0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (598 puan) tarafından

Kızlar sabah sabah rahatsız ediyorum özür dilerim ama ikili tarama testi sonucuma bakıp anlayan var ise yorum yapabilir mi buraya atma sebebim hastaneden randevu alamıyorum malesef 182 devamlı mesgul çalıyor sizlere zahmet bu bacınıza bir yardımcı olabilir misiniz şimdiden Allah hepinizden razı olsun ve su gibi bir doğum nasip etsin inşallah 

image

5 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
İnşallah anlayan birisi çıkar canım
(598 puan) tarafından
İnşallah bakalım Allah razı olsun yinede kuzum
(5,721 puan) tarafından
Allah hayırlısını nasip etsin canm benim
-Reklam-
0 oy
(124 puan) tarafından
Sonuç bu sekilde degerlendirilemez grafik lazim o da hastaneden gozukur sadece gecmis olsun iyi sonuclar olur insallah
(598 puan) tarafından
Kenarda değerler normal yazıyor ama grafik yok malesef e nabız dan baktım ve hastaneden randevu alamıyorum
0 oy
(84 puan) tarafından
Merhabalar sonuç göstermek için randevu almanıza gerek yok bilginiz olsun
(598 puan) tarafından
Var malesef randevusuz almıyorlar ilk oğluma hamile iken randevusuz gidiyordum gebe kaydım açık olduğu için pandemi den dolayı şimdi ne sonuça nede muayeneye randevusuz gidilmiyor
(84 puan) tarafından
Yaklaşık bir ay önce randevusuz gittim cnm ikili test sonucumu gostermeye giseye gittim sonuç için geldim dedim TC verdim kayıt yaptı doktor ekranına düştü gösterdim işimi hallettim
(598 puan) tarafından
Ben bilerek sordum randevusuz gelebilirmiyim diye ama kabul olmadı malesef
(84 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Bi tablosu oluyor ordan anlıyorum bu şekil tek tek netten anlamlarını bulup cozmustum
(598 puan) tarafından
Peki teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde glsm_12 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,488 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 156 göst.

379,493 soru

11,360,522 cevap

34,838 kullanıcı

...