+1 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (2,592 puan) tarafından

:(artik çok yoruldum bu durumdan esim yurt dışında ve bütün işler bana bakıyor 

Arabayla oraya buraya ben gidiyorum mecburiyetten ve 11 aylık kızım arabaya binince ne oto koltuğunda nede birinin kucağında durmuyor bi duası felan varmi yada kızım neden sürekli bisey oluyor gibi bağıra bağıra ağlıyor bu durumu yasiyan oldumu hiç 

7 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Yok oğlum arabayı çok sever bindiği gibi susar 

Canım bi oku  istersen nazar duası 
(2,592 puan) tarafından
Bugun annemede dedim hiç ama hiç durmuyor şaşırdım biyere girmeye korkuyorum ama alışması lazım arabaya okuyacam canim yarin acaba arabada felan mi okumam lazım
(2,523 puan) tarafından
Evde arabada oku canım inşallah düzelir
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ah bir de uzun yolda İstanbul trafiğinde benim halimi görsen sokağa çıkmaya tövbe edersin 
(2,592 puan) tarafından
Oy oy çok zor ya çözümü yokmu ki
(13,202 puan) tarafından
Yok valla uyumuyor da
0 oy
(487 puan) tarafından
Valla bnmkide 15 aylık pandemi yüzünden çok bı yere gitmesek de arabaya alisikti sonuçta ama geçen kaynanamdan iş dönüşü aldı bizi eşim evle arası 5 dk yani çocuk çıldırdı valla zaptedemedim resmen unutmuş arabayı çok korktu 2 gün sonra tekrar biryere gittik gene aynısını yaptı saçımı çekti boynumu yoldu korkudan üstüme tırmandı ayağımda ufak ufak salladım biraz alıştı ama bende anlamadım inşallah düzelir yoksa çok zorlanicaz;(
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Ayyy benim kızda geçen çatladı resmen trafiğin ortasında dikkatim dağıldı elim ayağım birbirine girdi o sırada trenlerde basmadı çok şükür sorunsuz vardım gideceğim yere ama çok zor ağlayan bebekl araba kullanmak ya eşimde bana kızıyor araba kullanırken arkası seni ilgilendirmiyor diye de bilmiyorm benim kafam gozum şişiyor 1.5 yaşında sanırım biraz daha büyümesini bekleyeceğim kullanmak için 
0 oy
tarafından
Kızım şuan bir yaşını yeni geçti, yedi sekiz aylıktan beri asla kendi arabasına binmiyor. Nereye gideceksek hep kucakta, babasının kucağını da istemezdi hep ben tasirdim. Şimdi en azından babada duruyor diye seviniyoruz, bir de az az yürümeye başladı. Ama diğer arabaya son bir haftadır bikac kez denedik, daha biz binip kapıyı kapatmadan ağlamaya başlıyor. Korkuyor ama nasıl. Tavşan gibi gözleri kocaman açılıyor boynuma gömüyor basını, kaldırıp etrafa bakıyor. Allah'tan yaşadığımız yer küçük, çok arabaya ihtiyaç yok ama olsa ne yapacağız ben de bilmiyorum. Ben zorlamak da istemiyorum, korkuyor çünkü. Allah korkusun daha kotu bişey olur diye korkuyorum zorlayinca
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benimki de 35 dk lik yolda bile canımı çıkarıyor durmuyor hiç. 11.5 aylık
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bazı çocukların midesi bulanıyomuş canım arabada belki de öyledir 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
13 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
0 oy
7 cevap 177 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...