+2 oy
1,477 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar 5 aylık hamileyim. 3 haftadır eşimin yeğeni bizde idi. Ama kız her şeye karışıyor dolaplarımın içini değiştiriyor. Eşyaları alıp oradan oraya kaldırıyor. Çok da rahat. Ben evde misafir gibi hissettim. Yine hiç yorum yapmadım sabret dedim sustum.Bu kız yarına bilet almış dönüş için. Eşim olacak adam boyuna bileti iptal et 3 hafta daha kal birlikte gideriz diyip duruyordu. Sabrım taştı yine bişey demedim yatak odasında ağlıyordum. Sonra eşim geldi noldu dedi. Ben de içim daraldı öyle dedim. Ben senin derdini biliyorum ya kendine çeki düzen ver ya da çaresine bakalım dedi. Ben de neymiş çaresi dedim. Hem ne kusurum olmuş. Bana hiç halimi sormadan kendi kafana göre iş yapıyorsun dedim. Önce yüzüme tokat attı duvara ittirdi. Sonra balkon camından aşağı doğru ittirdi. Parmaklarımı tersine burktu elimde darp izleri var. Ben de sinir krizi geçirdim. Kendimden geçmişim. Ayıldıktan sonra ben de eşyalarımı toplayıp evden çıktım saatlerce dolandım ağladım. Bu sırada defalarca aradı ve kötü sözlü mesajlar yazdı durdu. Git ***** gelme eve dedi. Annemi aradım o baktım derdi benden büyük anlatamadim saatlerce dolanıp mecbur eve girdim. Şu an tek başımayım. Malesef doğulu biriyle evlenmiştim sürekli bizde boşanma yok intihar et ben elimi kana bulamayayım diyip duruyor. Bu arada öğretmenim ben. Polise gitmeyi çok düşündüm ama ya başıma daha da bela olurlarsa diye çok çekindim sizce ne yapmam lazım çok kötüyüm

49 Cevaplar

0 oy
(7,212 puan) tarafından
Ölmeyi mi bekliyorsunuz? Hiç bir annenin derdi evladının hayatından önemli değildir direkt darp raporu alıp gidin . Allah o kocanın belasını versin sürünerek gebersin dağdan inme a.yi
-Reklam-
0 oy
(29 puan) tarafından
Polise ve ailene siginacaksin 

Hem de hamile imissin. 

Taviz tavizi getirir benim sinirlerim bozuldu.

Bazen karsimizdaki insan esimiizn ablasi annesi her neyi ise cok iyi insanlar olabilir ama biz herkesle.anlasacagiz diye bir kaide yok senin esinde bunu dusunecek olgunluk yok. 

Ne demek hem hamile (isterse olma) 

Parmaklarini burkup tokat atmak ayrica sen de bir tane ona yapistirip yardim cigligi atsa idin keske.

