0 oy
314 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kizlar internetten biraz parfümlere  baktım ama o nasıl fiyat öyle anlamadım  1.700 gibi fiyatlar ben böyle efsane kokan kokusuyla cezbeden :Dbir parfüm istiyorum sadece evde sikmalik ama fiyatlar alamayacağımi gösteriyor  geçen 20 TL aldım ama hiç beli bile değil kokusu kalıcı bir parfüm istiyorum bana kesin almalısın diyeceğiniz güzel  kokusu uzun süren ve en önemlisi Uygun bir parfüm önerirmisiniz

9 Cevaplar

+1 oy
(9,652 puan) tarafından
Doldurma parfümler güzel oluyor ekstra esans ekleyebiliyorum varsa dp ordan bak bence
tarafından
Anladım canım pek çıkamıyorum aslında İnternet üzerinden olsaydı çok daha iyi olurdu sanırım:)))
(9,652 puan) tarafından
D&P yaz belki internet sitesi de vardır:)
tarafından
Ben ordan aliyorum ozellikle divine lavepotion amber elixir
(9,652 puan) tarafından
Varmı sitesi :D bende alayım bari :D
tarafından
Site yok yavru onun ya ben esenlerde var yuruyus yolunda ordan aliyorum
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ben avon a uyeyim 80 85 e parfümler var ama geliş fiyatı 62 tl ile yollayabilirim kampanya li iki li üçlü parfümler var geliş fiyatına kapıda ödemeli yollarim çok güzel uygun paketler var 
tarafından
Peki kokuları nasıl canim bildiğim kadarıyla Avon çok iyi bir marka  bu defa parfüm için bütçeyi biraz yukselticem pişman olmak asla istemem
(2,011 puan) tarafından
ben bayiliyorum üç gün kalıcı valla istersen paket atayim yorumla kampanyali
tarafından
Olur canım
0 oy
(395 puan) tarafından
Ben Zara kullanıyorum tavsiye ederim 
tarafından
Ya kokusu güzelmi canim bide nerden bulabilirim ya
(395 puan) tarafından
Zara’nın kendi mağazasından bulabilirsin hepsi mükemmel kokular gidip deneyerek al derim çok seçenek var kalıcılık desen oda iyi kokusunu alan birdaha kokluyor öyle iyi kokuları var ama denesen daha iyi her tende başka kokabilir
tarafından
Konyada varmıdır bilmiyorum ki öyle bir mağaza:(
0 oy
tarafından
Dur sana bi kredi cikartak annem :))
tarafından
Ahahahahahaha alan var demek bizim fakir oldumuza ne bakan ahahahahhaha
tarafından
Bisi diyimmi zengin olsamda 10 bin vermem bacim
tarafından
Senin pirofilede 10 milyarlik parfüm ne gider be
tarafından
Vallah bende vermem en fazla 20 bin
tarafından
Ahahha 20bin :)
0 oy
(2,011 puan) tarafından

image

bak mesela iki bayan bir erkek 120 tl normal de tek tek aslan 200 tl den fazla 

(2,011 puan) tarafından
teklileri bulursun avon haziran parfümleri yaz yada avon yaz bir sayfasına oradan bak
(2,011 puan) tarafından
istersen teklileri atayim 80 85 tl likleri ama sana 62 tl ye gondercem geliş fiyatina
tarafından
Canim baktım cik güzel parfümler var set halinde satilanda var ama hangisi daha güzel kokuyor bilmiyorim favorim dediğin bir parfüm varmı canim
tarafından
Bence avonu pur blanca parfumu cok guzel kokuyor ve kalici
(2,011 puan) tarafından
pur blance de var dağ çiçeği arkadaş güzel demiş ya
0 oy
(25 puan) tarafından
Parfumeristt instagram şahsi sayfam, yardımcı olurum 
0 oy
(2,011 puan) tarafından

image

imagebun

imagelar çok güzel iki tane set var bak kampanya li ama geliş fiyati değil ben sana yüzde 30 indirimli gondericem

(2,011 puan) tarafından
mesela ne tarz koku seviyorsun ciceksi mi nasıl bir koku hoşuna gider
0 oy
tarafından
Kizzz sen Konyalı degilmisinnnnn :D sana bir yer söyleyecem git oradan istediğin parfümü doldurur 3 gün kalıyor kokusu hatta bazilarinki yıkayınca bile cikmiyor
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben avon alpha edp kullanyrm kokusu harika ve kalici skmya kyamyrm btrcm diye bide oriflame divine var oda cok guzel mutlka tavsye ederm 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
4 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde _Melek_ (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
12 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Ercaneymen (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
28 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde F.a.t.m.a. (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
28 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde F.a.t.m.a. (20 puan) tarafından soruldu

377,283 soru

11,290,654 cevap

34,705 kullanıcı

...