+1 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Kizlar oğlum 2 yAsinda karar verdim alistircam diye hazirmi bilmiyorum . Siz kaç yaşında başladınız neler yaşadınız . Tecrübelerinizi fikirlerine çok ihtiyacım var 

9 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
2.5 yaşında başlamıştım biraz geç kaldım ama ben 
-Reklam-
0 oy
(48,693 puan) tarafından
23 aylikti denedik olmadi ben hazir degildim simdi 33 aylik 15 gundur egitimdeyiz☺️ sabret 
(13,202 puan) tarafından
Çalışıyor annem de eşim evde bu ara ufak ufak başlayalım dediler. Bakalım ben kendim yapabilecek miyim? Kerem kendini hazır hissederse alışır zaten dedi. O da bu ara bezi açıyorum seviniyor bağlarken kıyamet kopuyor ben de hevesleniyorum çabuk olacak mı diye.
(48,693 puan) tarafından
kerem ne kadarlik canim ben cok erken ogrenmisim ve cok kolay ogrenmisim. elada gec kaldim benim yüzümden oldu
(13,202 puan) tarafından
9 u iki gün önce çıktı canım annem hep yaşa kadar alıştırır baktığı çocukları. Büyük tuvaletini çok belli ediyor yaparken yarın da onu deneyecek. Kardeşimle ikimiz de hep yaşı öğrenerek karşılamışız
(48,693 puan) tarafından
annen annemin kafadan kirk icinde tutarsan alisir diyoduda inanmiyodum kadina ben ☺️
(13,202 puan) tarafından
Kırk içinde tutmadık da banyoda kaçamak oldu aynı memleketli ya ondandır has Yenişehirli bizimki :)
0 oy
tarafından
Büyük oğlum 20 aylıkken öğrendi küçük oğlum 23 aylıkken kızım daha 1 yaşında bakalım o ne zaman öğrenecek

Alıştırmanın kuralı sabırlı ve istikrarlı olmak canım 
(41 puan) tarafından
Konusabiliyorlarmiydi ..
tarafından
Evet canım
0 oy
(2,618 puan) tarafından
29 aylıkken başladım 
0 oy
tarafından
Cocuktan cocuga degisir canim bi yigenim.3 yasinda hâlâ  bezli diger yigenimde 4 yasinda birakti bezi
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Biz şuan 22 aylıgiz 4 gündeyiz :)

Bugün Biraz daha iyi sanki 

0 oy
tarafından
17 aylık kızım... Eğitime başladık demeyelimde kızım kendi kendine kakası yada çişi gelince kaka diyor tuvalete götürüyorum yapıyor. Ama henüz bezi altından çıkarmadım temmuzu bekliyorum ozaman  çıkaracağım 
(48,693 puan) tarafından
neden temmuz şimdi cikar.kiz
tarafından
Hazır değilim ki :) biraz daha sıcaklar başlasın diye bekliyorum
(48,693 puan) tarafından
bende geçen sene hazir degilim diye ustune dusmedim bu sene zor oluyo daha cok biliyo. niye soylemedin diyorum canim istemedi diyo sen odada yoktun diyo☺️
tarafından
Hahah canım istemedi :) ben çok geç kalmam Allah ın izniyle temmuzda başlarım
0 oy
(671 puan) tarafından
Benim kızım 17 aylık ben başladım alıştı sayılır 20 dk ya bir götür 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
benm 2çgun bugun tuvaletin dısına yaptı kakasını lazımlıga oturuyoruz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 168 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,351 puan) tarafından soruldu