0 oy
1,654 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar doğum yapalı 3 gün oldu sütum inmedi bir türlü oğlum çok aç çok ağlıyor o agladikca ben ağlıyorum dayanamıyorum :'( herşeyi yaptım inmedi sıcak suyla duş aldım iki kere marul yedim tatlı yedim kaynarca yaptım içtim bulgurlu yemekler yedim rezene içtim  olmadı :'( başka hemen sütü indiren bir çözüm var mı lütfen yazın hemen 

47 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından

image

Canım başlığını değiştir kapanmasın konu bir de şu resmi atıyım sana 

tarafından
Öyle tabi ki biliyorum ama oğlum iyi değil fark ediyorum
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Sogan sur gogus uclarına canım 3 gun gecmıstı benım sutum de gelmemisti  banada buradan Bı kardes yazmıstı sagol sun hemen etki etmıstı 
0 oy
tarafından
Gelir insallah dgm Allah yardincin olsun 
0 oy
(328 puan) tarafından
bol bol sogan ye canim
0 oy
tarafından
Canım mama da ver istersen aç kalmasın yazık ben de oğlum emdikce doyuyor sanmıştım şekeri 56 ya düşmüş çocuk baygındı neredeyse acil yatış verdiler sarılık olmuştu. zaten 2600 doğmuştu 2300 lere düşmüş 2 gün icinde zayıflamış ödem atmış hali 2530 du. yine de doktoruna danış da ben son çare vermiştim mama tabi sonra emdi hep. Simdi sadece gece uyuturken veriyorum mama tok uyusun diye ya da sağıp vermeyi dene masaj yapıp pompayla saginca da geliyor
tarafından
2500 doğdu smdk 2250 olmuş oğlum :( sarılığı var kuveze aldılar yavrumu dua edin çıksın
tarafından
Çıkar allahın izniyle canım oğlum da sarılıktan 5 gün ışık tedavisi gördü 1 hafta da enfeksiyondan yattı minicikti şimdi 7.5 aylık oldu çok şükür gönlünü ferah tut
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Canım tam olarak hangi şehirde yaşıyorsun. 
tarafından
Mersin'de noldu
(4,668 puan) tarafından
Bize gebe okulunda söylediklerine göre çoğu kadın doğum hastanesinde emzirme danışmanlığı bölümü açılmaya başlamış. Bence senin olduğun yerdeki hastanede de vardır. Hastaneyi arayıp bi sor diyecektim. Gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Eğer imkanın varsa bebeğinle birlikte gitmeni tavsiye edecektim :)
0 oy
(338 puan) tarafından
Canım mama ver ama göğsünüde tuttur ve sağmaya çalış. Birde dayanabilirim kadar sıcak suyun buharına tut indirir sütünü. Mama ver mutlaka sarilik olmasını engellesin ac kalmasin
tarafından
Sarılık olmuş bile kuveze aldılar oglumu :(
(338 puan) tarafından
Korkma canım hemen hemen çoğu kişinin bebeginde oluyo sarılık tek çaresi ac bırakma iki saat dolmadan mutlaka emzir yada mama ver uyuyorsa bile uyandir
tarafından
Mamaya alıştı beni kabul etmiyor ama kucezden çıksın yeter mama da yeterli olur mu kuvrzden cikmasi icin
(338 puan) tarafından
Olur sen kendini psikoloji olarak şartlama yeter kuzum. Sütün gelene kadar idare et sütun gelince memeyi ağzına ver damlat emmeyide öğrenicem ama sen güçlü olursan

İlgili bir soru bulunamadı

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...