekilde emzirebiliniyirmus bende kızımı bu şekilde yapmayı dusunuyorum tabi gıda alımı duzene girerse

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 117 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 154 göst.
20 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (975 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.