0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar merhaba kardeşim salı günü askere gidecek biletini de gece 12 buçuğa kesmiş yasak saati yani nornal de polise denk gelirsek sıkıntı olur mu ceza yazma durumu var mı gitmeli miyim yoksa sadece babam mı gitse 

3 Cevaplar

0 oy
(9,128 puan) tarafından
Bizim de kardeşimin teskere günü yasağa denk geliyordu eşimle bbam kaymakamlıktan izin kağıdı çıkartıp ikisi gittiler. Biz gidemedik annemle. Izin kağıdında gidecek kişilerin ismi ve arabann plakası yazıyordu
(9,128 puan) tarafından
5dk da veriyorlar :) kaymakamlığa gidin askerimiz var onu yollayacaz deyin araba plakası ve gdcek kişilern isimlerni yazdırn hiç sorun olmaz
(165 puan) tarafından
Eşim çalışıyor benim de küçük bebeğim var erkek kardeşim gitse alabilir mi peki
(9,128 puan) tarafından
Alır canm durumu belirtsin verirler
(165 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler <)
(9,128 puan) tarafından
Rica ederm ☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaymakamlıktan izin alın 
(165 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkürler arıyorum hemen öyle izinsiz gidecektim valla bende tek kardeşim sonuçta eşim gelme demesine rağmen
tarafından
Git canım git
(165 puan) tarafından
Canım aradım izin vermiyorlar maalesef ya
tarafından
Aaa pazartesi kaymakamlığa git o zaman benim eşim gidince izin vermişlerdi biri abisi 3 tane arkadaşı vardı
(165 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım keşke telefonda halletselerdi ya kızım küçük çünkü kaymakamlıktan da bişey çıkmasa gitsem ceza keserler mi acaba
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Esimin halasinin oglunu yolcu etmeye terminale tum sulalalesi gitmis 1.derece yakinlari haric geri kalana ceza yazmislar 
(1,520 puan) tarafından
Yok kuzum arkadas yanlis hatirliyor alo 199 esim yarin koye gitmek icin dun aksam aramisti simdi tekrar sordum sen oyle deyince ')
(165 puan) tarafından
Tamam canım ararım ikisini de fark etmez yeter ki izin çıksın
(1,520 puan) tarafından
1.derece yakinsin ablasisin izine dahi gerek olmayabilir ama sen icini rahatlat :)
(165 puan) tarafından
Aynen canım teşekkürler :)
(165 puan) tarafından
Canım aradım da izin yok dediler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 414 göst.
18 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 317 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 296 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prens_annesi (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 465 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu

377,735 soru

11,305,503 cevap

34,731 kullanıcı