0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biz ilk eşimle kaçarak evlendik.iki tarafin ailesi de senelerce ayırmak için uğraştılar.sonunda da zaten aldatma nedeni ile ayrıldık. Annem senelerce ilk esimi kotuleyip durdu ne zaman adam beni aldattı ben boşanmaya karar verdim adam bir anda melek oldu bugün diyor ben hiç kin duymuyorum ona karşı filan .bu arada ben ikinci evliligimi yaptım eşim bana çok değer verir el üstünde tutar .diyor senin eşin senin ağzına bir kaşık bal sürüyor sana bu birşey yapmaz ( maddi açıdan) o kadar gücüme gitti ki ben evlenmisim yeni bir hayat kurmusum bana eski kocama üzülmüş onu anlatıyor o adam beni aldattı ya ben yokluk içinde iken başka kadınla birlikte tatile gitmiş öz kızına bir kitap parasının lafını ederken elin kadınına kredi kartı çıkarmış yüreğim yanıyor ya

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Annenin piskologu bozukmu bacim sacmalamis kusura bakmada bosver sen mutluysen takma kafana 
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Kuzum öncelikle annene kulagini kapat yani anlamiyosa biraz kizicaksin evliyken ne demek eski esinden bahsetmek ya bu insanlari anlamak cok zor
0 oy
tarafından

Sadece diyebilecegim annen de olsa sana böyle davranan insanları kendine yakın tutma...

0 oy
tarafından
Canm bak eskide kalmssın sen eskiyi kapatamamssn gbi keşke eskiyi kapatmadan yeni bı sayfaya başka birini almasaydn. Annende yeniden evlenmssn nasl eskiyi hatrlatryo anlatyo anlam veremedm
0 oy
tarafından
eskiyi geride birak annenide duyma esinle.mutlu ol cnm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Annenin derdi ne ki eski eşinin konusunu açıyor biraz mesafe koy 
tarafından
Zaten uzakta idi doğum yaptığın için geldi inşallah biran önce gider birkaç kez gidecen zamanı şöyle dedim bilet alayım yok şöyle yok böyle geçiştirdi inşallah iyice kötü olmadan gider
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Annen mi evlendi birseyler paylastida unutamiyo ilk esini. Sacmaliga bakarmisin ya. Kapat annene kulaklarını canim. Canini da sıkma rabbim mutlulugunu artırsın 
0 oy
tarafından
Kör ölür badem gözlü olur kel ölür sırma saçlı olur
0 oy
(402 puan) tarafından
Benim annem de böyle.pskolojisi bozuk bence.olanı kötüler olmayanı yüceltir.hiç bir şeyi hiç bir kimseyi beğenmez.
tarafından
Cerencim aynen diyor bana sen çok safsin
(402 puan) tarafından
Aynısını benim annem de der.yetmez eşime beni kötüler.hiç normal bi ilişkimiz olmadı.çok seviyorum ama çok zor böyle bi annenin olması.çok özeniyorum normal anni kızlara
tarafından
Aynen canım insan umut ediyor bir dertleşmek istiyor sonu hüsran birde benim babam yok kardeşim yok bı annem var oda hiç halimden anlamaz sürekli enerjimi somurur saçım beyazladi diyorum ihtiyarların sen diyor öğle saçma

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,210 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 294 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 452 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde 12345678 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.