Polise de ailene de siginmayacaksan öylesi bir insana mi siginacaksin bor hal caresine bakilir ama kendini ezdirme sen de bir annenin evladısin seninle anlaşamıyor istemiyorsa seni bosansin senin baban da abinde ablanda bir buyugunde ona ayni uygulamayi yapsin bakalim.yüzüne tokati atip parmaklarini buksun bakalim sonuclarina nasil katlanabilir.
(29 puan) tarafından
Ayrıca onu oyle rahat rahat yatırma kaldir cabuk sancim var de stresten bebek gerildi ona bir sey olursa sen başına gelecekleri duusn diye sen onu yehdit et.
Ben kizimda hamile iken 19 haftaligim 1 ay once de rahim.agzima.dikis attilar wc disinda kalkamıyorum o denli riskli bir hamilelik geciriyorum.
Kurban bayrami denk geldi anasi aradi
Biz abinlerle gelecegiz ben de istemedim. Benim evim zaten les gibi evi gectim ben zaten felcli gibiyim sicak bir. Yandan wc ye bile tutuna tutuna gidiyoeum.yemeği yatakta yiyorum onlar var diye bir de lavaboya bilr.tesetturle.gitmem gerek
Gelmelerindeki amac bana faydalaei değil gezecek yer söylüyorda .
Ben de ben dogum yaptıktan sonra buyrun zira simdi rahatsiizm.dedim.
Esim kudurdu ki ailesini istemiyorum diye girip.cikip bagiriyor kapilari carpiyor allah affetsin ben de karnima.agri saplandi sancilaniyorum zaten riskli gebeyim.diyip  onun o ziriltisini daha fazla dinlenemeden  hastaneye gittim arasirrdilar muayene vs kendi dr m normalde ozel hastane de idi ama.bayram djhe dogum evine gittim.
Kocaman bir sise serum bagladi dr sansima sakindinde hasta yoktu sabaha kadar fosur fosur uyudum kendisi de arabada iki büklüm kaldi . Serum bitti eve gectim bir daha o oldu anirir gibi bagiramadi..
0 oy
tarafından
Darp raporu alıp polise gitmelisin şiddet başladıysa devamı gelir Bi kere yapan yine yapar 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah senin kocanın bu gece vakti binbir türlü belasını versin inşallah 

Amin amin 

O o..pu ne diye dururyur hala kocam bana vururken gider ona saldırır dim ** suratlı Allah'ın belası ben sana diyim onların arasında birşey olabilir gözün açık olsun
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Heryerin kötü insanı var npcn işte demekki senin eşin asabi bıri merhamet vicdan yok pekı kendı yeğeni önundemı dövdu kız bşey demedımi
0 oy
tarafından
Ourspppuu çocuğu . Canm ben de doguluyum ama maalesef ki bazılarında var öyle düşünce . Bizde boşanma yok anca ölüm ayırır gibi apttalca bı zihniyet . Sen darp raporunu al. Ailene de anlat . Nolmus dertleri varsa herkesin var . Şimdiden bilsinler ki yanında olsunlar . .. gitme o eve de . Hangi şehirdesin sana yardım etmek isterdim aynı sehirdeysek
0 oy
(932 puan) tarafından
Sen yazmissin ben okurken deli oldum yaa git darp raporu al polise git susmadigini gorsun bn ilk 1 aylik hamileyken esimle tartistik baktim ustume yuruyo wurma huyu yoktur ama ustume gelince iter bebegime bisey oldur die bian bi tekme atmisim masanin kenarina boslugunu bi carpti bosta bi bardak wardi kafasina firlattim sakin dedim sakin seni gebertirim sen bana wuramazsin oldu be canim hem herseyini cekcez bide dayak yicez parcalarim onu attim sonra kapiya 1 saat snra askim ozur dilerim diyerek ayagima geldi susma cnm sakin susma bi kere susarsan saha onune gecemezsin nasil olsa susuo die. Heleki bana bunu yigeni icin yapcak bn onu bosarim hassiz kopek baya simarmis o bnm esimde dogulu zaza hic fark etmez git sikaytci ol sakin katlanma ya duzelsin yada bosa onune gecemezsen oyle bi adamla omur gecmez zaten bugun sana yarin ewladina 
(932 puan) tarafından
Kilidide degis esyasinida kapiya koy o ewden gitcek biri warsa o da o kopek kapiyada gelse polis cagir o siradada aileni ara gelsinler anlat ah keske bn sana yakin olsaydim warya
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Mesleginde varmia misler gibi, normalde kimseye kolay kolay ayril bosan dememm ama canim bu simdiden böyleyken sonradan duzelmesini bekleme. Cocugunu bunun gibi bi pslikle mi buyuteceksin. Korkma polise git, birazda o korksun adi ******** köpek. 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım git darp raporu al sonra eşyanın bir kısmını al polise git sıgınma evine götürürler 

İlgili bir soru bulunamadı

381,713 soru

11,427,831 cevap

34,987 kullanıcı

...