0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kizlaar merhabalar cevremde bi kaç kisi gogus ile ilgili problem yaşiyor. Çatlak intihap gibi 26+6 hamileyim bu tarz sorunlarin olmamasi icin almam gereken önlemler neler  gümus gogus ucu kalkani kullanan var mi ise yariyor mu

6 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
Valla en iyisi lansinoh un lanolin kremi. Bana çok iyi gelmişti tavsiye ederim canım şimdiden al koy kenara lazım oluyor Çünkü
(12 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
-Reklam-
0 oy
(859 puan) tarafından
Krem mrem bilmem ama annem 6 çocuk sahibi doğuma 1 hafta kala kolonyayı ile hem göğüslerine hemde göbeğine sürermiş. Ne göbeğinde çatlak olurmuş ne göğüsünde yara:) 
(12 puan) tarafından
Çok iyi ya deniyeceğim :)
0 oy
tarafından
Lansinoh ve gümüş kapak. Doğumdan 1 ay önce günde bir saat kapağı tak. Doğduktan sonra her emzirmeden sonra tak. Bende ilk doğumda çektim yaradan. İkincide önlemi aldim. Ne sizi oldu ne yara
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Herkezde olucak diye bişeyyok canım bende de pldu çok kötü bişey inşallah senin olmaz ben herşeyi denedim geçmedi doktora bile gittim bunu mecbur 1 ay çekicen dedi istersen kakao yağı dene dedi kakao yağı sürünce baya hafifledi bi zaman sonrada geçmişti sonra da oğlum emmeyi bıraktı sütüm gelmedi damla damlaydı 
(12 puan) tarafından
Tesekkurler  canim
0 oy
(5,491 puan) tarafından
E vitamini kapsülü öneriliyor ama sadece hamilelikte
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Lansinoh krem sür canım iyi geliyoe
(12 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 264 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Meryem hafsa (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı

...