0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Benim 3 ay 1 haftalık bir kızım var yeni doğduğu zaman pişik oldu pişigi geçmedi yaraya dönüştü neyse sonra geçti şimdi isilik oluyor onunla ugrasiyorum bir geçiyor bir oluyor temelli geçmiyor bir ara doktor kalça çıkıkligi var dedi onla uğraştım çok şükür o geçti şimdi süt ve süt ürünlerine alerjisi var onla uğraşıyorum ve ağzı yara oldu şimdi ben kızima bakamiyormuyum yaaaa birde gazi çokduuu ben çocuk bakmayı beceremiyorum sanirim

7 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Senle ilgili olan rahatsızlıklar değil ki olması gerekiyormuş olmuş rabbim sifa verir sen güçlü olarak sabrederek o çocuğu iyi edeceksin sen olmazsan olmaz ve senden iyi asla kimse bakamaz
(253 puan) tarafından
Amin canım benim aynen öyle anneden başka iyi kimse bakamaz
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım sakin ol Bi önce sen çok güçlü Bi annesin  evladının her zorluğuna göğüs geriyorsun bu bile çok önemli. Senin yaptığın bişey değil olabilecek şeyler bunlar inşallah rabbim şifasını verir iyileşir kuzu. 
(253 puan) tarafından
Inşallah canım amin
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Bunlar senin kontrolünde olan şeyler değil ki seni kötü bir anne yapsın böyle şeyler düşünme bebeğine senden iyi kim bakabilir

Ağzı yara demişsin beyaz beyaz mı pamukçuk olmasın o
(253 puan) tarafından
Aft olmuş canım ya yavrumun canı aciyor diye durduk yere bile ağlıyorum psikolojim çok bozuk
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Sen çocuğuna bakamayan kötü bir anne olsan bunları kendine dert etmezsin. Sen gayet iyi bir annesin bunlar her çocukta olabilir seninle alakalı değil canım 
(253 puan) tarafından
Canım depresyona girdim resmen
0 oy
(73 puan) tarafından
Senle ilgisi yok canm her cocuğun bı sıkıntısı oluyor. Bende bebekken buyuyene kadar pişiğim gecmemiş annem soyluyor. Şimdi benimde 2 aylık bi bebeğim var gece uyusun diye gunduz cok uyutmamaya calısıyorum ağlıyor bazn bende senin gibi düşünüyorum. Ama yanlış dusunuyoruz
(253 puan) tarafından
Öyle işte ama elimde değil psikolojim çok berbat
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Anneliğini sorgulayacak dertler değil abartma bence 

Sabırla devam et 
0 oy
tarafından
Cnm seninle ne ilgisi vsr bnm kizimdada kalca cikiklogi gaz problemi pişik oldu anneliguni böyle seylerle neden sorguluyosnki bunlar olabilicek şeyler . Ayruca bebegime bKamiyorm demissin gayette guzel bakoyosndur üzme kwndini 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 532 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 582 göst.
14 Ekim 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 843 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde ecree41 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 999 göst.
27 Temmuz 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

384,909 soru

11,512,739 cevap

35,173 kullanıcı

...