+2 oy
1,476 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar 5 aylık hamileyim. 3 haftadır eşimin yeğeni bizde idi. Ama kız her şeye karışıyor dolaplarımın içini değiştiriyor. Eşyaları alıp oradan oraya kaldırıyor. Çok da rahat. Ben evde misafir gibi hissettim. Yine hiç yorum yapmadım sabret dedim sustum.Bu kız yarına bilet almış dönüş için. Eşim olacak adam boyuna bileti iptal et 3 hafta daha kal birlikte gideriz diyip duruyordu. Sabrım taştı yine bişey demedim yatak odasında ağlıyordum. Sonra eşim geldi noldu dedi. Ben de içim daraldı öyle dedim. Ben senin derdini biliyorum ya kendine çeki düzen ver ya da çaresine bakalım dedi. Ben de neymiş çaresi dedim. Hem ne kusurum olmuş. Bana hiç halimi sormadan kendi kafana göre iş yapıyorsun dedim. Önce yüzüme tokat attı duvara ittirdi. Sonra balkon camından aşağı doğru ittirdi. Parmaklarımı tersine burktu elimde darp izleri var. Ben de sinir krizi geçirdim. Kendimden geçmişim. Ayıldıktan sonra ben de eşyalarımı toplayıp evden çıktım saatlerce dolandım ağladım. Bu sırada defalarca aradı ve kötü sözlü mesajlar yazdı durdu. Git ***** gelme eve dedi. Annemi aradım o baktım derdi benden büyük anlatamadim saatlerce dolanıp mecbur eve girdim. Şu an tek başımayım. Malesef doğulu biriyle evlenmiştim sürekli bizde boşanma yok intihar et ben elimi kana bulamayayım diyip duruyor. Bu arada öğretmenim ben. Polise gitmeyi çok düşündüm ama ya başıma daha da bela olurlarsa diye çok çekindim sizce ne yapmam lazım çok kötüyüm

49 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Hyvan oğlu hyvn i* herif puşşt karısını el kaldırann şerefine skym
(93 puan) tarafından
Çok kötüyüm elin gurbetinde. 5 aylık da hamileyim
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Tabiki darp raporu alıp polise gitmen lazim o eve nasıl gidersin canım Allah korusun ya sana bişey yaparsa 
(93 puan) tarafından
Daha önce de yastıkla yüzümü kapattı. Boğazımı sıktı. Çok kötüyüm hiç gücüm yok
tarafından
Daha öncede yapmış bak yine yapmayacağı ne malum lütfen ara polisi bebeğini düşün seni öldürmesinimi bekliyorsun şerefsizz herif
tarafından
Hangi ildesin canm sen dogulu yazmışsın
+1 oy
(15,823 puan) tarafından

Keşke eve donmeseydin polise gidip sığınma evine gitseydin  çok üzüldüm inan ki Rabbim yardımcın olsun..:'(

(93 puan) tarafından
Allah razı olsun o kadar kötüyüm ki. Sinir krizi geçirdim karnıma sancı saplandı kaldı ilk bebeğim o kadar heyecanla bekliyordum ki elim kolum bağlı babamı Kasım ayında kaybettim sanki kimim kimsem yok çok çaresizim
+1 oy
(1,161 puan) tarafından
hayla  bura yazip soruyomusun. ecelimi olsun senin istiyorsun. oldursnmu seni. karnindaki gunah diyilmi. annene  git. polise  git.bir seyler  yap o eve  asla donme. ya.
(93 puan) tarafından
Yarın gitsem olur mu kapımı kilitledim
(1,161 puan) tarafından
olur canim yapma  kuzum sen guclu bir kadin ol bitanem. cocuguna  bunu yapma. sacma  sapan bir neden yuzunden neler etmis.  umursamamis  bile  yani. mesajlari falan sakla. hepsini   kullanirsin. cocuguna  yazik sora  tutar olunca  elinden alir simdiden karisin al  mutlaka
0 oy
tarafından
Ne duruyosun git polise bi halt yiyemez alirlar seni siginma evine annenede gitme 
(93 puan) tarafından
Çok kötüyüm kimsem yok yanımda
tarafından
Direk git ama ona belli etme biyere gidicegini
0 oy
(119,345 puan) tarafından
o kiz halen evdemi
(93 puan) tarafından
Evet malesef
(119,345 puan) tarafından
sen kadin siginmaya git polisten yardim al ne yuzlde duruyo halen orda o kiz
(932 puan) tarafından
Kizada bi markate gidermisin falan de bisey bul aldrcak onunda arkasasndan kapiyi kitle alma ewe esin gelir o kapiyi acar bakkala markete yolla onu esyasini koy kapiya polis cgr snra cnm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Polise git kadın sığınma evi talep et o msjlarıda silme
(93 puan) tarafından
Çok korkuyorum. Çok uzaktayım ailemden
(7,768 puan) tarafından
Korkma kadın sığınma evinde sna zarar veremez o kötü msjlarından ötürüde yanına yaklaştırmazlar
0 oy
(683 puan) tarafından
Vicdansız 5 aylık hamile kadına yaptıklarına bak elleri kırılsınnn. Git cnm polise hmen şikayet et bundan sana koca olmaz kadın sığınmaya git Bi süre tutuşsun İnşLlah.  Ya iyi Bi ders vercn yda tamamen kurtulcn canm allh yar ve yardımcın olsun 
(93 puan) tarafından
Sürekli tehdit ediyor gücüm kalmadı. Elin gurbetinde kimsem yok yapayalnızım
(683 puan) tarafından
Kendin için bebeğin için güçlü ol. Bi süre zorlanırsn ama sonrasında Bi düzen elbet kurarsın kendine güven canm Allahm yardımcın olsun keşke böyle olmasaydı
0 oy
tarafından
Hemen darp raporu al polise git tabiki ve ailene her şeyi anlat boşanma davanı aç bak böyle ölüm tehlikem var falan dersen senin tayinini bile başka şehire verirler ve asla seni bulamaz emin ol
(93 puan) tarafından
Bebeğim için çok üzülüyorum. Çok çaresizim bugün ölmeyi o kadar çok istedim ki
tarafından
Boyle adamlar için ölmek istiyorum artık demeyin ya birakin onlar gebersin valla çıkar gider boşardım tayinimide isterdim bi daha ne beni ne de çocuğumun tırnağını göremez çocuğunu seven adam annesine böyle yapmaz zaten haketmiyor
tarafından
Gerçekten ya, bı kendine gel. Karnında bebeğinle nasıl ölümü istersin. Ne güzel işin de var, havlayan köpek ısırmaz derler. B.k yesin o kocan, ne demek kendini öldür elimi kana bulama ya. S.erefsiz köpek. Bunun doğulu olmaya alakası yok canım insan olmayla var. Eşim de Kürt, doğulu ama kendisi de ailesi de gördüğüm en iyi insanlardan
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Keşke hastaneye gidip darp raporu alsaydın
(93 puan) tarafından
Yapayalnızım burda kimsem yok çok korkuyorum
(5,492 puan) tarafından
Elleri kırılsın ş.refsiz
0 oy
tarafından
Pislik herif elleri kırılsın 
(93 puan) tarafından
Çok kötüyüm gerçekten. Ki Allah yukarda kötü hiçbir söz sarf etmedim
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Ben anlamıyorum yaa... cahil de değilsin öğretmenim diyorsun nasıl polise gitmezsin
(93 puan) tarafından
Sürekli tehdit ediyor boşansan da oldurcem seni diyor aşiret bunlar korkuyorum
(11,077 puan) tarafından
Çok zor durum çok zor... Allah yardımcın olsun ama polise gitmekten başka çare yok
(7,197 puan) tarafından
Nerden buldun bu dağdan inme ay.iyi Allah aşkına ya
(932 puan) tarafından
Senin kimsye ailenede ihtiyacin yok bende tekim kimsem yk bu hayatta dik durmayi ogren bak senin bide meslegin war bnm oda yok hic korkma bisey olmaz orda kalirsan ona boyun bukersen cok sey olur
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yok artık terbiyesiz pis herif 

Git polise ezdirme kendini öyle dengesiz insanla nasıl ömür geçer.

(93 puan) tarafından
Kimseye anlatamadım yapayalnızım
(27,352 puan) tarafından
Anlat ezdirme kendini
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Elini bi atar misin canim. 

Ona gore darp raporu alınıp alınmayacağıni bildireceğim.

Onun da şiddeti var cunku maalesef.
(93 puan) tarafından
Aşağıda attım canım
0 oy
(73 puan) tarafından
5 aylık hamileyim ve öğretmenim ben de. Asla durma o insan musvettesiyle. Bir an önce polise git ailenin yanina sığın. Bu insan olamaz. Sen ayakları üzerinde duran bir kadinsin üstelik. Darp raporu almayı ihmla etme. Hamileyken bunları yapan normal zamanda neler yapmaz. Sana zarar vermeden uzaklaş ordan
(93 puan) tarafından
Yarın gitsem emniyete geç mi olur kapımı kilitledim
(73 puan) tarafından
Hiç vakit kaybetme bildigin adlı olay bu.
0 oy
tarafından
Yaa polise gitt o eve gelmekle hatta ettin gidip bir otelde kalsaydin o eve dönmeysedin canim. Hemen cik evden darp raporu al polislere ailenin burada olmadigini bildir onlar seni bir yere yerleştirir. Adam daha önce seni bogmaya çalışmış şuan yapmayacagi ne malum
(93 puan) tarafından
Saatlerce dolaştım. Bı arkadaşımla konuştum onu da tehdit etmiş. Kız korktu istemedi evinde beni haklı da. Kaldım böyle çaresiz
tarafından
Pislikk herif yaa telefonuna kadesi yükle hemen birsey yapacagi an orada buton var bas polisler aninda gelirler
0 oy
(93 puan) tarafından

Elim bu halde 

image

(1,950 puan) tarafından
Morluk derecesi az duruyor. İyileşmeye gitmis bu sanirim. Dun mu çektin bunu bugun mu
0 oy
(9,238 puan) tarafından

Gerçek olmasn bu lutfen ya :/ severek mi evlendiniz :( 

Çok uzuldum elleri kırılsn
0 oy
(374 puan) tarafından
Erkekler ofkelendi mi gozu bisey gormez gozu donmus şerefsizin Allah yardimcin olsun ailen arkanda durmaz mi yine de bisey yapar mi ailen olsa da her ne dertleri olursa olsun sende evlatsin soyle annene belki biseyker yaparlar ya da devlete sigin korkuyorum de yarin bir gun öldürür seni dikkat et bebegine bisey olmasin dikkat et canim 
0 oy
(92 puan) tarafından
Sakın korkma git polise ya da kades uygulamasını kullan. Sana hiç bir şey yapamaz. Ogretmensin sen ailen sana destek olamıyorsa sen kendi ayaklarının üstünde durmalısın.  Allah  yardımcın olsun.  Bende doguluyum kadına el kaldiranin doğusu batısı olmaz. Allah böyle insanları kaydetsin. Hem kadına el kaldırıyor hemde hamile kadına el kaldırıyor. Pis herid

İlgili bir soru bulunamadı

380,258 soru

11,385,035 cevap

34,884 kullanıcı

...